• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 17 دی 1401

همشهریان ساکن در محله لویزان، آیا از خدمات عالی قالیشویی منطقه خود اطلاع دارید؟ آیا تا به حال به نکات مهم درباره یک قالیشویی مناسب فکر کرده اید؟ آیا می دانستید می توانید خدمات مورد نظرتان را در محله خود جست و جو کنید؟ خانه بدون فرش حس تهی بودن منزل را به شما می دهد اما خانه بدون فرش تمیز و پاکیزه حس و حال تارو پود فرش را از بین می برد. پس بعد از حضور فرش زیبا، پاکیزگی نقش اول را ایفا می کند و حس پاکی به خانه شما می بخشد.
برای ایجاد این حس خوب در خانه تان، ابتدا باید به دنبال خدمات خوب متناسب با فرش تان باشید. حتما در ذهن خود به دور این نکته طلایی که باید تاروپود فرش ارزشمند وگرانبهایتان حفظ شود، خط کشیده-اید و یقینا نکات دیگری نیز برایتان حائز اهمیت هستند.
اما اگر فرش هایتان را به قالیشویی لویزان یکی دیگر از شعب تحت پوشش قالیشویی ملت بسپارید، دیگر به دغدغه های روزانه تان توجه نخواهید کرد و شما پس ازتجربه بهترین خدمات قالیشویی، موکت شویی، مبل شویی و از اولین ثانیه تحویل آن ها تا زمان برگشت به خانه تان، ازحس آرامش یک اعتماد واقعی به شعب قالیشویی ملت لذت خواهید برد. حال برای پاسخگویی به سوالات خود، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. همچنین برای ارتباط با ما با شماره زیر تماس بگیرید.

با ما تاروپود فرش خود را رنگین تر ببینید.

تماس با قالیشویی لویزان

پیشنهاد یک اعتماد جانانه به اهالی محله لویزان

اهالی محترم لویزان، قالیشویی ملت شعبه لویزان قدم به قدم از نقاط مختلف شهر این بار به محله شما آمده تا شیرینی کیفیت و زیبایی نقوشی را که برای اولین بار با دیدن فرش رویاهایتان احساس کردید دوباره به شما بچشاند. قالیشویی لویزان با نگرش دقیق و اهمیت فراوان به انواع فرش های دستباف ابریشمی، زربافت، فرش ماشینی و خدمات مبل شویی و موکت شویی و با پرسنل مجرب، آماده پاشیدن رنگ پاکیزگی به فرش شماست تا توجه و رضایت شما را به خودتان هدیه کند.

خدمات قالیشویی لویزان

سوال: چرا باید به دنبال یک قالیشویی معتبردر منطقه خود بود؟

فرش شما بخشی از جلوه هنر اصیل ایرانی در خانه شماست و به قطع یقین شما از خوش شانس ترین کسانی هستید که این مروارید گرانبها که ارزش خاصی در جهان دارد، در خانه خود نگه می دارید. اما افراد  چقدر به زیبایی این تابلو اصیل که سلیقه شما هم هست توجه می کنند؟ یا حتی چقدر به دنبال حفظ و نظافت اثاثیه مورد علاقه منزل شما از مبل وفرش گرفته تا پرده و موکت هستند؟
اتلاف وقت، آلودگی هوا و امکان کثیف شدن مستمر فرش و اثاثیه منزل تان را فراموش نکنید! پس انتظارات خود را کمی بالاتر ببرید و حضور یک قالیشویی معتبر با بهترین تجهیزات، پرسنل مجرب و ارائه انواع خدمات را از خود دریغ نکنید.
معرفی یک قالیشویی نمونه در محله لویزان را به ما بسپارید
حال که تا این بخش با ما همراه بودید می خواهیم به شما یک قالیشویی با خدمات و امکانات بالا را معرفی کنیم. ابتدا ویژگی های یک قالیشویی نمونه را مرور می کنیم تا یادآوری کنیم شما چه انتظاراتی از یک قالیشویی مناسب دارید. این ویژگی ها به شرح زیر است:
1.    مجهز به تجهیزات مناسب برای شست و شوی انواع فرش و دیگر اثاثیه
2.    حضور کارشناسان مجرب برای توجه به نوع و جنس سفارش شما
3.    مسئولیت پذیری، تجربه و تخصص پرسنل
4.    دقت در انتخاب نوع مواد شوینده و طریقه صحیح استفاده برای انواع پارچه و فرش
5.    سرویس دهی مناسب برای تحویل و بازگرداندن سفارش شما
6.    تعرفه مناسب برای انواع خدمات
شاید برایتان جالب باشد که بدانید ما می توانیم به شما پیشنهاد یک قالیشویی را بدهیم که علاوه بر توجه به تک تک نکات و ویژگی ها ی ذکر شده به ارائه خدمات متمایز کننده ای می پردازد. قالیشویی لویزان امکان سرویس دهی فوری و رایگان و همچنین ضمانت در ارائه خدمات را برای شما فراهم آورده و اطمینان خاطر در تحویل سفارش و تلاش برای حفظ پاکیزگی منزل تان را بدون اتلاف وقت به شما هدیه می کند.

تفاوت شعب قالیشویی ملت با دیگر قالیشویی ها

شست و شوی اصولی و دقیق قالیشویی ملت تنها ویژگی  این قالیشویی نیست. اکنون ما شما را از دیگرویژگی های متمایز کننده قالیشویی ملت آگاه می کنیم:
    بازگشت زیبایی با رفوی فرش آسیب دیده شما
    شست و شوی انواع مبلمان اداری، راحتی و مبلمان منزل با انواع پارچه چرم، مخمل و...
    استفاده از دستگاه مبل شویی
    بازرسی دقیق کارشناسان پیش از شست و شو
    انجام تمام مراحل آبگیری با دستگاه های مدرن
    استفاده از روش های مکانیزه برای خشک کردن کامل فرش
و انواع خدمات و ویژگی های دیگری در قالیشویی لویزان که نتیجه آن رضایت شما خواهد بود.
سابقه و کیفیت بالای قالیشویی ملت، ثمره اعتماد شماست.

خدمات شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی لویزان

تعرفه های قالیشویی لویزان

یکی از دغدغه هایی که مشتریان همواره با آن سرو کار دارند، تعرفه مناسب قالیشویی است. قالیشویی لویزان این نوید را به شما می دهد که خدمات سرویس دهی رایگان بوده و تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ-نامه مصوب اتحادیه می باشد. لیست تعرفه قالیشویی ملت به شرح زیر است.

خبری خوش برای ساکنین خیابان های اطراف محله لویزان

اهالی محترم خیابان های پاسداران، هنگام و شیان می توانند از خدمات قالیشویی‌ لویزان بهره  برده و سفارشات خود را به صورت تلفنی و آنلاین به ثبت برسانند. بزرگراه دارآباد یکی از نزدیک ترین بزرگراه ها به این محله می باشد. همچنین محله لویزان در بزرگراه امام علی و پس از خروجی بزرگراه شهید زین الدین و خروجی شیان قرار دارد.
پس اگر شما ساکن محله لویزان و مناطق اطراف آن هستید، می توانید از خدمات متنوع قالیشویی لویزان بهره مند شده و دیگر نگران پاکیزگی و تحویل به موقع سفارشات خود نباشید.

هدیه قالیشویی لویزان به شما، آموزش نکته ای با هدف پاکیزگی

شاید تا به حال با این موقعیت روبه رو شده اید که لکه ی رنگی تطابق رنگ های فرش شما را از بین برده و رنگ روی آن خشک شده است و شما نتوانسته اید آن را با آب و صابون تمیز کنید.
راه حل ما به شما استفاده از استون است. ابتدا با یک پارچه مرطوب به آرامی و تا حد امکان لکه را تمیز کنید. به خاطر داشته باشید در تمامی مراحل نباید به الیاف فرش آسیبی وارد شود. در نتیجه با پارچه به آهستگی به منطقه رنگی ضربه بزنید و پارچه را رو فرش نکشید تا رنگ به تاروپود فرش نفوذ نکند و گسترش نیابد. سپس چند قطره استون بر روی پارچه بریزید و همین مراحل را تکرار کنید تا فرش کاملا تمیز شود. این نکته را نیز مدنظر داشته باشید در آخرین مرحله پس از تمیز شدن فرش، آن را به سرعت بشویید تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود.

تماس با قالیشویی ملت شعبه لویزان

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت