• نوشته : مدیرسایت
  • جمعه 31 تیر 1401

اگر در حوالی پارک وی ساکن هستید و به دنبال بهترین قالیشویی محله خود می گردید در این صفحه ما را همراهی کنید. قرار است بهترین قالیشویی پارک وی را به شما معرفی کنیم.

امروزه به علت احداث تعداد زیادی قالیشویی، بسیاری افراد در انتخاب یک قالیشویی خوب مردد هستند و نمی‌‌ دانند فرش ‌‌های خود را به دست کدام قالیشویی با کدام ویژگی‌‌ ها بسپارند، خصوصا مردم عزیز شهر بزرگ تهران!
تهرانی‌‌ ها دیگر نگران شستشوی فرش‌‌ های خود نباشید! قالیشویی پارک وی یکی از شعبات قالیشویی معتبر ملت به یاری شما آمده است. 
این قالیشویی با داشتن ویژگی‌‌ هایی هم ‌‌چون شستشو متفاوت فرش‌‌ های دستباف با ماشینی، تحویل سریع، شستشو تمیز و پاک و بدور از هر گونه نجاست، استفاده از بهترین و مرغوب ‌‌ترین مواد شستشو دهنده و عدم تخریب فرش ‌‌ها، داشتن بروز‌‌ ترین و پیشرفته‌‌ ترین دستگاه ‌‌ها و کادری مجرب و... به یک قالیشویی ایده آل در سطح شهر تهران تبدیل گشته است به طوری که  همه روزه در ۲۴ ساعت شبانه روز از جای جای این شهر بزرگ با تماس می‌‌گیرند و خواهان خدمت ‌‌رسانی‌‌ ما هستند؛ شما هم  کافیست یکبار ما را امتحان کنید تا در کنار ما حس خوب پاکی را تجربه نمایید. 
برای برقراری ارتباط و رزرو نوبت علاوه بر ثبت درخواست به صورت اینترنتی کافیست با شماره‌‌ هایی که در زیر درج شده تماس حاصل فرمایید تا کادر خدماتی ما در اسرع وقت در محل مبدا حضور یابند.

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه پارک وی

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/

شماره تماس قالیشویی پارک وی

 

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله پارک وی

ساکنین عزیز محله پارک وی دیگر دنبال قالیشویی مطمئن و معتبر نباشید زیرا قالیشویی ملت با تاسیس شعبه‌‌ای حرفه‌‌ای در این منطقه کار را برای شما عزیزان راحت کرده است. شما ساکنین محله پارک وی فقط با برقراری یک تماس یا ثبت درخواست ‌‌تان به صورت اینترنتی می‌‌توانید از تمامی خدمات قالیشویی پارک وی از جمله شستشو انواع فرش‌‌ های ماشینی و دستباف، شستشو موکت و مبلمان، ترمیم فرش و موکت، چرم ‌‌دوزی، ریشه ‌‌بافی و... بهره‌‌ مند شوید. 
توجه داشته باشید که این قالیشویی امکان ارائه خدمات در محل را هم دارا می‌‌باشند‌. چنانچه که در منطقه پارک وی یا در نزدیکی آن ساکن هستید می‌‌‌توانید روی ما حساب کنید! پس گوشی را بردارید  و با شماره ‌‌هایی که در زیر درج شده تماس حاصل فرمایید. 

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خود باشیم؟

در شهر ‌‌های کوچک و شهرستان‌‌ ها به کیفیت خدمات قالیشویی توجه بسیاری می‌‌شود اما در شهر ‌‌های بزرگ ‌‌تر عوامل دیگری هم وارد عرصه می‌‌‌شوند که روی کیفیت خدمات تاثیر بسزایی می‌‌گذارند به عنوان مثال دوری و نزدیکی قالیشویی به منزل مشتری!
به طور کلی در شهر‌‌های بزرگی هم ‌‌چون تهران به علت وجود ترافیک ‌‌های سنگین، بروز تصادفات شدید و زیاد، آلودگی زیاد هوا، اهمیت بیشتر زمان برای مشتری و... نزدیک بودن قالیشویی بسیار اهمیت پیدا می‌‌‌کند!
چنانچه قالیشویی در نزدیکی شما باشد بدون ایجاد هیچ دردسر و مشکلی قالی شما در اسرع وقت به شما تحویل داده می‌‌‌شود. 

معرفی یک قالیشویی خوب در محله پارک وی

همانطور که پیش‌‌‌تر گفتیم نزدیک بودن قالیشویی به مکان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین شما ساکنین محله پر ‌‌شور و نشاط پارک وی می‌‌توانید از این مزیت استفاده نمایید و خدمات خود را به قالیشویی پارک وی بسپارید. 
این قالیشویی با داشتن سال‌‌ ها تجربه درخشان در زمینه شستشو انواع فرش‌‌ های دستباف و ماشینی و داشتن کادری مجرب و حرفه‌‌ای به یک قالیشویی توانا در زمینه انواع خدمات از جمله شستشو فرش، موکت و مبلمان، ترمیم و چرم‌‌دوزی فرش‌‌ها، مرمت و رفو‌‌‌گری قالی و... مبدل گشته است. 

ساکنین کدام خیابان ها در محله پارک وی در محدوده قالیشویی پارک هستند؟

محله پارک وی یکی از بهترین و خوش آب و هوا ‌‌ترین منطقه‌‌ های تهران است که در منطقه‌‌های ۱ و ۳ شهرداری تهران مقرر گشته است؛ نا‌‌گفته نماند که این منطقه‌‌ ها جزو بخش شمالی تهران قرار دارند.
پارک وی به معنای خیابان درخت‌‌ دار است که علت این نام گذاری به خاطر سرسبز و با‌‌ صفا بودن این محله می‌‌‌باشد که امروز این درختان جای خود را به ساختمان ‌‌ها و آسمان‌‌ خراش‌‌ های بلند داده‌‌ اند! البته شهرداری تهران با ایجاد پارک ‌‌ها و بوستان‌‌ های زیبا هنوز هم صفا را در میان این محله برقرار داشته است.
به طوری کلی عزیزانی که در منطقه ۱ و منطقه ۳ تهران یا عبارتی محدوده تقاطع بزرگ‌‌ راه‌‌ های چمران و مدرس با خیابان بزرگ ولی عصر زندگی می‌‌‌کنند که شامل خیابان‌‌ های فرشته، محمودیه، ولی عصر و... می‌‌شود، می‌‌توانند از خدمات‌‌ دهی قالیشویی پارک وی استفاده نمایند. 

خدمات قالیشویی پارک وی

مقایسه قالیشویی پارک وی با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

در سطح شهر تهران تعداد زیادی قالیشویی موجود است که دارای ویژگی‌‌ ها و امتیازات مخصوص به خود هستند، در این میان قالیشویی معتبر و حرفه ‌‌ای پارک وی با داشتن خصوصیات ویژه‌‌ خود باعث بروز برتری و تفاوت با دیگر قالیشویی‌‌ های عضو اتحادیه  شده است. 
از جمله ویژگی‌‌ های قالیشویی با ‌‌سابقه پارک وی می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
_ خدمت رسانی در اسرع وقت و با‌‌ اهمیت بودن زمان مشتری برای کارکنان این مجموعه
_ امکان تغییر محل تحویل قالی بدون اضافه شدن هیچ گونه مبلغ اضافی
_ ارائه کلیه خدمات مربوطه با بهترین و مقرون به صرفه‌‌ت رین تعرفه 
_ دارا بودن پرسنل مجرب و حرفه‌‌ای 
_ استفاده از مرغوب ‌‌ترین مواد شستشو دهنده 
_ ارائه تضمین حین شستشو برای پاکی و آسیب
_ ترمیم و بازسازی فرش در صورت بروز آسیب
_ ترمیم، رفو‌‌گری، باز‌‌سازی، چرم ‌‌دوزی، ریشه‌‌ بافی، مرمت و.. کلیه فرش ‌‌های ماشینی و دستباف
_ به کار‌‌گیری از سیستم ‌‌ها و دستگاه‌‌ های شستشو دهنده مخصوص برای شستشو فرش‌‌ های دستباف و ابریشمی
_ خدمت رسانی در محل برای برخی خدماتی هم ‌‌چون شستشو مبلمان
_ رفع سوختگی، بید‌‌ خوردگی و به طور کلی هر گونه آسیب قابل برطرف شدن
_ امکان ثبت سفارش آنلاین و ۲۴ ساعته
_ ارائه خدمات در تمامی روز‌‌ ها حتی ایام تعطیل

خطوط ارتباطی شما با ما در محله پارک وی

قالیشویی پارک وی با داشتن سایت مخصوص خود کار را برای شما مشتریان عزیز راحت کرده است به طوری که شما به راحتی می‌‌توانید در خانه با مراجعه به سایت فرم درخواست خدمت ‌‌رسانی خود را تکمیل نمایید تا افراد ما در اولین فرصت به محل مراجعه نمایند. 
با این حال برخی افراد مراجعه حضوری و اعلام درخواست رو در رو را بیشتر می‌‌پسندند و خواهان مراجعه به قالیشویی و دیدن کیفیت کار از نزدیک هستند؛ چنانچه خواستید به قالیشویی پارک وی سر بزنید می‌‌توانید از طریق راه‌‌‌ های مختلف اقدام نمایید به طور مثال رفتن با خودرو شخصی از طریق بزرگراه ‌‌های مدرس و چمران، سوار شدن خط ۱ مترو و پیاده شدن در ایستگاه‌‌‌‌ه ای مترو حقانی یا میر‌‌‌داماد، سوار شدن خط ۷ اتوبوس و تاکسی از جمله‌‌  راه‌‌ های ارتباط حضوری هستند. 
چنانچه خواستید فقط با تماس نوبت خود را رزرو نمایید، می‌‌توانید با شماره‌‌ گیری شماره‌‌های زیر با مجموعه قالیشویی پارک وی تماس حاصل فرمایید. 

 

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه پارک وی

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی پارک وی به شما

در این بخش قصد داریم به شما عزیزانی که تا انتها ما را همراهی کردید، نکته ‌‌ای من باب چگونگی رفع لکه ‌‌های چربی از روی مبل بدون تغییر رنگ پارچه مبل برای شما به عنوان هدیه ‌‌ای کوچک بیان نماییم. 
جهت پاک کردن لکه چربی و روغن از روی مبل می‌‌توانید از محلول نمک و الکل استفاده نمایید. ابتدا مقداری نمک را در الکل سفید حل نموده و سپس محلول را با تکه‌‌ای اسفنج روی لکه بمالید تا کاملا تمیز شود. در انتها هم با پارچه یا حوله ‌‌ای تمیز و مقدار کمی آب روی قسمت الکی بکشید تا اثری از الکل روی مبل باقی نماند و به آن آسیبی نزند. 

شماره تماس قالیشویی شعبه پارک وی

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت