• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 27 دی 1401

مردمان منطقه خوش آب و هوای لواسان! آیا تا به حال به خانه خود هدیه گرانبهایی داده اید؟ آیا می دانستید بهترین هدیه ای که می توانید به خانه خود تقدیم کنید فقط در یک کلمه معنا می شود؟ پاکیزگی!
چه چیزی می تواند بهتر از نظافت و پاکیزگی هدیه ای برای اثاثیه منزل خودتان باشد. فرش زیر پای شما شهرتی دیرینه در جهان دارد پس این شهرت را برایش حفظ کنید و دست به کار شوید. اما شاید تا کنون با این سوال در ذهن خود برخورد کرده باشید که چگونه چنین اثاثیه منحصر به فردی را به دست هر قالیشویی بسپاریم؟ آیا به هر قالیشویی می توان اعتماد کرد؟
راه حل ما این است که دغدغه ی شستشوهای پردردسر فرش و مبلمان را به دستان پرتوان متخصصان این زمینه بسپارید و دیگر خطر خسارات جبران ناپذیری که به مرور زمان به سفارشات شما وارد می-شود، به جان نخرید. پس به سوی قالیشویی لواسان یکی از شعب قالیشویی همشهری بروید تا دیگر برای پیدا کردن یک قالیشویی مورد اعتماد، چشمان خود را با جست و جو در سایت های مختلف خسته نکنید. اگر مایل هستید هرچه زودتر به اهداف خود برسید، با شماره زیر تماس حاصل کنید.
پاکیزگی را رمز موفقیت خانه خود کنید

تماس با قالیشویی لواسان

از پاکیزگی درجه یک با ساکنان محله لواسان سخن می گوییم

ساکنین عزیز محله لواسان، دوست دارید تمام خدمات مورد نیاز خود را در چند قدمی خانه به همراه داشته باشید و از دردسترس بودن پاکیزگی محض در حوالی خانه خود لذت ببرید؟ شاید حتی ماهی یکبار هم به فکر نظافت فرش، پرده، مبلمان و دیگر عناصر مهم دکوراسیون منزل نباشید اما از اینکه یک قالیشویی فوق العاده با خدمات مطمئن دارید دیگر به خیالات خود اجازه دخالت در تصمیم گیری هایتان را نمی دهید. قالیشویی لواسان ثمره سال ها تجربه و کیفیت را به مشتریان هدیه می کند و خانه شما در محله لواسان را از حضور مهمانان ناخوانده ای به نام گرد و غبار پاک می کند.

چرا به حضور یک قالیشویی مطمئن در محله خود نیازمندیم؟

امروزه همه ما برای انجام امور خود به دنبال نزدیک ترین و معتبرترین مکان ها هستیم. در بسیاری از موارد مسافت های طولانی در کلان شهر تهران، مشکلاتی نظیر آلودگی هوا، صرف زمان بسیار، ترافیک و دلهره وجود خدمات نامناسب را به وجود آورده و شما را از تصمیمات خود بازمی دارد. اما ما با توجه بسیار بر پیشنهادات و انتقادات شما، به همه این مشکلات رسیدگی کرده و به داستان های نگران کننده درباره معضلات رفت و آمد در شهر پرترافیک و هوای آلوده پایان می دهیم.
قالیشویی لواسان در محله شما پا به عرصه وجود گذاشته تا پرده از انتظارات شما درباره یک قالیشویی بی عیب و نقص بردارد. پس اول نگران بالاترین توقعات خود از خدمات مورد قبولتان نباشید؛ زیرا ما برای شما شگفتانه های بی نظیری در نظر داریم و دوم، تمامی سفارشات کوچک و بزرگ از مبلمان، صندلی و فرش تا کوسن و پشتی و گلیم خود را به ما بسپارید تا از مانع دلواپسی های خود عبور کنید.

 

با خدمات خدمات قالیشویی لواسان پاکیزگی را مهمان خود کنید

یکی از شروط موفقیت یک کسب و کار نمونه، کیفیت نوع خدمات ارائه شده به مشتریان است وما برای رسیدن به این رمز موفقیت، از میان تمام افکار باارزش ذهن تان، مهمترین آن ها را جست وجو کرده و اکنون به بیان خدمات قالیشویی لواسان با کیفیتی مثال نزدنی می پردازیم:
•    ارائه خدمات مبل شویی
یکی از عناصر مهمی که همواره حضور پررنگش را در خانه احساس می کنید مبلمان ارزشمندتان است. تصور کنید چه می شود اگر این عنصر پر ابهت در دکوراسیون منزل شما با لکه  و غبارهای ریزو درشت تزئین شده باشد؟ اما برای حفظ پاکیزگی، آن را به دست هرکسی نسپارید و قالیشویی لواسان را صدا بزنید و به ما در ارائه خدمات مبل شویی صد درصد اعتماد کنید:
    پاک کردن انواع لکه ها نظیر لکه رنگ و روغن
    از بین بردن بوی نامطبوع پارچه پس از شستشو
    شستشوی انواع مبلمان اداری، منازل، سلطنتی و... با انواع پارچه و کیفیت
    استفاده از بروزترین دستگاه های مبل شویی و خشک شویی
    استفاده از دستگاه مکش برای گردگیری

•    ارائه خدمات قالیشویی و رفوی فرش
به هردلیلی ممکن است فرش نفیس خانه شما در طول عمر خود، حداقل یکبار به رفو و بارها به خدمات پاکیزگی احتیاج پیدا کند. پس شما را به مرور خدمات خود در این زمینه دعوت می کنیم:

    استفاده از دستگاه های اتوماتیک برای شستشوی فرش
    شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به صورت تفکیک شده
    شستشوی انواع فرش ها از جنس گرانبهای ابریشمی و زربافت و فرش های فانتزی
    ترمیم و رفوی انواع فرش، تابلو فرش، گلیم ،جاجیم و ...
    رفوی فرش های آسیب دیده، سوخته و...

•    ارائه خدمات موکت شویی
موکت های خانه یا محل کار خود را با هرنوع آلودگی یا آسیبی که به آن وارد شده به ما بسپارید تا ما شما را از اصول و طریقه نگهداری به منظور افزایش عمر آن آگاه کنیم. خدمات ما در این زمینه نظیر:
    استفاده از روش های مکانیزه و غیرمکانیزه
    استفاده از دستگاه های موکت شویی مدرن
    خشک کردن موکت پس از انجام مراحل شستشو
    بررسی میزان آلودگی و کثیفی موکت
و دیگر خدماتی که نتیجه آن رضایت و حس پاکی را در وجودتان به ارمغان می آورد.

وجه تمایز قالیشویی لواسان با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

اگر تاکنون هیچ یک ازخدمات ما نتوانسته نظر شما را جلب کند، پس نوبت به مرحله متمایزکننده یک قالیشویی معتبر و منحصربه فرد فرا رسیده تا به حضور ضروری و پررنگ ما در خانه تان فکرکنید. ویژگی های متمایزکننده ما به شرح زیر است:
•    مجهز به مدرن ترین دستگاه های شستشو
•    ارائه خدمات نانوشویی و استفاده از مواد شوینده نانو
•    حضور پرسنل مجرب و کارشناسان متخصص و بررسی سفارشات شما پیش از شستشو
•    حضور افراد متخصص در شناخت رنگ فرش و مواد اولیه فرشبافی در رفوی فرش
•    ارائه خدمات موکت شویی و مبل شویی در محل
•    تضمین رنگ و سلامت فرش و دیگر سفارشات شما
با قالیشویی لواسان پای پاکیزگی را به منزل خود باز کنید.

شستشوی موکت در قالیشویی لواسان

ساکنان دیگرخیابان های لواسان را هم خبر کنید!

لواسان شهری در شمال شرقی تهران و از شهرهای واقع شده در شمیرانات است. اگر شما در یکی از خیابان های این شهر ییلاقی زیبا مانند خیابان نگار، کوهپایه، شبنم، نیلوفر و دیگر خیابان های آن زندگی می کنید، خود را از خدمات قالیشویی لواسان محروم نکنید.

تعرفه  قالیشویی لواسان

دغدغه مسئله ساز تعرفه را از ذهن خود بیرون کنید و تنها از کیفیت شعب قالیشویی ملت لذت ببرید. تمامی تعرفه های قالیشویی ملت براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه است. همچنین شما می توانید از مزایای سرویس دهی رایگان و تخفیف ویژه با ثبت سفارش آنلاین، شیرینی این پاکیزگی را چند برابر کنید.

نکات طلایی مراقبت از تابلو فرش، هدیه قالیشویی لواسان به شما

آیا می دانید چگونه از تابلوفرش های نفیس خود نگهداری کنید؟ اگر پاسختان منفی است، پذیرای این نکات طلایی باشید:
1.    اگر قصد ندارید تابلوفرش خود را به دیوار نصب کنید حتما آن را به صورت لول شده نگهداری کنید؛ چراکه تا زدن تابلو فرش در طولانی مدت باعث شکستگی بافت آن می شود.
2.    از تابلو فرش خود در محیط کاملا تاریک نگهداری نکنید و نور در اتاق باید به صورت غیرمستقیم وجود داشته باشد. به این نکته توجه کنید که در صورت تاریکی مطلق، شرایط مناسبی برای رشد حشرات به ویژه بید فراهم می کنید و تابلوفرش را در معرض آسیب جبران-ناپذیر بیدخوردگی قرار می دهید.
3.    در هنگام نصب تابلوفرش دقت کنید که میخ آسیبی به تابلو وارد نکند و روی تابلوفرش میخ نکوبید.
4.    تابلو فرشی که به دیوار نصب می کنید بیشتر می تواند در معرض رطوبت قرار گیرد همچنین ممکن است در اثر تابش مستقیم نور خورشید دچار رنگ پریدگی شود.
5.    برای تمیزی تابلو فرش خود حتما از خدمات یک قالیشویی معتبر بهره مند شوید.
از همراهی شما سپاسگزاریم.

تماس با قالیشویی ملت شعبه لواسان

 

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت