مبل شویی

مبل شویی| رفع کدری و کثیفی مبلمان| روشی نوین برای زیبایی هر چه بیشتر منزل شما

مبل شویی را به هرکسی نسپار!!! قالیشویی ملت با داشتن تخصص حرفه ای در زمینه شستشو مبلمان خیال شما را از بابت همه چیز راحت می کند.
یکی از پر درخواست ترین خدمات نظافتی، شستشوی مبل است. در فصل بهار با شنیدن صدای پای نوروز این درخواست به بالا ترین سطح خود می رسد. به احتمال زیاد شما هم شستن مبل در خانه را به دردسر های حمل آن به مراکز مبل شویی ترجیح می دهید. این حس شما کاملا طبیعی و ارزشمند است. خدمت شستشوی مبل چند سالی است که بر سر زبان ها افتاده و نیازمند دانش فردی و فرهنگ سازی است.
آیا با انواع پارچه مبلمان آشنایی دارید؟ اطلاع دارید کدام پارچه با چه نوع دستگاه و لکه بری باید شسته شود؟ در این جاست که نیاز به مراکز مبل شویی احساس می شود. قالیشویی ملت با سال ها تجربه در این زمینه حرفی برای گفتن دارد.

خدمات تخصصی شستشوی مبل در قالیشویی ملت

دلایل قالیشویی ملت برای عدم شستشو مبلمان در منزل

برای راحتی خیال شما و کسب اطلاعات بیشتر در ادامه شما را با آسیب های احتمالی مبلمان حین شستشو در منزل آشنا می کنیم:

آسیب به بافت و پارچه

در صورتی که شما به درستی مبلمان را خشک نکنید و از مواد مناسب برای شستشو استفاده نکنید به بافت و پارچه آسیب وارد می شود.

مواد شوینده نامناسب

استفاده از مواد شوینده نامناسب علاوه بر ماندگاری لکه ها، در آینده هزینه شما برای شستشو مبلمان را دو چندان خواهد کرد.

بوی نامطبوع

تابحال بوی نامطبوعی از مبلمان به مشامتان خورده است؟ گاهی حتی افراد نمی دانند که این بو از مبلمان است! در صورتی که هنگام شستشو مبلمان از مواد مخصوص استفاده نکنید، بعد از مدتی مجبور خواهید شد عملیات مبل شویی را مجدد انجام دهید.

آسیب به پارچه

حتی اگر دستگاه مبل شویی را کرایه کنید و از آن به درستی استفاده نکنید به پارچه مبل آسیب خواهد رسید و گاهی خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد.

ظاهر نامطلوب

در صورتی که بدون دانش کافی با یک پارچه پرزدار مبلمان را تمیز کنید. ظاهر مبلمان اصلا چیز خوشایندی نخواهد بود.

هر ارزانی بی حکمت نیست!!! برای شستشوی مبلمان خود به دنبال خدمات ارزان نباشید!! کیفیت را فدای هزینه پایین نکنید!

دلایل قالیشویی ملت برای استفاده از دستگاه مبل شویی

داشتن مبلمانی تمیز و زیبا لازمه داشتن دکوراسیونی مدرن و جذاب است. افزایش طول ماندگاری مبلمان رابطه مستقیمی با شستشوی اصولی و درست دارد. قالیشویی ملت در این راستا از دستگاه های شستشوی مبلمان بهره می برد. برای این کار لزومی به پرداخت هزینه بالا و تهیه دستگاه شستشو نیست! می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت آنلاین هم اکنون از خدمات شستشوی مبلمان قالیشویی ملت استفاده کنید.

نظافت در کنار سلامت

یکی از شعار های قالیشویی ملت نظافت مبلمان در کنار سلامت آن ها است. دست یافتن به این قضیه مستلزم داشتن تخصص و دانش کافی است. تیم ما با کادری مجرب و آموزش دیده زیبایی و تمیزی را به خانه شما هدیه می دهند. برای ما علاوه بر پاکیزگی مبلمان سلامت و افزایش ماندگاری نیز اهمیت دارد.

تمیزی انواع لکه

فرقی ندارد لکه چربی باشد یا نوشابه یا هرچیز دیگری! ما از پس تمیزی تمام لکه ها بر می آییم. دستگاه های مورد استفاده در این قالیشویی همگی مجهز به سیستم شستشو چند منظوره برای تمیزی انواع لکه هستند.
از تمام مهمانی های خود با قالیشویی ملت لذت ببرید! ما این جا هستیم تا نگرانی شما را برای تمیزی مبلمان به صفر برسانیم.

شستشوی مبل با مواد درجه یک نانو در قالیشویی ملت

چرا مبلمان خود را به قالیشویی ملت بسپارید؟؟

سپردن مبلمان به افرادی غیر حرفه ای علاوه بر دوباره کاری آسیب جدی به مبلمان وارد خواهد کرد. حال که این قدر از قالیشویی ملت طرفداری می کنیم در ادامه دلایل قانع کننده ای برای اثبات ادعا خود آورده ایم:

مرجعی برای پاسخگویی

تا بحال اتفاق افتاده است که بعد از خرید یا دریافت خدمتی جهت پیگیری نتوانید مرجع آن را پیدا کنید؟ چقدر حس و حال بدی تجربه کرده اید! به طور حتم عدم وجود مرجع شما را سردرگم کرده و باعث هدر رفتن هزینه شما خواهد شد. قالیشویی ملت تمامی خدمات خود در زمینه مبل شویی را تضمین می کند. از بابت متخصصین خود مطمئن هستیم که کاملا کارآزموده و مجرب هستند. پشتیبانی تمام ساعته این قالیشویی برای رفع مشکلات شما در دسترس است.
پشتیبانی ۲۲+۱+۱ ساعته! آب پاکی روی دستان شم

دریافت قیمت نهایی

ابتدا، وسط و انتها کار قیمت شستشوی مبلمان در قالیشویی ملت یکسان است. شما هنگام ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز می‌توانید تعرفه‌ را دریافت نمایید. کلیه تعرفه‌های این شرکت بر اساس نرخ نامه اتحادیه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی اخذ نخواهد شد.

با مراحل مبل شویی قالیشویی ملت آشنا شوید

زمانی که مجموعه ملت را قابل دانستید و ثبت سفارش انجام شد. متخصصین مجرب با تجهیزات و مواد شوینده درجه یک به محل شما خواهند آمد. مواد استفاده شده برای تمیزی مبلمان متفاوت است و این موضوع را متخصصان کاملا برآن مشرف هستند. لزومی به آماده ‌سازی محل نخواهید داشت زیرا هیچگونه کثیفی و آب ریزی در محل مشاهده نمی‌ شود. تمامی پروتکل های بهداشتی توسط نیرو های قالیشویی ملت رعایت می‌ شوند. در ادامه برای راحتی خیال شما تمامی مراحل مبل شویی را بیان می کنیم:

مرحله قبل از مبل شویی

در ابتدای امر متخصصین مجموعه جنس پارچه و نوع مبلمان شما را تشخیص می دهند و از سلامت مبلمان مطمئن می شوند. در این مرحله اقدامات زیر انجام می گیرد:

تغییر موقعیت مبلمان به مکانی مناسب جهت شستشو

ممکن است فضای شما کوچک باشد و به دلیل نزدیکی مبلمان با سایر وسایل احتمال آسیب به آن ها زیاد باشد. در چنین شرایطی پرسنل شرکت جا به جایی های لازم را انجام می دهند. در انتها کار نیز مجدد تمامی وسایل به محل اولیه خود برخواهند گشت.

تست رنگ مبلمان

قبل از هر چیزی سلامت و ماندگاری مبلمان شما برای قالیشویی ملت اهمیت دارد. متخصصین این مجموعه برای اطمینان به صورت دستی قسمتی از مبلمان را مورد آزمایش قرار می دهند. مواد شوینده و نوع شستشو را در ایمن ترین حالت ممکن انتخاب می کنند. با این کار خطا به حداقل خود خواهد رسید.

استفاده از دستگاه مکش برای گردگیری

یکی از دستگاه هایی که توسط متخصصین مبل شویی قالیشویی ملت مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه مکش است. با این دستگاه کلیه گرد و خاک را از سطح مبلمان تمیز می کنند. با این کار پارچه مبلمان شفاف تر شده و بهتر می توان برای بررسی اقدام نمود.

شناسایی لکه

بعد از مشخص شدن جنس پارچه مبلمان باید نوع لکه بررسی شود تا شوینده مناسب انتخاب گردد. در طی پروسه لکه بری تمامی بررسی های لازم صورت می گیرد تا کوچک ترین آسیبی به مبلمان شما وارد نشود. مواد شوینده استفاده شده اغلب به صورت فوم هستند و خیلی سریع خشک می شوند.

استفاده از دستگاه مبل شویی

با استفاده از بروز ترین دستگاه های مبل شویی سراسر دنیا پروسه شستشو مبلمان توسط پرسنل انجام می‌ شود. تمامی قارچ ها، باکتری ها و کثیفی های کوتاه و طولانی مدت مبلمان با بخار آب داغ از بین می روند. درجه حرارت با توجه به نوع پارچه تعیین می شود. حتما تعجب کرده اید! در این مرحله نیز خبری از آب نیست! بله نگرانی بابت خیس شدن و رطوبت به خود راه ندهید. مبل شویی توسط قالیشویی ملت کمی فقط رطوبت ایجاد خواهد کرد که به سرعت خشک می شود.

دستگاه خشک شویی

کثیفی های باقیمانده + رطوبت ایجاد شده + مواد شوینده به وسیله دستگاه خشک شویی کاملا از بین می روند. با استفاده از دستگاه مکش قوی مرحله آخر شستشوی مبلمان انجام می شود. تمامی آب های کثیف و مواد شوینده وارد مخزن دستگاه شده و هیچ گونه آثاری در محل باقی نمی ماند. در این مرحله است که مبلمان شما برق زده و در تمیز درین حالت خود قرار دارد.

معطر نمودن و بررسی

بعد از پایان کار متخصصین مجموعه قالیشویی ملت مبلمان شما را بررسی کرده تا مطمئن شوند اثری از لک و کثیفی وجود ندارد. در صورتی که علاقه داشته باشید مبلمان شما معطر خواهد شد و سپس به محل اولیه خود جا به جا می شود. این پروسه به ۲ ساعت هم نخواهد رسید و شما شاهد تمیزی و زیبایی مبلمان خود خواهید بود

خدمت از ما تجربه و لذت از شما

خدماتی که قالیشویی ملت ارائه می دهد بسیار جامع و کامل است. ما به دنبال کمیت نیستیم و با شما به بهترین رسیده ایم‌. لیست خدمات به شرح زیر هستند:
•    شستن انواع مبل راحتی، نیمه سلطنتی و سلطنتی
•    شستن انواع مبلمان با پارچه های چرم، مخمل، ساتن و ...
•    شستشو مبلمان اداری، منازل، سالن های بزرگ و ...
•    شستن انواع صندلی و مبلمان سالن های همایش، سینما و آمفی تئاتر
•    شستشو انواع صندلی، تشک خوشخواب، موکت و ...
•    شستن نوع جدید مبلمان تختخوابش

نحوه پیدا کردن قالیشویی ملت

برای یافتن قالیشویی ملت لازم نیست سردرگم شوید! ما برای راحتی شما تمام راه های ارتباطی ممکن را در نظر گرفته ایم. هر ۳ پلتفورم حضوری، تلفنی و آنلاین را در کنار هم پوشش داده ایم که به شرح هر کدام می پردازیم:

ارتباط تلفنی

یکی از راه های ایمن و آسان تماس تلفنی است. این روش خوراک خانم ها است! برای برقراری ارتباط با قالیشویی ملت تنها کافی است با شماره021-77842005بگیرید و منتظر مراجعه متخصصین به محل موردنظر شوید.

 

ارتباط حضوری

قدیمی ها، پدران و مادران ما اغلب هنوز هم راه حضوری را بهترین نحوه ارتباط می دانند. برای این منظور می توانید با توجه به محل سکونت به هر یک از شعب قالیشویی ملت مراجعه نمایید. پرسنل خوش ذوق با روی باز منتظر شما عزیزان هستند.

ارتباط آنلاین

یکی از راه های ارتباطی نوین و دوست دار نسل جوان ارتباط اینترنتی و آنلاین است. این روش یکی از بهترین، امن ترین و راحت ترین راه های برقراری ارتباط است. در این راستا فقط شما نیازمند یک گوشی هوشمند و اینترنت هستید! با کلیک روی لینک زیر سفارش خود را همین الان ثبت کنید.

مبل شویی پاکیزه| با دستگاه های به روز دنیا + مواد شوینده درجه یک

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت