• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 26 مهر 1401

معمولا یکی از مهم ترین کارها شست و شوی فرش در برخی مواقع به خصوص در ایام عید است که فضای خانه تکانی در زندگی مردم ایران حاکم است و همه در حال نظافت هستند. در این صورت پیدا کردن یک قالیشویی خوب مهمترین مساله برای هر فرد تلقی شود. قالیشویی ملت، یکی از بهترین قالیشویی های تهران به شمار می رود که در شرقی ترین نقطه تهران و در محله تهرانپارس شرقی واقع شده است. انجام کلیه خدمات قالیشویی، موکت شویی، مبل شویی و خشکشویی مبلمان و کلیه خدمات ترمیم فرش از قبیل رفوگری فرش، شیرازه دوزی، ریشه زنی و ریشه بافی در این قالیشویی، سبب شده است که امروزه از بهترین قالیشویی های موجود در تهران محسوب شود.
یکی از دلایلی که قالیشویی تهرانپارس شرقی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برای شستشوی انواع فرش و موکت در هر اندازه و ابعادی است که بنا به نیاز مشتری ارائه می شود. چرا که کیفیت و همچنین شستشوی فرش به ویژه در بخش ریشه شویی و لکه بری، از مهمترین بخش های شستشوی فرش است که از کاربردهای اصلی دستگاه های اتوماتیک به شمار می روند. از مزایای شستن فرش با دستگاه های اتوماتیک می توان گفت که هیچ آسیبی و مشکلی برای فرش ها به وجود نخواهد آمد.  حال اگر این

قالیشویی تهرانپارس شرقی را برای شستن فرش های خود انتخاب کنید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز، به یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.
شماره تماس قالیشویی تهرانپارس شرقی

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله تهرانپارس شرقی

اگر جزء افراد ساکن در محله تهرانپارس شرقی هستید و یا تاکنون به این محله رفته اید، شاید دیده باشید که در این محله تعداد زیادی قالیشویی با خدمات و امکانات متنوع قرار گرفته است. به همین دلیل پیدا کردن یک قالیشویی قابل اعتماد که بتواند تمیزی و همچنین سلامت فرش ها را تضمین کند، بسیار سخت است. اما اگر با قالیشویی ملت از بهترین قالیشویی های تهرانپارس شرقی است، آشنا شده باشید می دانید که در این قالیشویی، برای شستن فرش ها، از بهترین و مجرب ترین تیم با سابقه زیاد استفاده می شود. علاوه بر آن، استفاده از بهترین مواد شوینده درجه یک آلمان، حضور ناظر کیفی از صفر تا صد شستشو، تحویل فرش ها تنها با کاور به همراه اتو کشی و ضدعفونی کامل و... از جمله مزایای این قالیشویی به شمار می روند که همواره در تلاش هستند تا بتوانند نظر اکثر مردم را به خود جلب کنند.

خدمات تخصصی قالیشویی تهرانپارس شرقی

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خودمان باشیم؟

یکی از مهمترین مواردی که باید در زمان انتخاب قالیشویی خوب به آن توجه کنید، نزدیک بودن قالیشویی به محل مورد نظر است. چرا که اگر تابحال تجربه اساس کشی داشته باشید، می دانید که در زمان جابجایی وسایل خانه، ممکن است اساس با آسیب جدی رو به رو شوند. از این رو، جابجایی فرش نیز به همین صورت است و هر چه فاصله قالیشویی تا منزل شما بیشتر باشد، خطر جابجایی فرش قطعا بیشتر می شود. حال با انتخاب قالیشویی ملت، هم در زمان صرفه جویی می کنید و هم فرش خود را سریعتر تحویل می گیرید.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله تهرانپارس شرقی

معمولا قالیشویی هایی که در بین بهترین قالیشویی ها قرار می گیرند، از یک سری ویژگی هایی برخوردار هستند که آن را با دیگر قالیشویی ها متمایز می کند. حال قالیشویی ملت نیز از این قائده مستثنی نبوده و با دارا بودن خصوصیاتی چون رعایت تمام اصول بهداشتی، بهره مندی از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته، استفاده از تیم با تجربه و حرفه ای، استفاده از بهترین مواد شوینده برای شستشوی انواع فرش، موکت، دارا بودن شعبه های مختلف در نقاط مختلف تهران و... می باشد که توانسته است عنوان یک قالیشویی خوب در محله تهرانپارس شرقی را به خود اختصاص دهد. علاوه بر آن، در صورت انتخاب این قالیشویی این امکان برای مشتریان فراهم شده است تا بتوانند به دو صورت اینترنتی و تلفنی، سفارشات خود را به صورت 24 ساعته، ثبت و پیگیری نمایند.

ساکنین کدام خیابان‌ها در محله تهرانپارس شرقی در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

همانطور که در ابتدا بیان شد، محله تهرانپارس شرقی در بخش شرقی و در محدوده منطقه 4 پایتخت ایران واقع شده است. این محله از قسمت غرب به بلوار پروین، از جنوب به خیابان طالقانی و از قسمت شمال نیز به بزرگراه شهید زین الدین می رود. محلات گلشن و جوادیه در همسایگی محله تهرانپارس شرقی قرار داشته و با برخورداری از تعداد زیادی رستوران و کافی شاپ های مختلف، امروزه یکی از قطب های گردشگری در تهران به شمار می روند.

مقایسه قالیشویی ملت محله تهرانپارس شرقی با دیگر قالیشویی‌های عضو اتحادیه

دلایل متعددی برای مقایسه قالیشویی ملت در محله تهرانپارس شرقی با سایر قالیشویی های اتحادیه وجود دارد. یکی از مهمترین این دلایل، استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین به کاربردن روش های کاملا تخصصی است که هرگونه کثیفی و لکه را از بین برده و فرش ها را کاملا می شویند.  برخورداری از بهترین محلول ها و شوینده های درجه یک برای شستشو، عامل دیگری است که قالیشویی ملت را از دیگر قالیشویی ها متمایز می کند. پس از استفاده از مواد شوینده، نوبت به آبکشی آن می رسد. در صورتی این کار به درستی انجام نشود، مواد شوینده به طور کامل از روی فرش پاک نمی شوند. لازم به ذکر است که بخش آبکشی در قالیشویی ملت شعبه تهرانپارس شرقی از اهمیت والایی برخوردار است. بنابراین می توانید با اطمینان کامل فرش های خود را به آن بسپارید. بیشتر افراد در این باورند، از آنجایی که این قالیشویی خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد، نرخ این سرویس قالیشویی بسیار زیاد است، اما باید بدانید که قالیشویی ملت تهرانپارس شرقی، کلیه قیمت های خود را بر اساس نرخ های مصوب سازمان قالیشویی ارائه می دهد که در مقابل خدمات آن، می توان گفت، هزینه ای منصفانه است.

شستشوی شرعی در قالیشویی تهرانپارس شرقی

خطوط ارتباطی شما با ما در محله تهرانپارس شرقی

پس از اینکه با تمام ویژگی های قالیشویی ملت تهرانپارس شرقی آشنا شدید و این قالیشویی را برای شستن فرش های خود انتخاب نمودید، تنها کافی است با ورود به وب سایت قالیشویی ملت، در بخش سفارش آنلاین، سفارش خود را ثبت نمائید. همچنین در صورتی که امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین برای شما وجود نداشت، می توانید با استفاده از شماره هایی که در ابتدا بیان کردیم، تماس گرفته و سفارش خود نیز ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن در درب منزل تحویل بگیرید.  
از اینکه تا انتهای این مطلب همراه ما بودید، سپاسگزارم...

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه تهرانپارس شرقی

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت