• نوشته : مدیرسایت
  • پنجشنبه 19 خرداد 1401

ساکنین محله نیاوران بخوانند...

در این صفحه قرار است بهترین قالیشویی نیاوران را معرفی کنیم. اگر در این محله نام آشنا به دنبال یک قالیشویی خوب هستید در این صفحه به هدف خود خواهید رسید. قالیشویی ملت، همان قالیشویی نام آشنایی که نام خود را از ملتش وام گرفته است در نیاوران شعبه ای جدید افتتاح کرده است. یک قالیشویی تمام عیار که تمام انتظارات شما را از یک قالیشویی خوب برآورده خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. اگر از مشتریان ثابت ما هستید پس همین حالا با کلیک روی دکمه ثبت سفارش، خدمت دلخواه خود را ثبت نمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

یک ملت و یک قالیشویی خوب.. نام ملت فراموش نشدنی است..هر جا فرش پاکیزه ای دیدید رد پای ملت را آنجا خواهید یافت..

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله نیاوران

021-77842005

 

چرا انقدر از قالیشویی ملت تعریف می کنند؟

خیلی ها وقتی اسم یک قالیشویی خوب به میان می آید نام قالیشویی ملت را بر زبان می آورند. اما چرا؟

قالیشویی نیاوران شعبه جدید قالیشویی ملت در تمام منطقه های پر جمعیت تهران شعبه دارد. این یعنی مشتری مداری و توجه به رفاه حال مشتری

قالیشویی ملت شعبه نیاوران یک کارخانه مجهز و تمام عیار است. لاین مجزایی برای شستشوی فرش دست بافت دارد و لاین های مجزای دیگری برای سایر شستشو ها. این یعنی مدرنیزه کار کردن.

قبل از شستشو فرش را از لحاظ سلامت تحلیل می کنند. اگر نیازی به ترمیم داشت با هماهنگی مشتری خدمات ترمیم روی فرش آسیب دیده انجام می شود.

در این مجموعه شستشوی فرش به صورت اسلامی انجام میشود.

در این مجموعه از مواد شوینده نانو و دما و فشاری متناسب با جنس الیاف فرش ها استفاده می شود.

قالیشویی ملت زیر نظر اتحادیه است. مجوز دارد. قیمت هایش مناسب است.

خدمات قالیشئیی نیاوران

خدمات متمایز قالیشویی در نیاوران

حالا شاید بیشتر از شستشوی فرش افراد دغدغه کثیف شدن مبل هایشان را داشته باشند. همین مسئله باعث شده تا توقع مردم از یک قالیشویی خوب این باشد که خدمات مبل شویی نیز ارائه دهد. از طرفی حمل و نقل مبل به سادگی فرش ها نیست. همین مسئله باعث می شود تا مشتری تمایل داشته باشد تا مبل هایش در محل شسته شود. قالیشویی نیاوران ملت این قابلیت را دارد که خدمات مبل شویی در محل به مشتریان ارائه دهد. شستشوی مبل در خانه با بهترین دساگاه های تمام اتومات خبر خوشی است که ساکنین نیاوران را به وجد می آورد.

مدارس، مهد کودک ها، مساجد، کتابخانه ها و .. برای راحتی هر چه بیشتر مراجعین خود از کفپوش موکت استفاده می کنند. با توجه به اینکه اغلب موکت ها به زمین چسبانده می شوند به همین علت شستشوی آنها تبدیل به کابوس می شود. قالیشویی ملت این قابلیت را دارد که شستشوی موکت را در محل مورد نظر مشتری انجام دهد. موکت شویی در محل خدمت ارزنده ای از قالیشویی ملت. در هر متراژی که موکت دارید ما برای شستشوی آنها آماده ایم. تمیزی موکت های شما با دستگاه های تمام مکانیزه ما تضمین شده است.

قیمت ها در قالیشویی ملت نیاوران باورنکردنی است

مهم است که یک قالیشویی تمام عیار قیمت های خوبی هم داشته باشد. مقوله قیمت به اندازه ای مهم است که به راحتی می تواند مشتری را به سمت کار ارزان سوق دهد. ما در مجموعه قالیشویی ملت قیمت هایمان را بر اساس نرخ نامه اتحادیه تدوین کرده ایم. حتی هرازگاهی جشنواره ها و طرح های تخفیفاتی در مجموعه مان اجرا میکنیم تا قیمت ها از آنچه که اتحادیه تدوین نموده است نیز پایین تر بیاید. رضایت مشتری حتی از قیمت ها برای ما بسیار جائز اهمیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر از ریز قیمت ها در قالیشویی نیاوران لیست زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی نیاوران

ثبت سفارش خدمات متمایز قالیشویی ، مبل شویی و موکت شویی در قالیشویی نیاوران

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در محدوده نیاوران کافی است با کارشناسان رئابط عمومی ما در ارتباط باشید و یا همین حالا روی دکمه ثبت سفارش کلیک کرده و به صورت آنلاین خدمت مورد نظر خود را سفارش دهید. ما در این مجموعه سعی داریم در راستای رفاه هر چه بیشتر شما گام برداریم.

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله نیاوران

021-77842005

ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us

تماس با قالیشویی ملت شعبه نیاوران

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت