موکت شویی

موکت شویی

موکت شویی در محل، خدمتی متمایز از قالیشویی ملت

هنوز هم کثیفی موکت و اینکه نمی‌توانید به خوبی آن را تمیز کنید شما را آزار می‌دهد؟ نمی‌توانید موکت های چسبانده شده به زمین را جدا کرده و شستشو دهید؟  چرا از خدمات موکت شویی در محل استفاده نمی‌کنید؟
کفپوش اغلب محل های تجاری، عمومی، مساجد و منازل از انواع موکت پوشانده شده که نیازمند نظافت هستند. موکت بعد از گذشت مدتی دچار آلودگی می شود و در صورتیکه شسته نشود دچار بروز انواع آلرژی در کنار بوی نامطبوع خواهد شد. در این زمان است که به تیمی حرفه ای برای شستشو موکت احساس نیاز می شود. اصول شستشوی موکت در عمر بیشتر و نگهداری بهتر آن بسیار تأثیرگذار است که این اصول در موکت شویی ملت رعایت می شوند.

اهمیت انتخاب موکت شویی معتبر

هنگام انتخاب یک مجموعه جهت شستشو موکت و فرش اغلب افراد با چالش های زیادی رو به رو می شوند. شما چطور؟!
به دنبال موکت شویی قدیمی هستید؟ یا با پرس و جو از آشنایان کیفیت کار را مدنظر قرار می دهید؟ یا در فضای مجازی نمونه کارها و دستگاه های موکت شویی را مورد توجه قرار می دهید و یا به نظرات مثبت یا منفی دیگر مشتریان یک مجموعه اکتفا می‌کنید؟
از هر راهی که استفاده کنید نباید فراموش کنید که پروانه کسب حرف اول را می زند. موکت شویی ملت دارای مجوز فعالیت و پروانه کسب است که این خود حرفی برای گفتن دارد!

خدمات تخصصی شستشوی موکت در قالیشویی ملت

روند کار در موکت شویی ملت

روند موکت شویی در این مجموعه جهت رفاه حال شما عزیزان شرح داده می شود:

جلب اعتماد شما به موکت شویی ملت

اولین و مهم‌ترین راس هرم فعالیت‌ها در موکت شویی ملت جلب اعتماد مشتریان است. ما در تلاش هستیم تا مشتریان مان را به بهترین شکل ممکن راضی نگه داریم. رعایت این مسئله برای تمام کادر موکت شویی ملت الزامی است.

حضور پرسنل در محل

پرسنل آموزش دیده و متخصص همراه با دستگاه های صنعتی بخار شوی و ماشین های مکانیزه به محل موردنظر شما مراجعه می کنند. نیازی نیست مشکلات ناشی از حمل و نقل موکت به قالیشویی را به جان بخرید. ما درست درحالی که شما روی یک مبل نشسته اید و با آرامش تمام نحوه انجام کار موکت شویی پرسنل ما را ملاحظه می‌کنید، موکت های شما را تمیز و درخشان می‌کنیم.

بررسی و کارشناسی میزان لکه و کثیفی موکت

نوع لکه و گردوغبار موجود در موکت توسط کارشناسان موکت شویی ملت بررسی می شوند. تمامی لکه ها طی پروسه شستشو موکت تمیز خواهند شد و هیچ گونه اثری از آن ها نخواهد ماند.

خشک کردن موکت

تمامی مراحل شستشو، غبار روبی و خشک کردن بدون بهم ریختگی و جا به جایی وسایل انجام خواهند شد. در انتها توسط خشک کن های صنعتی تمامی آب موجود در موکت مکیده خواهند شد و شما بعد از گذشت ۲ تا ۳۳ ساعت می توانید از موکت خود مجدد استفاده کنید. اما این بار تمیز مثل روز اول.

با روش های شستشوی موکت در موکت شویی ملت آشنا شوید

اگر کنجکاو به دانستن اطلاعاتی در خصوص روش های شستشوی موکت در این مجموعه هستید این متن را از دست ندهید:

روش غیر مکانیزه

علاقه ای به حضور وسایل صنعتی در منزل خود ندارید؟ دوست دارید به روش سنتی موکت شما شسته شود؟ پرسنل موکت شویی ملت با در دست داشتن اسفنج و مایع مخصوص شستشو موکت در محل موردنظر شما حاضر خواهند شد. این روش اغلب برای رفع لکه کاربرد دارد و نسبت به روش مکانیزه از کیفیت پایین تری برخوردار است.

روش مکانیزه

موکت شویی ملت با در اختیار داشتن انواع دستگاه های مکانیزه شستشوی موکت را در محل انجام می دهد. دستگاه های مورد استفاده در این مجموعه به شرح زیر هستند:

دستگاه موکت شویی برسی

این دستگاه با برس تعبیه شده در آن موکت را می ساید. برای آن کار پرسنل موکت شویی ملت آب و مواد شوینده را در مخزن آب این دستگاه می ریزند، سپس روی موکت اسپری می کنند. با برس تمامی آلودگی ها و کثیفی های موکت تمیز می شوند و با مکش پا روی دستگاه به مخزن آب کثیف منتقل می شوند.

دستگاه موکت شویی اسپری مکش

مکان های که دسترسی به آن ها سخت است نیازمند دستگاه اسپری مکش هستند. با این دستگاه پرسنل متخصص مجموعه ملت آب و مواد شوینده را روی موکت اسپری می کنند. تمامی آلودگی ها در آب حل می شوند و به صورت هم زمان خشک کردن موکت انجام می شود.

دستگاه مکنده صنعتی و پولیشر

برس زدن و شستشو موکت توسط دستگاه پولیشر و خشک کردن آن با جاروبرقی صنعتی انجام می شود.

شستشوی موکت در منزل شما توسط قالیشویی ملت

مزایا استفاده از موکت شویی ملت در محل

کار موکت شویی را به کاربلد بسپار! موکت شویی در محل یکی از روش های شستشوی موکت است که امروزه باتوجه به زندگی آپارتمان نشینی و نبود امکانات و فضای کافی برای شستشوی سنتی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اغلب افراد حقیقی و حقوقی از آن استقبال نموده اند. این روش مزایایی به شرح زیر دارد:
●    موکت شما به هیچ عنوان چروک نشده و تا نخواهد خورد.
●    نسبت به روش های دیگر هزینه کمتری دارد.
●    زمان شستشو بسیار کاهش می یابد.
●    در حضور شما شستشو انجام شده و شما ناظر روند کار هستید.
●    نیازی به جابه‌جایی وسایل سنگین روی موکت نیست.
●    ماندگاری لکه ها طبق تخصص پرسنل موکت شویی ملت کاهش می یابد.
●    نیازی به جا به جایی و انتقال موکت نخواهید داشت.

عوامل موثر روی قیمت شستشوی موکت

عوامل گوناگونی روی قیمت تعیین شده موکت شویی موثر هستند. این عوامل به شرح زیر هستند:

جنس و رنگ موکت

با توجه به جنس موکت شما که پرز بلند، کبریتی، نمدی، طرح فرس، پرز کوتاه، طرح دار، چمن مصنوعی و ... است قیمت موکت شویی متفاوت خواهد بود. همچنین گاهی اوقات رنگ موکت نیز در قیمت شستشو تاثیر می گذارد.

متراژ موکت

اندازه و متراژ موکت شما در قیمت نهایی شستشوی موکت تاثیرگذار هستند.

مواد شوینده به کار رفته در شستشو

برخی از مواد شوینده مورد استفاده در موکت شویی باعث کاهش عمر مفید موکت شده و آسیب های زیادی را به پرزهای موکت وارد می کنند. به همین دلیل در موکت شویی ملت از مواد شوینده مناسب و با توجه به نوع موکت استفاده می شود.
موکت شویی ملت مفتخر است اعلام کند شیوه ای جدید را برای استعلام قیمت حدودی شستشوی موکت را در نظر گرفته است. شما به راحتی می توانید به صورت رایگان از کارشناسان فعال این مجموعه هزینه نهایی را جویا شوید و به دغدغه و نگرانی خود پایان دهید.

نحوه ثبت سفارش در موکت شویی ملت

برای ثبت سفارش در مجموعه قالیشویی ملت روش نوین خدمات دهی آنلاین در نظر گرفته شده است. در صورتی که زمان کافی برای مراجعه حضوری را ندارید یا به تلفن جهت برقراری ارتباط دسترسی ندارید می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را انجام دهید. برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید.
 

 

 

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت