• نوشته : مدیرسایت
 • جمعه 16 دی 1401

اهالی محترم شهرک آپادانا آیا برای شستن فرش های گران بهای دستبافت و ماشینی خود به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید که شستشو را با بهره گیری از حرفه ای ترین پرسنل و بروز ترین دستگاه های شستشو انجام دهد؟ در این مطلب به شما بهترین قالیشویی شهرک آپادانا را معرفی خواهیم کرد. همه تهرانی ها آپادانا را به عنوان دنج ترین نقطه در شهرک غرب تهران می شناسند. شهرک زیبایی که زندگی در آن نیز به گونه ای دیگر در جریان است. شاید باورتان نشود اما هر آن چه که بخواهید در آپادانا پیدا می شود، حتی یک قالیشویی به عظمت یک کارخانه تمام عیار برای شستشوی کلیه فرش و مبل و موکت های کثیف شما.


قالیشویی شهرک آپادانا شعبه ملت بهترین قالیشویی تهران به انتخاب اتحادیه قالیشویی های تهران برای سه سال پیاپی

تماس با قالیشویی شهرک آپادانا

معرفی بهترین قالیشویی آپادانا

در آپادانا به عنوان یک شهرک آپارتمان نشین افراد بسیاری زندگی می کنند که شرایط زندگی آپارتمانی، سطح فرهنگ این منطقه و محدودیت زمانی ساکنین، نیاز آن ها را به یک قالیشویی خوب بیشتر از پیش کرده است.
شستشوی فرش ها هر دو سال یک بار برای افراد عادی و هر سال برای افرادی که کودکی در خانه دارند، امری ضروری است. بنابراین خدمات قالیشویی از جمله خدماتی است که همه افراد با آن به نوعی سرو کار دارند و به هنگام نیاز به دنبال بهترین قالیشویی تهران می گردند تا فرش هایشان را تمیز و بی نقص بشوید.
قالیشویی ملت پیشنهاد ما به ساکنین محترم شهرک آپادانا است. برای این پیشنهاد دلایلی داریم که قطعا ذکر آن ها شما را نیز برای انتخاب این قالیشویی مجاب خواهد کرد.

 • قالیشویی ملت به عنوان یک قالیشویی معتبر دارای وب سایت رسمی است و همین عامل مهر تاییدی است بر برتریت آن نسبت به سایر قالیشویی های بی نام و نشان.
 • تعرفه خدمات در قالیشویی آپادانا شعبه ملت طبق قیمت های مصوب اتحادیه تعیین شده است، اما وجه تمایز آن با دیگر قالیشویی ها، این مورد نیست. وجه تمایز قالیشویی ملت با سایر رقبا آنجا است که علاوه بر قیمت های مصوب، تخفیف ها در قالیشویی آپادانا شعبه ملت همیشگی است. یعنی در هر زمان از سال که از طریق سایت این مجموعه ثبت سفارش کنید تخفیف ویژه شامل حال شما خواهد شد.
 • کارخانه قالیشویی ملت یک قالیشویی ساده نیست. کلیه خدمات مبل شویی و موکت شویی و شستشوی پرده در محل نیز در آن انجام می گردد.
 • در این قالیشویی حتی 2 روز مانده به عید نوروز هم که برای ثبت سفارش تماس بگیرید به بهترین نحو ممکن پاسخگوی شما خواهند بود و سفارش شما را دریافت نموده و با نهایت دقت و کیفیت تحویل شما می دهند.
 • شستشوی حرفه ای بر اساس وضعیت سلامت فرش. این دلیل قطعا برای تان نهایی کننده کار انتخاب قالیشویی ملت به عنوان بهترین قالیشویی خواهد بودچرا؟ زیرا قالیشویی ملت تنها مرکزی است که در آن برای شستشوی هر فرش روش خاص خودش وجود دارد. میزان مواد شوینده، دمای آب و فشار آن بسته به تحمل تار و پود فرش های مشتریان تعیین می گردد.

خدمات قالیشویی شهرک آپادانا

قالیشویی ملت شعبه آپادانا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در کارخانه شستشوی فرش ملت شعبه آپادانا خدمات تخصصی زیر ارائه می شود:

 •     شستشوی مکانیزه انواع فرش ماشینی، دست بافت و ابریشمی، انواع  فرش فانتزی، عشایری، جاجیم، قالیچه، گلیم، تابلوفرش و پادری
 •     خدمات ویژه رفو و ترمیم فرش های آسیب دیده، لکه زدایی و گردگیری فرش ها
 •     خدمات حرفه ای مبل شویی در منزل
 •     خدمات حرفه ای موکت شویی در منزل

مهمترین ویژگی های قالیشویی ملت که باعث شده است تا این مجموعه برای 3 سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی در شهر تهران را از آن خود کند:

 •     شستشوی سریع (با بیشترین سرعت، بالاترین کیفیت را ارائه می دهیم.)
 •     شستشوی مکانیزه (در این قالیشویی شستشوی فرش کاملا بدون دخالت دست و اتوماتیک انجام می شود.)
 •     شستشو با تضمین کامل تثبیت رنگ ( در این مجموعه تمامی فرش های ماشینی و دست بافت با تضمین تثبیت رنگ و همچنین عدم چرک مرد شدگی شسته می شوند. )
 •     خدمات ترمیم ریشه و لکه گیری فرش ( در این مجموعه کلیه فرش های آسیب دیده قابلیت رفو ترمیم شدن دارند. ضمنا پیش از شستشوی هر نوع فرش در این مجموعه خدمات لکه گیری به صورت پیش فرض انجام خواهد شد.)
 •     ارسال فرش پاکیزه به صورت لول و کاور شده ( شاید در سایر قالیشویی ها فرش ها به صورت کاور شده تحویل مشتری داده نشوند، ولی ما در قالیشویی ملت هیچ فرشی را بدون کاور تحویل مشتری نمی دهیم.)

 
لیست قیمت خدمات قالیشویی حوالی آپادانا

در هر وضعیت اقتصادی هم که باشید باز مقایسه قیمت ها برای انتخاب یک محصول و یا دریافت خدمات مورد نظر، جایگاه خاص خود را خواهد داشت. قالیشویی آپادانا همواره قیمت های خود را طبق نرخ نامه اتحادیه و بر اساس متراژ فرش ها تعیین می کند.

خدمات قالیشویی ملت شعبه شهرک آپادانا

نحوه دسترسی ساکنین آپادانا به بهترین قالیشویی آپادانا چگونه است؟

شهرک آپادانا در سال 1350 توسط یک شرکت پیمانکار فرانسوی ساخته شد و نام خود را نیز از کاخ آپادانا واقع در تخت جمشید الهام گرفته است. ساکنین این شهرک اغلب کارمند هستند. به همین علت سطح فرهنگی مردم و وضعیت معیشت شان در سطوح بالایی قرار می گیرد. با این حساب برای مردم شهرک آپادانا ثبت خدمات قالیشویی از طریق وب سایت کار دور از ذهنی نخواهد بود.

رضایت شما اعتبار ماست.  

دسترسی مردم آپادانا به قالیشویی ملت به 2 روش امکان پذیر است:

 •   تماس با شماره های درج شده در وب سایت قالیشویی ملت
 •   مراجعه به وب سایت قالیشویی ملت و کلیک روی دکمه ثبت سفارش آنلاین خدمات

تماس با قالیشویی ملت شعبه شهرک آپادانا

 

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت