• نوشته : مدیرسایت
  • یکشنبه 9 بهمن 1401

اهالی محترم خیابان طالقانی، اگر تا به امروز نتوانسته اید یک قالیشویی خوش نام و معتبر برای شستشوی فرش های کثیف خود پیدا کنید بهتر است دست نگه دارید و این مطلب را تا انتها بخوانید. در این مطلب برای شما از ویژگی های یک قالیشویی خوب سخن خواهیم گفت تا بتوانید با در نظر گرفتن این موارد با خیالی آسوده انتخاب کنید. همچنین به شما بهترین قالیشویی طالقانی را که یکی از صدها شعبه قالیشویی معتبر ملت در شهر تهران است معرفی خواهیم نمود. پس تا انتهای این مطلب از قالیشویی ملت همراه ما باشید.

تماس با قالیشویی طالقانی
یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر تا به امروز به پاسخ این سوال فکر نکرده اید و فرش های خود را به نزدیک ترین قالیشویی می سپرده اید، ما در این جا مواردی را ذکر می کنیم که لازم است هنگام انتخاب در نظر بگیرید:

قالیشویی خوب، خوش قول است.

چه می شود اگر قالیشویی به شما قول دهد که فرش های شما پیش از شروع سال نو به دستتان برسد، اما چندین روز از لحظه سال تحویل بگذرد و منزل شما بدون فرش باشد؟ مسلما این یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای شما بیافتد! پس مهم ترین نکته در انتخاب قالیشویی معتبر، تعهد و خوش قولی است. پرسنل قالیشویی باید در زمان تعیین شده به منزل شما مراجعه کنند و فرش ها را تحویل بگیرند. سپس باید فرش های شسته شده را در تاریخ مقرر به شما تحویل دهند. حتی شلوغی روزهای پیش از عید نیز نباید مانع خوش قولی قالیشویی شود.

شسشتشوی مبل در قالیشویی طالقانی

قالیشویی خوب، از مواد مرغوب استفاده می کند.

ممکن است برخی قالیشویی ها، از مواد متفرقه و ارزان قیمت برای شستشو استفاده کنند تا بتوانند سود بیشتری کسب نمایند. اما یک قالیشویی معتبر بدون در نظر گرفتن میزان سود، همواره از مواد مرغوب درجه یک خارجی استفاده خواهد کرد تا فرش های شما با بیشترین کیفیت شسته شوند. همچنین لازم به ذکر است که برای شستشوی تمامی فرش ها نمی توان از یک مدل شوینده استفاده کرد و برای هر فرش با توجه به جنس الیاف و میزان آلودگی، باید شوینده مناسب در نظر گرفت.

قالیشویی خوب، پرسنل حرفه ای دارد.

تمامی پرسنل یک قالیشویی معتبر و خوش نام، آموزش دیده و حرفه ای هستند. کارشناسان پاسخگویی با آگاهی از موارد لازم، برای ارائه بهترین مشاوره به مشتری آموزش دیده اند. پرسنل حمل و نقل، برای حمل اصولی و صحیح فرش ها آموزش های لازم را دیده اند. همچنین پرسنل بخش شستشو همواره با آموزش های جدید به روز رسانی می شوند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتری خود ارائه دهند.

قالیشویی خوب، فرش ها را کاور شده تحویل می دهد.

شیوه صحیح حمل و نقل در پیشگیری از آسیب دیدن فرش و حفظ سلامت آن موثر است. پرسنل مجرب قالیشویی باید فرش ها را در منطل شما لول و کاور نموده و به قالیشویی ببرند و به همان صورت نیز پس از شستشو فرش ها را درون کاور به شما تحویل دهند تا از کثیف شدن مجدد و یا شکستن و پاره شدن فرش پیشگیری شود.

قالیشویی خوب، نرخ استاندارد دارد.

نرخ شستشوی قالیشویی های معتبر، بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی تعیین می شود. این نرخ نامه باید در دفتر قالیشویی نصب شود تا مشتری از آن آگاهی داشته باشد. گران بودن قیمت های شستشو همیشه دلیل بر کیفیت بیشتر نیست. قالیشویی معتبر و منصف، بهترین شستشو را با همان قیمت های مصوب انجام می دهد.

ساکنین کدام محدوده می توانند از خدمات قالیشویی طالقانی بهره مند شوند؟

ساکنین محترم محله های خواجه نصیر الدین طوسی، حقوقی، بهار، امجدیه، خاقانی، ولیعصر، ایرانشهر، قرنی، جاده قدیم شمیران، شریعتی، مفتح، پل حافظ، استاد نجات اللهی، ویلا، فلسطین، وصال شیرازی، بهار جنوبی، بهار شمالی، قدس، بندر انزلی، طاهریان، برادران مظفر، ملک الشعرا بهار، فریمان، نادری، رشت و موسوی می توانند از خدمات بی نظیر قالیشویی طالقانی بهره مند شوند. اگر ساکن این محله ها نیستید نیازی به نگرانی نیست. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پرسنل ما از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام شوند. بدیهی است که کیفیت شستشو در تمامی شعب یکسان است و هیچ تفاوتی با شعب دیگر نخواهد داشت.

موکت شویی در قالیشویی طالقانی

چرا باید قالیشویی طالقانی را انتخاب کنیم؟

قالی شویی طالقانی پرسنل مجرب و حرفه ای دارد. تمامی پرسنل آموزش دیده هستند و به صورت دوره ای نیز موظف به گذراندن دوره های جدید برای به روز رسانی می باشند.
در قالیشویی طالقانی خدمات رفو و ترمیم فرش و ریشه فرش توسط رفوگران ماهر انجام می شود. تمامی آسیب های فرش از جمله سوختگی، پارگی، بید زدگی و ... به صورت حرفه ای تعمیر می شود. همچنین اگر فرش های دستبافت شما به دلیل کهنگی دچار پوسیدگی شده و بخشی از آن از بین رفته است، عملیات ترمیم طرح توسط رفوگران ما انجام خواهد شد.
پرسنل قالیشویی ملت خوش قول هستند و فرش های شما را طبق قرار قبلی در ساعت و روز مقرر تحویل می گیرند و در همان زمان مقرر به شما تحویل خواهند داد. حتی شلوغی عید نیز بر خوش قولی پرسنل ما تاثیر نخواهد داشت.
در قالیشویی ملت تمامی خدمات شستشوی پرده، مبل شویی و موکت شویی با مواد درجه یک نانو به صورت حرفه ای انجام می شود تا خاطر شما از بابت شستشوی با کیفیت آسوده باشد.
قالیشویی طالقانی شعبه ملت قیمت ها را بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه قالیشویی تهران در نظر می گیرد. قیمت تمامی خدمات در کمترین میزان ممکن در نظر گرفته شده است تا همشهریان عزیز بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند فرش های گران بهای خود را برای شستشو به قالیشویی تحویل دهند.

ثبت سفارش در قالیشویی طالقانی شعبه قالیشویی ملت

برای ثبت سفارش 3 راه برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید از هر کدام که راحت تر است استفاده نمایید.

  • ثبت سفارش حضوری: شما می توانید به دفتر ما مراجعه کنید تا ثبت سفارش انجام شود.
  • ثبت سفارش تلفنی: فقط با یک تماس با شماره های درج شده در وب سایت ما کافیست تا کارشناسان ما سفارش شما را ثبت نمایند.
  • ثبت سفارش آنلاین: برای ثبت سفارش به صورت اینترنتی کافیست به صفحه اول وب سایت مراجعه نموده و فرم ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید.

تماس با قالیشویی ملت شعبه طالقانی

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت