• نوشته : مدیرسایت
  • چهارشنبه 29 آذر 1402

بهترین قالیشویی در منیریه کجاست؟ یک قالیشویی خوب در محله منیریه که هم فرش دستبافت را تضمینی شستشو دهد هم برای انواع فرش ماشینی خوب و به نام باشد و هم خدمات مبل شویی و موکت شویی در محل ارائه دهد را در این صفحه به شما معرفی می کنیم. با ما با معرفی بهترین قالیشویی منیریه در تهران بزرگ همراه باشید.

شماره قالیشویی منیریه

معرفی بهترین قالیشویی منیریه + لیست خدمات

فرش و قالی علاوه بر اینکه مکانی برای استراحت و پذیرایی از مهمان محسوب می‌شوند، جزو اشیای قیمتی خانه هستند و در زیبایی ظاهری آن نیز تاثیر دارند. بنابراین حفظ تمیزی آن نیز از دغدغه‌های هر خانواده به حساب می‌آید. اما شستن فرش مانند شستشوی لباس راحت نیست زیرا حجم بزرگی را اشغال می‌کند و خشک کردن آن نیز کار مشکلی است. زمان‌های قدیم در خانه‌های ویلایی امکان این شستشو وجود داشت، اگر چه آن موقع نیز سختی‌های  خاص آن برای لکه گیری و خشک کردن موجود بود اما با آپارتمان نشینی امکان این کار اصلا وجود ندارد. همچنین نداشتن اطلاعات و تجربه کافی به خصوص زمانی که فرش‌ها دچار لکه کثیفی شده‌اند، سبب میشود این کار توسط خود افراد امکان‌پذیر نباشد. بنابراین اگر بتوان از یک قالیشویی معتبر که از دستگاه‌های مجهز و کادر مجرب بهره می‌گیرد، استفاده کرد. نیازی به نگرانی در مورد چگونگی نظافت فرش وجود ندارد. قالیشویی منیریه را می‌توان یکی از قالیشویی های باسابقه و مجرب در زمینه شستشو وسایل منزل معرفی کرد.

خدمات قالیشویی منیریه

منیریه یکی از محلات جنوب تهران است. این قالیشویی برای همه افراد به خصوص کسانی که در این محدوده زندگی می‌کنند، توصیه می‌شود زیرا قالیشویی منیریه با بهره گیری از اصول به روز تکنولوژی همه وسایل منزل از قبیل فرش، قالی، موکت و مبل که اتفاقاً گران‌ترین و ارزشمندترین دارایی‌های یک خانه حساب می‌شود، تمیز و پاکیزه تحویل مشتری می‌دهد. خدمات قالیشویی منیریه به شرح زیر است:
    شستشوی انواع فرش، قالی و موکت با رعایت اصول مذهبی و دستگاه‌های مکانیزه 
    رفو و تعمیر هرگونه پارگی در فرش قالیچه و تابلوفرش
    محو و رفع هرگونه لکه بدون آسیب به بافت فرش
    تعمیر و بافت ریشه در انواع فرش
    انجام خدمات مبل شویی و موکت شویی با دستگاه‌های نیمه اتوماتیک در منزل

ویژگی های قالیشویی خوب در منیریه

شاید بتوان مهمترین ویژگی قالیشویی منیریه برای شستشوی و قالی را شستشوی متناسب با نوع فرش نام برد. بدین معنی که پیش از شروع شستشو، فرش شما بررسی می‌گردد. سپس با استفاده از مواد و متریال مطابق با جنس آن شستشوی صحیح و اصولی صورت می‌گیرد. همچنین این قالیشویی برای شستشوی فرش دستباف نیز برنامه ویژه خود را دارد. کارگران زبده و کارآزموده این قالیشویی برای شستشوی انواع لکه اموزش‌های  لازم را دیده‌اند. چربی زدایی و درخشان کردن فرش از دیگر ویژگی‌های شستشوی آن در قالیشویی منیریه است. شوینده‌ها به نوعی انتخاب می‌گردند که به الیاف فرش هیچگونه صدمه‌ای وارد نمی‌کنند. البته که فرش‌های دستباف به دلیل گران‌تر بودن بهتر است کمتر از دیگر فرش‌ها مورد شستشو قرار گیرند. قالیشویی منیریه برای خشک کردن فرش‌ها از گرمخانه استفاده می‌کند. این قالیشویی با تجربه، فرش‌ها را به صورت لوله درب منزل مشتری تحویل می‌گیرد و و داخل کاور و تمیز به منزل باز می‌گرداند. شستشوی فرش، قالی، موکت و مبل به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می‌گیرد. در بخش بعدی به شرح این اصطلاحات می‌پردازیم.

قالیشویی منیریه

قالیشویی با دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

همان‌طور که پیشتر گفته شد، شستشوی قالی و فرش به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می‌گیرد که در نوع نیمه اتوماتیک عمل شستشو با پهن کردن قالی و استفاده از نیروی انسانی برای حرکت دستگاه نیمه اتوماتیک بر روی فرش انجام می‌گردد. این کار را آن‌قدر تکرار می‌کنند تا فرش کاملاً تمیز شود. قالیشویی‌ها در منازل برای شستشوی موکت و مبل معمولاً از این روش استفاده می‌کنند. اما در شستشوی اتوماتیک فرآیند شستشوی فرش توسط دستگاه انجام می‌شود. در قالیشویی منیریه برای شستشوی اتوماتیک از موارد زیر بهره می‌گیرند:
1)    دستگاه آبگیر لوله‌ای برای خشک کردن فرش‌های با تراکم بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
2)    دستگاه پرزگیر که برای فرش‌های ابریشمی و دستباف مناسب است.
3)    دستگاه شستشوی مکانیزه که عملیات شستشو را با استفاده از سنسورهای حساس و برس شستشو که بر حسب ضخامت فرش انتخاب می‌شود، انجام می‌گیرد.

مراحل شستشوی فرش و قالی در بهترین قالیشویی منیریه

هنگامی که یک فرد تصمیم می‌گیرد، فرش یا قالی خود را به یک قالیشویی جهت شستشوی مناسب و باکیفیت تحویل ‌دهد، دغدغه این را خواهد داشت که فرش وی برای تمیز شدن چه مراحلی را طی می‌کند تا بدون آن‌که آسیبی به آن وارد شود، یک شستشوی اصولی را طی کند؟ خوب است بدانید در قالیشویی منیریه از هنگام ورود تا خروج فرش، مراحل زیر سپری می‌شود:
•    زدودن غبار از فرش که به صورت دستی یا ماشینی انجام می‌گیرد.
•    غبارگیری کامل که با دستگاه‌های نانو تکنولوژی مرتفع می‌گردد.
•    شستشوی فرش که با دستگاه‌های اتوماتیک و زیر نظر کادر مجرب انجام می‌شود.
•    مراحل خشک کردن فرش که در گرمخانه صورت می‌گیرد.
•    بازرسی صحت کار که توسط مسئول کنترل کیفیت انجام می‌شود.
در صورتی که فرش نیاز به لکه بری یا رفو داشته باشد، با روش‌های سنتی مرتفع می‌شود. همچنین شوینده به عنوان یک آیتم بسیار مهم در شستشوی فرش باید قادر باشد لکه‌های رنگی را از بین ببرد. چربی را از سطح فرش پاک کند و آن را نرم و درخشان کند. نکته قابل اهمیت دیگر این است که مواد شوینده سبب صدمه به بافت فرش و موکت نشود. قالیشویی منیریه نهایت دقت را در اجرای درست مراحل فوق در جهت جلب رضایت مشتری خود به کار می‌گیرد.

تعرفه خدمات شستشو در قالی شویی منیریه

فرش به عنوان یکی از وسایل کاربردی و گران قیمت در هر خانه به حساب می‌آید. با توجه به این نکته، مشتریان معمولاً به کیفیت شستشو بیشتر از هزینه شستشو توجه می‌کنند اما قالیشویی منیریه سعی می‌کند، شستشوی فرش‌ها با توجه به عوامل موثر بر قیمت تطبیق و یک قیمت منطقی به مشتری اعلام گردد. عوامل موثر بر قیمت مواد شوینده و ترکیبات آن‌ها، نحوه شستشو و بسته‌بندی است. قیمت منصفانه و بر اساس نرخ‌های مطابق با اتحادیه قالیشویان از خصوصیات قالیشویی منیریه به شمار می‌آید. اما در هرصورت مشتری می‌تواند پیش از شستشوی فرش خود با توجه به ابعاد آن و عوامل دخیل استعلام قیمت نهایی را بگیرد.

نحوه برقراری ارتباط با قالی شویی منیریه

داشتن کادر مجرب و مسئولیت پذیر، همچنین استفاده از مواد شستشوی با کیفیت و دستگاه‌های تکنولوژی به روز در کنار خدمات جانبی و ترمیم فرش یا لکه بری و شستشوی مبل سبب شده است که قالیشویی منیریه به یک مرکز شستشوی معتبر برای فرش و قالی تبدیل گردد. برای نحوه ارتباط با این قالیشویی و ثبت درخواست خدمات مورد نیاز خود می‌توانید به سایت قالیشویی ملت که دارای برند برتر خدمات قالیشویی در تهران و حومه است مراجعه کنید زیرا قالیشویی منیریه از شعب تحت پوشش این قالیشویی مجهز و در دسترس به حساب می‌آید. تمامی شعبات قالیشویی ملت سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات شستشو دارند.

سفارش آنلاین در قالیشویی منیریه

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت