• نوشته : مدیرسایت
  • دوشنبه 21 شهریور 1401

آیا در محله نوبنیاد برای شستن فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مناسب می گردید؟ به نظر شما یک قالیشویی خوب باید چه ویژگی های داشته باشد تا از سایر رقبای خود متمایز شود؟ با وجود تعداد زیاد قالیشویی در سطح شهر تهران، انتخاب یک قالیشویی خوب و حرفه ای، ممکن است کمی سخت به نظر برسد.
 قالیشویی نوبنیاد یکی از شعبه های قالیشویی ملت است که با بهره بردن از پرسنل صبور و حرفه ای و کیفیت بالای مواد شوینده در کنار دستگاه های مدرن و پیشرفته آماده ارائه خدمات قالیشویی به شما عزیزان محله نوبنیاد است.

فرش های شما را با ماشین های حمل مخصوص به درب منزل خواهیم آوردشماره تماس قالیشویی نوبنیاد

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله نوبنیاد

اگر به دنبال یک قالیشویی مطمئن و معتبر در محله نوبنیاد می‌ گردید و هنوز در انتخاب خود مردد هستید، پیشنهاد می‌ کنیم به قالیشویی بزرگ ملت اطمینان کنید و از خدمات به روز و منحصر به فرد این قالیشویی برخوردار شوید. قالیشویی ملت با کادری صبور و مجرب و همچنین دستگاه های به روز و پیشرفته آماده خدمت رسانی و شستن قالی‌ های اهالی محترم شهر تهران به خصوص شما اهالی محترم محله نوبنیاد است.

چرا باید یک قالیشویی خوب در محله خود انتخاب کنیم؟

ترافیک در کلان شهر تهران یک معظل بزرگ و همیشگی است، به نحوی که بر تمام جنبه های زندگی ساکنین این شهر تاثیر گذاشته است. ترافیک باعث اتلاف وقت زیادی از تهرانی ها می‌شود حتی انجام ساده ترین کارها در این شهر نیاز به اتلاف وقت زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از خدمات یک قالیشویی خوب در محله ای که سکونت دارید علاوه بر کاهش هزینه، از اتلاف وقت نیز جلوگیری می‌کند و باعث می شود تا شستشو و تحویل فرش در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود و از آسیب های احتمالی به فرش که به واسطه حمل و نقل ممکن است اتفاق بیافتد، پیشگیری شود.

خدمات متمایز قالیشویی نوبنیاد

معرفی یک قالیشویی خوب در محله نوبنیاد

قالیشویی ملت ارائه دهنده انواع  خدمات از جمله شستشوی فرش، شستن موکت شویی، مبلمان و پرده در محله نوبنیاد تهران است. شما می توانید شستن انواع فرش های دستباف و قیمتی خود را نیز با اطمینان به قالیشویی نوبنیاد بسپارید. خدمات بی نظیر و کیفیت بالا سبب شده است تا نه تنها اهالی این منطقه، بلکه ساکنین تمامی مناطق اطراف نیز کار شستن فرش های خود را به این قالیشویی بسپارند.

ساکنین کدام شهرک‌های در محله نوبنیاد در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

محله نوبنیاد یکی از محلات شمال تهران و بسیار خوش آب و هوا و مناسب برای زندگی است. دسترسی به تمامی امکانات زندگی شهری از جمله وجود یک قالیشویی ممتاز در این منطقه، از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این محله به شمار می رود. محله های اطراف و نزدیک به این محله شامل اختیاریه، پاسداران، بزرگراه صدر، شهرک شهید چمران و شهرک شهید رجایی هستند. اگر شما نیز در مناطق و محدوده های گفته شده سکونت دارید، با اطمینان شستشوی فرش های خود را به قالیشویی نوبنیاد بسپارید و از کیفیت تضمینی شستشو و خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید.

مقایسه قالیشویی ملت با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

در سطح شهر تهران قالیشویی های زیادی وجود دارند که عضو اتحادیه هستند و خدمات خوبی نیز ارائه می دهند. اما در این میان وجود برخی ویژگی ها سبب شده است که قالیشویی ملت شعبه نوبنیاد، در این میان متمایز باشد. از مهم ترین ویژگی های قالیشویی نوبنیاد کیفیت خدمات و استفاده از مواد شوینده درجه یک و کادر مجرب و کاربلد آن است. شستشوی دقیق فرش ها و از بین بردن دائمی لکه های فرش با استفاده از تجهیزات مدرن و مکانیزه وجه تمایزی دیگر برای این قالیشویی است. در کنار تمام موارد گفته شده هزینه تمام خدمات ارائه شده نسبت به کیفیت بالای آن بسیار پایین است.  

خطوط ارتباطی شما با ما در محله نوبنیاد

شما به راحتی می توانید به روش تلفنی و یا به صورت آنلاین سفارش شستشوی فرش های خود را ثبت کنید. شما با شماره گیری تلفن های درج شده در سایت قالیشویی ملت می توانید ثبت سفارش کرده و کادر وظیفه شناس و حرفه ای ما در قالیشویی ملت در اسرع وقت سفارش شما را تحویل خواهند گرفت و با بالاترین کیفیت و مثل روز اول فرش را به شما درب منزل تحویل خواهند داد.
اگر تمایل به ثبت سفارش به صورت اینترنتی دارید می توانید از طریق بخش ثبت سفارش آنلاین اقدام نمایید و از خدمات متمایز قالیشویی نوبنیاد به راحتی استفاده کنید‌.

شستشوی تخصصی فرش  در قالیشویی نوبنیاد

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی ملت به شما

فرش های قیمتی و عتیقه معمولا هر ۵ سال یکبار نیاز به شستشو دارند. طی این مدت به طور مرتب کار جارو کشیدن و در صورت نیاز لکه برداری را انجام دهید. هنگامی که روی فرش عتیقه و دستباف شما لکه ای ایجاد شد سعی کنید ابتدا به آرامی ماده ریخته شده را بردارید و سپس با استفاده از یک حوله یا پارچه تمیز و کمی آب گرم لک را برطرف کنید. قبل از این کار از رنگ ندادن فرش خود مطمئن شوید. در غیر این صورت کار شستشوی آن را به یک متخصص و قالیشویی حرفه ای بسپارید. این نکته هدیه ای ناقابل از طرف قالیشویی نوبنیاد به شما عزیزان بود امیدوارم از مطالب گفته شده استفاده لازم را برده باشید.از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه نوبنیاد

 

 

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت