• نوشته : مدیرسایت
  • دوشنبه 30 خرداد 1401

امروز با معرفی قالیشویی ولنجک که قالیشویی درجه یک تهران و مورد اعتماد تمامی شهروندان است در خدمت شما هستیم.

اگر در حوالی محله ولنجک به دنبال یک قالیشویی خوب هستید که هم سرعت عمل بالایی داشته باشد، هم فرش های شما را تمیز بشوید هم قیمت مناسب باشد با ما تا انتهای این صفحه همراه باشید.

با افتخار قالیشویی ملت را در محله ولنجک به شما معرفی می‌ کنیم. ما با سال‌ ها تجربه در زمینه شستشو و تمیزکاری انواع قالی و فرش ‌ها، آماده خدمت ‌رسانی به شما هستیم.
خدمات ما شامل شستشوی دقیق و حرفه ‌ای با استفاده از مواد امن و محیط ‌زیستی می ‌شود. تیم ما با تخصص‌ کامل و دقت به همه جزئیاتی که در خصوص قالی ‌تان مهم است، توجه می ‌کند.
ضمناً، ما قالی ‌ها را با احترام و مراعات کامل با توجه به ویژگی ‌ها و بافت ‌های آن‌ ها پردازش می ‌دهیم تا پس از شستشو، به شکلی نو و درخشان به شما تحویل داده شوند. همچنین، از تجهیزات پیشرفته برای خشک کردن استفاده می‌ کنیم تا از آسیب به قالی ‌هایتان جلوگیری شود.
در صورت تمایل به خدمات ما یا درخواست اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید. خوشحال می ‌شویم که به شما در مراقبت از قالی ‌هایتان کمک کنیم و خدمات با کیفیتی را در اختیارتان قرار دهیم.

 

دیگر نگران کثیفی فرش‌های گران قیمت خود نباشید، قالیشویی‌ ولنجک نماد پاکیزگی خانه های ایرانی هاست.

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه ولنجک

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com

تماس با قالیشویی ولنجک

چرا باید قالیشویی ولنجک را انتخاب کنیم؟

فرش جزء اولین و در دید‌ترین وسیله در خانه است که در نگاه اول میهمان جذب آن می‌شود و کثیف بودن یا لکه شدن آن شاید موجب سر‌افکندگی شما شود. گاهی حتی کوچک‌ترین لکه باعث ناراحتی شما می‌شود لکه هایی که در نگاه اول شاید کسی متوجه آن ها نشود ولی پاک‌‌کردن آن لکه بزرگ‌ترین مشکل دنیاست و تا وقتی که آن لکه پاک نشود همه دغدغه ما می‌شود تمیزی لکه‌‌ی که آرامش خاطر مارا به هم ریخته است.

نگران نباشید ما در قالیشویی ولنجک این آرامش را به شما باز خواهیم گرداند و با سعی‌و‌تلاش و کمک متخصصین‌قالیشویی بدون آسیب زدن به فرش شما حتی بزرگترین لکه را هم از روی فرش‌ شما پاک خواهیم کرد.

خدمات قالیشویی ولنجک

اگر فرش گران بهای شما لک شود چه کاری برای رفع این مشکل و لکه میکنید؟

۱_شستن فرش

۲_استفاده از مواد های شستشو دهنده فرش

۳_استفاده از مواد شیمیایی که باعث مشکلات تنفسی می‌شود.

حال فکر کنید بعد از انجام این موارد آن لکه با سماجت تمام از روی فرش شما پاک نشود چه حالی به شما دست میدهد؟!

برای این حل این مشکل اصلا نیازی به نگرانی و ناراحتی نیست و فقط با گرفتن یک‌‌ شماره به آسانی فرش خود به تمیزی روز اول تبدیل کنید.

قالیشویی ولنجک با استفاده دستگاه‌هایی که ساخت ایران است سهم کوچکی از کارآفرینی برای جوان های ایرانی را به عهده گرفته استما در تایم کوتاهی با استفاده از پروتکل های بهداشتی  بعد از تماس گرفتن شما با کارشناسان‌ پاسخگویی ما خود را به خانه‌های شما می‌رسانیم بعد از دریافت و امضاء برگه ضمانت و امنیت قالیشویی ما شما می‌توانید با اطمینان خاطر فرش های خود را تحویل کارکنان‌ باربری ما دهید. بعد از اینکه فرش های شما به قالیشویی ما برسد، با احتیاط حمل می‌شود و با استفاده از اعداد آن هارا شماره گذاری میکنیم تا سر نوبت خود شسته شود حداکثر تایم برای تحویل مجدد فرش‌ها به شما دو‌ روز است هنگامی که نوبت فرش های شما برسد، تای آن هارا باز میکنیم و با جارو‌های مخصوص اول برای اطمینان از اینکه روی آن ها زباله های کوچک نباشد روی آن هارا جارو میکنیم و از طرفی که خواب فرش شما است وارد دستگاه فرش‌شویی میکنیم مواد شوینده را به تربیت توی مخزن دستگاه میریزیم دستگاه آن هارو روی فرش می‌کشد و تمام سطح فرش را آغشته می‌کند. و بعد از سه بار شستشو کامل با مواد شوینده با صرفه جویی در آب با استفاده از کم ترین حد ممکن ولی با اطمینان به تمیزی فرش دستگاه آب‌کشی را شروع می‌کند. پس از آبکشی فرش روی سطح تمیزی که کنار دستگاه‌آبکشی است قرار می‌گیرد مایع نرم کننده را روی آن میریزیم بعد از مدت کوتاهی دوباره آبکشی می‌شود دستگاه خشکن‌کن را روی آن قرار می‌دهیم تا با اطمینان و با سرعت بالا خشک شود. هنگامی که دستگاه کار خود را تمام می‌کند همکاران ما آن را روی یک سطح که نور مستقیم آفتاب می‌تابد قرار می‌دهیم تا جسم فرش خشک شود. پس از خشک‌شدن کامل فرش آن را تا میکنیم و داخل کاور‌‌های پلاستیکی بزرگی میکنیم تا فرش شما آلوده نشود زمان تحویل اسم شما را روی کاور‌ها پانج میزنیم تا موقع تحویل اشتباهی پیش نیاید .وقتی فرش به دست شما رسید میتوانید تای آن را باز کنید و اگر از تمیزی آن راضی نبودید میتوانید درخواست مجدد شستشو دهید.

اعلاشویی فرش در قالیشویی ولنجک

"جشنواره های قالیشویی ولنجک"

به مناسبت‌تولد پیامبر(ص)و امامان معصوم ۴۰٪تخفیف ویژه

تخفیف عیدانه ما اگر تعدادفرش های شما بیش تر از ۴عدد بود ۱عدد فرش را به صورت رایگان می‌توانید درخواست شست‌وشو دهید

اگر دفعه اول شما باشد که به ما اطمینان میکنید و فرش‌های خود را به ما میسپارید هر ۳ فرش ۱ فرش رایگان‌را می‌توانید درخواست شستشو دهید.

درون هر ۲ عدد تخته فرش شما یک کارت تخفیف ۲۰٪قرار میگیرد

تماس با ما

فرش یکی از مهم‌ترین قسمت از دیزاین خانه شماست پس سعی کنید بهترین قالیشویی را انتخاب کنید برای شست‌وشو آنها تیم ما سعی دارد تمام تلاش خود را برای اطمینان بخشی به شما انجام دهیم. ما در تمام ساعات کاری پاسخگو شما عزیزان شما هستیم

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه ولنجک

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com

 

تماس با قالیشویی ملت شعبه ولنجک

 

یک نکته کاربردی برای نگهداری از قالی های دست بافت 

به منظور نگهداری بهتر و بلند مدت از قالی ‌های دست‌ بافت خود، به نکات زیر توجه کنید:
1.    شستشو با دقت: قالی‌ های دست‌ بافت نسبت به قالی ‌های ماشینی حساس ‌تر هستند. برای شستشو آنها به صورت دستی خودداری کنید و از شستن حرفه ‌ای توسط متخصصان استفاده کنید.
2.    استفاده از محافظ: در محل ‌های پر رفت‌ و آمد و تردد زیاد، از محافظ ‌های مناسب استفاده کنید تا قالی از فشار و سایش‌ های زیاد در امان باشد.
3.    جلوگیری از خوردگی ‌ها: در صورتی که قالی در معرض آب قرار می ‌گیرد، سریعاً آب را بردارید و قالی را در آفتاب بگذارید تا خشک شود. اجتناب از قرار گرفتن قالی در معرض رطوبت طولانی مدت اهمیت دارد.
4.    چرخش مکرر: برای جلوگیری از فشار و سایش یکنواخت بر روی قسمت‌ های خاص، قالی را به طور مکرر چرخانده و جایگاه آن را تغییر دهید.
5.    تمیزکاری منظم: گرد و غبار معمولی باعث فرسودگی زودرس قالی می ‌شود. به صورت منظم با استفاده از مکنده ‌های نرم گرد و غبار را از روی قالی‌ تان بردارید.
6.    جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب: از قرار گرفتن قالی در معرض نور مستقیم آفتاب جلوگیری کنید. اشعه مستقیم آفتاب می ‌تواند باعث ترک خوردگی و تغییر رنگ قالی شود.
7.    نگهداری در محیط خشک و معتدل: بهتر است قالی را در محیطی با رطوبت کم و دمای معتدل نگهداری کنید. این کار به حفظ بافت و شکل قالی کمک می ‌کند.
با پیروی از این نکات، می ‌توانید از زیبایی و کیفیت قالی ‌های دست ‌بافت خود لذت ببرید و مانع از فرسودگی و آسیب به آن‌ ها شوید.

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت