• نوشته : مدیرسایت
  • چهارشنبه 28 دی 1401

شما تا یافتن بهترین قالیشویی شهر تهران در حوالی ستارخان تنها به اندازه یک کلیک فاصله دارید.
ساکنان محله ستارخان اگر فرشی برای شستشو دارید و به دنبال یک قالیشویی معتبر، مکانیزه و با قیمت های مناسب هستید، هم اکنون فرش خود را به قالیشویی ستارخان بسپارید و از تخفیفات مخصوص این قالیشویی بی نظیر استفاده نمایید!
فرش برای ایرانیان از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است. خانه ایرانی بدون فرش بسیار بی‌ روح است و تا فرش نباشد برخی از ما اصلا احساس راحتی نخواهیم کرد. از طرفی فرش های بافته شده در ایران بسیار با کیفیت هستند و این مسئله باعث می شود تا نگهداری از آن ها حساس تر شود. یکی از اصول نگهداری از فرش های گران بها شستشوی منظم و مناسب آن است. برای شستشوی هر نوع از فرش می توان از مواد شوینده مختلف استفاده نمود. با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی دیگر کسی به روش های پیچیده سنتی فرش نمی شوید و همگان ترجیح می دهند تا فرش های خود را برای شستشوی با کیفیت به یک قالیشویی مطمئن بسپارند. قالیشویی ملت شعبه ستارخان علاوه بر استفاده از مواد شوینده با کیفیت بایستی از سیستم مدرن و مکانیزه برای شستشو استفاده نماید. در این روش علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن آب، آسیب کمتری به فرش وارد خواهد شد. از دیگر امتیازات یک قالیشویی معتبر، خوش قولی و سرعت عمل است.
این مطلب مختص شما ساکنین محله ستارخان است که به دنبال یک قالیشویی ایده آل هستید، پس می‌ توانید هم اکنون از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی ستارخان

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله ستارخان

شما ساکنین محله ستارخان می‌ توانید برای شستشوی فرش های دستبافت یا ماشینی خود با کارشناسان قالیشویی ستارخان تماس بگیرید. همچنین این قالیشویی با ارائه خدمات کامل شستشوی پرده، موکت و مبلمان می تواند صفر تا صد نظافت اثاثیه و وسایل منزل شما را به عهده بگیرد. با وجود مشغله زیاد افراد، در بسیاری از امور خدماتی همیشه نزدیک‌ ترین مرکز، بهترین مرکز است. قالیشویی ستارخان نه تنها به شما نزدیک است بلکه در ارائه خدمات قالیشویی در سطح تهران حرف اول را می زند!

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب و خوش نام در محله خود باشیم؟

در شهر تهران که بسیار پر ترافیک است، انتخاب یک مرکز خدماتی نزدیک می تواند بهترین انتخاب باشد. خدمات قالیشویی نیز از این قاعده مهم مستثنی نیست. شما با انتخاب قالیشویی ستارخان می توانید بدون درگیر شدن با ترافیک و شلوغی فراوان شهر تهران، فرش های خود را به قالیشویی تحویل دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید، کارکنان قالیشویی ستارخان فرش شما را از درب منزل تحویل می‌ گیرند و پس از شستشو به صورت کاور شده درب منزل به شما تحویل خواهند داد. در این صورت چنان چه قالیشویی در محله خودتان باشد علاوه بر سرعت بیشتر تحویل فرش، احتمال آسیب دیدن آن در حمل و نقل نیز کاهش می یابد.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله ستارخان

قالیشویی ملت شعبه ستارخان افتخار دارد تا با ارائه روش های مدرن شستشوی فرش، موکت، پرده و مبلمان تمام نیازهای شما را برآورده کند. قالیشویی ستارخان زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران است و با قیمت مصوب و بدون هیچ هزینه اضافی دیگری بهترین خدمات شستشو و نظافت را به شما ارائه می‌دهد.

خدمات قالیشویی شهدا

مقایسه قالیشویی ستارخان با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

قالیشویی ملت شعبه ستارخان با بیش از 25 سال سابقه درخشان در ارائه خدمات قالیشویی دارای مزایای زیر در مقایسه با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه است:
•    استفاده از تجهیزات نوین شستشو
•    استفاده از شوینده های نانو خارجیدرجه یک با کیفیت بالا
•    بهره گیری از کادری مجرب، کار آزموده و متعهد
•    دریافت فرش از درب منزل شما
•    عدم تأخیر در تحویل فرش های شسته شده
•    نانوشویی فرش های گران بهای دستبافت و ابریشمی
•        کمترین تعرفه ها برای ارائه خدمات
•    انجام کلیه امور رفوی فرش مانند مرمت فرش و رفوگری، ریشه بافی و رنگ برداری
•    لکه برداری فرش های ماشینی و دستبافت به صورت کامل
•    ارائه خدمات با کیفیت مبل شویی و موکت شویی
همچنین قالیشویی ملت شعبه ستارخان کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین می نماید و با بهره مندی از کادری حرفه ای و کار بلد از آسیب دیدن فرش‌های شما حین حمل و نقل و همچنین شستشو جلوگیری می کند. کارکنان این مجموعه علاوه بر انجام تخصصی تمامی وظایف خود، با رویی گشاده و صبورانه با مشتریان برخورد خواهند کرد. تمام مسائل فوق قالیشویی ستارخان را به یکی از بهترین و بی نظیرترین قالیشویی های عضو اتحادیه تبدیل کرده است.

خدمات قالیشویی ملت شعبه شهدا

خطوط ارتباطی شما با ما در قالیشویی ستارخان

شما می توانید با مراجعه به وب سایت قالیشویی ملت شعبه ستارخان سفارش آنلاین خود را ثبت نمایید. در این روش هیچ محدودیتی از نظر زمانی ندارید، پس همین حالا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید! همچنین می توانید از ساعت 9 صبح تا 9 شب با کارشناسان مجرب و دلسوز قالیشویی ملت به شماره 021-77842005 تماس بگیرید. کارشناسان قالیشویی ستارخان برای دریافت فرش در اسرع وقت به درب منزل شما در هر کجای شهر تهران مراجعه خواهند کرد.

یک نکته آموزشی نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی ملت به شما

بسیاری از افراد معتقدندکه لکه های سرسخت چربی هرگز از روی فرش پاک نخواهد شد. در این قسمت می‌خواهیم دو راهکار برای پاک کردن لکه چربی از روی فرش را به شما معرفی کنیم:
1.    یک حوله کاغذی تمیز را روی لکه قرار دهید، سپس اتو را با کمترین درجه حرارت روی این حوله بگذارید. گرمای اتو باعث جذب شدن چربی ها به حوله می شود.
2.    کمی پودر تالک را روی پارچه ای تمیز زده و روی لکه ‌ها بزنید و 10 دقیقه این پودر را روی فرش نگه دارید. پس از آن با فرچه پودر و اسفنج پودر را بردارید.

تماس با قالیشویی ملت شعبه ستارخان

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت