• نوشته : مدیرسایت
  • چهارشنبه 28 دی 1401

اهالی محترم محله پونک! آیا می خواهید درخشش یک پاکیزگی واقعی را در خانه خود ببینید؟ پس تنها راهی که می توانید شانس دیدن این زیبایی را به چشمان تان بدهید انتخاب یک قالیشویی معتبر است. اما چگونه می توان یک قالیشویی معتبر را شناخت؟ ما معتقدیم که نه تنها فرش، بلکه تمامی عناصر دکوراسیون منزل شما سهم مهمی در زیبایی خانه تان ایفا می کنند اما گرد و غبار همیشه رباینده حس پاکی و زیبایی منزل هستند.
 از سوی دیگر ارزش تک تک نقوش منزل تان و تلاشی که شما و سازنده اثر برای حفظ کیفیت آن به کار گرفته اید، غیر قابل انکار است. ما تصمیم داریم برای حفظ میراث شما، نقش خود را در پاکیزگی خانه تان ایفا کنیم و به شما خبری خوش از حضور یکی از بهترین قالیشویی ها در محله خودتان را بدهیم.
هم اکنون ما با درنظر گرفتن تمام انتظارات شما درباره کیفیت و خدمات خوب، قالیشویی لواسان یکی از شعب تحت پوشش قالیشویی ملت را معرفی می کنیم. این قالیشویی نمونه در محله پونک آماده خدمت در شستشوی فرش، مبلمان پرده و امثال آن به دنبال ایجاد بوی خوش پاکیزگی در منزل شماست. برای اطلاع از خدمات منحصربه فرد قالیشویی پونک تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اگر به دنبال رسیدگی فوری به منزل خود هستید همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی پونک

گفت وگویی دوستانه با ساکنان محله پونک

ساکنان محله پونک، ما از شما می خواهیم در کنار همه افکار کوچک و بزرگ خود یکی از دغدغه هایتان رابه دوش ما بیندازید و فقط به فکر مهمانانی باشید که پس از تحویل سفارشتان ازما، می خواهید به منزلتان دعوت کنید. تنها کافیست برای لذت بردن از این مهمانی با چاشنی پاکی و بدون حضور مزاحم گرد و خاک در انتخاب  خود دقت کنید و بعد از آن، همه مشکلات تان را فراموش کنید.
اما پیشنهاد ما به شما انتخاب یک قالیشویی خاص با خدمات ویژه، پرسنل مجرب با سال ها تجربه در زمینه نظافت و قالیشویی است و شما می توانید تمامی این ویژگی های کمیاب را در یک قالیشویی معتبر ببینید. قالیشویی ملت این بار با هدف گیری محله شما با شعبه ای دیگر به دنبال آسان کردن انتخاب شما در گزینش یک قالیشویی معتبر است.

پاکیزگی را با چشمان بسته ببینید.

مزایای حضور یک قالیشویی معتبر در محله تان چیست؟

تا به حال چندین بار کارهایتان بخاطر ترافیک یا آلودگی هوا به تعویق افتاده؟ تجربه مسافت های طولانی و صرف زمان زیاد هم ناگفته نماند؛ اما همانطور که گذشت زمان زندگی را دستخوش تغییرات کرده و دسترسی آسان را هدف خود قرار داده است، قالیشویی پونک یکی از شعب قالیشویی ملت به محله شما آمده تا رنگ وبوی پاکی را در نزدیکی خود احساس کنید و خود را به ارامش دعوت کنید.
 وقتی سخن از یک قالیشویی معتبر باشد هیچ قالیشویی نمی تواند روی دست قالیشویی محله پونک را بزند. ارائه خدمات بی نظیر، حضور پرسنل و کارشناسان متخصص و ارائه سال ها کیفیت و تجربه به شما، یقینا تنها بخش کوچکی از فعالیت های یک قالیشویی فوق العاده هستند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

خدمات قالیشویی پونک

انتظارات خود را از قالیشویی پونک بخواهید

تا به حال به این نکته فکرکرده اید که یک برند برتر چه خدماتی ارائه می دهد؟ اول این که یک برند برتر همواره یک تیتر مهم را پررنگ می نویسد: توجه به نیازهای مشتری
اما تنها برطرف کردن نیازهای مشتری مهم نیست؛ بلکه چگونه برطرف کردن این نیازها به همان اندازه مهم است. هم اکنون ما به شما می گوییم که چه خدماتی را برای برطرف کردن نیازهای شما برای حفظ نظافت و پاکیزگی در نظر داریم:
•    قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی
اگر تمامی فکرتان این است که چگونه مبل، قالی، پرده،  موکت و ... خود را بدون آسیب به بافت نرم و لطیف و رنگ هایی که حس تازگی و اعجاب انگیزی به منزل تان می بخشند، حفظ کنید پس دیگر با این افکار خداحافظی کنید. ما برای همه این ها راه چاره ای را در نظر گرفته ایم تا علاوه برحفظ کیفیت اثاثیه خانه تان آن ها را با بوی پاکی به سوی منزل بدرقه کنیم.

•    مجهز به تجهیزات پیشرفته
تجهیزات پیشرفته و اختصاصی قالیشویی پونک را دست کم نگیرید. تمامی مراحل شستشوی مبل، قالی، پرده و ... و همچنین آبگیری و خشک کردن آن ها وصدها خدمات دیگر با دستگاه-های مدرن و مکانیزه انجام می شود.

•    بهره  گیری از مواد شوینده مناسب و درجه یک
شستشوی سفارشات شما همه با استفاده از مواد شوینده مناسبی خواهد بود که  بافت و رنگ سفارش شما را حفظ می کند و به نقوش زیبای آن جانی تازه می بخشد.

•    حضور پرسنل متعهد و کارشناسان متخصص
پرسنل متعهد قالیشویی پونک به کمک شما می آیند و با دقت و دانش کافی برای حفظ پاکیزگی و کیفیت محصولات شما تلاش می کنند.همچنین پیش از انجام هر نوع عملیات، سفارش شما توسط کارشناسان مجرب و متخصص بررسی می شود  تا از زمان شروع کار تا پایان و در زمان بازگشت سفارش شما به خانه تان لطمه ای به هیچ یک از اجزای آن وارد نشود.

چه چیزی ما را ازدیگر قالیشویی های عضو اتحادیه متمایز می کند؟

صبر کنید! اگر هنوز انتظاراتی دارید که فکر می کنید هیچ قالیشویی نمی تواند آن ها رابرآورده کند ما اینجا هستیم تا به شما خبرهای خوب بدهیم. از وجه تمایز ما با دیگر قالیشویی های تهران بخوانید:
    استفاد از مواد مرغوب نانو و ارائه خدمات نانوشویی
    رفو و ترمیم انواع فرش های آسیب دیده ابریشمی، زربافت و ...
    شستشوی انواع مبلمان راحتی، سلطنتی و ... با انواع جنس و پارچه
    سرویس دهی رایگان با خودروهای مجهز
    ارائه خدمات موکت شویی و مبل شویی در محل با دستگاه های مکانیزه و غیرمکانیزه
    تحویل سفارش به صورت کاور شده درب منزل
و دیگر خدمات باورنکردنی که تنها با ثبت سفارش خود می توانید از آن ها بهره مند شوید و منتظر تماس ما برای بازگشت سفارش عزیزتان باشید.

ساکنین خیابان های اطراف محله پونک، بشتابید!

همشهریان محترم ساکن در خیابان های اطراف محله پونک، قالیشویی ملت برای شما خبرهای خوبی آورده است. محله پونک در منطقه 2 و 5 شهرداری تهران واقع شده و از شمال با حصارک، از سمت جنوب با باغ فیض و در سمت غرب با دره پونک و در شرق با جنت آباد در ارتباط است. از آن جایی که این محله توسط بلوار اشرفی اصفهانی به دو قسمت تقسیم شده اگر شما ساکن خیابان های عدل، کمالی میرزا بابایی، سردار جنگل، همیلا، تختی، طالقانی و ... هستید می توانید از خدمات بی نظیر قالیشویی پونک بهره مند شوید.

شستشوی تخصصی موکت در  قالیشویی پونک

تعرفه های قالیشویی پونک

قالیشویی ملت در محله پونک به شما مژده می دهد که دیگر فکر هزینه های بالا را نکنید. تمامی تعرفه های قالیشویی پونک بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه است. لیست تعرفه های قالیشویی ملت را در همین وب سایت مشاهده کنید.

از هدیه کاربردی ما در خانه تان استفاده کنید

نگران مبلمان خانه تان با پارچه مرغوب شان هستید؟ قالیشویی ملت چند نکته کاربردی و طلایی را پیشکش شما می کند:
1.    برای گردگیری مبلمان خانه از گردگیر پر یا دستمال خشک و بدون پرز استفاده کنید و در قسمت های عمیق تر مبل برای جلوگیری از بروز قارچ، از جاروبرقی کمک بگیرید.
2.    آنزیم و آمونیاک به چوب مبلمان آسیب وارد می کنند به همین علت هرگز در نظافت دسته و چوب از اسپری و تمیز کننده های چند منظوره حاوی این مواد استفاده نکنید و در صورت امکان از روغن های مخصوص چوب برای حفظ جلا و درخشش آن ها بهره بگیرید.
3.    همانطور که فرش و تابلوفرش های شما نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند مبلمان شما هم از این قاعده مستثنی نیستند و قرارگیری آنها در این موقعیت باعث رنگ پریدگی و ترک خوردگی می شوند.
4.    رطوبت و حرارت بالای سیستم گرمایش از کف خانه به مبلمان شما آسیب وارد می-کند؛ پس در قرارگیری آن ها در خانه و یا درکنار شوفاژ دقت کنید.
از این که مارا تا انتهای این مطلب همراهی کردید، قدردانی می کنیم.

 

تماس با قالیشویی ملت شعبه پونک

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت