• نوشته : مدیرسایت
  • دوشنبه 21 شهریور 1401

اهالی خونگرم و مهربان کاشانک برای شستشو فرش های خود چه راهکاری را درنظر می گیرید؟ خودتان فرش را در خانه می شویید؟ یا به دنبال قالیشویی خوب هستید؟
قالیشویی کاشانک با ارائه خدماتی منحصر به فرد جهت راحتی خیال شما گامی موثر برداشته و ثبت سفارش با پلتفورم آنلاین را راه اندازی نموده است.
فرش یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین انواع کفپوش در منازل ایرانی است. فرش ها نیازمند نگهداری و شستشو مناسبی هستند. شستشو فرش ها را بهتر است به قالیشویی معتبر و باتجربه بسپارید. انتخاب یک قالیشویی خوب با وجود تبلیغات زیاد کمی گیج کننده خواهد بود.
در ادامه شما را با قالیشویی کاشانک که یکی از شعب قالیشویی ملت است آشنا می کنیم. این قالیشویی خدمات مختلفی از جمله شستشوی معمولی انواع فرش، شستشوی نانو فرش ها و شستشوی انواع مبلمان را با بهترین مواد شستشو و مجرب ترین پرسنل ارائه می دهد.

شماره تماس قالیشویی کاشانک

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله کاشانک

نزدیک عید شده؟ یا نیازمند خانه تکانی اساسی هستید؟ یکی از دغدغه های خانم ها در این شرایط شستشوی فرش ها است. شستشو فرش در قالیشویی به دو روش سنتی و با دستگاه انجام می شود. در روش سنتی علاوه بر اصراف زیاد آب، ممکن است برخی لکه ها از بین نروند. اما در روش شستشو با دستگاه ضمن مصرف کم آب فرش به خوبی تمیز می شود. شما به هدر رفتن آب اهمیت می دهید؟
قالشویی ملت با درنظر گرفتن این موضوع از شیوه شستشوی با دستگاه های کاملا مکانیزه و به روز استفاده می کنند. همچنین متناسب با الیاف و بافت فرش ها از مواد شوینده مناسبی استفاده می‌ شود تا آسیبی به فرش ها وارد نشود. قالیشویی کاشانک با بهترین مواد موجود و جدیدترین دستگاه ها فرش ها را شستشو می دهد و در کم ترین زمان ممکن تحویل می دهد.

تجهیزات قالیشویی کاشانک

چرا باید یک قالیشویی خوب در محله خود انتخاب کنیم؟

قالی ها همیشه در معرض کثیف شدن قرار دارند و برای حفظ کیفیت، زیبایی و تمیزی باید سالانه شسته شوند. حتما به یاد دارید که در حیاط منازل فرش ها را می شستیم. اما امروزه به دلیل آپارتمان نشینی و زیاد شدن دغدغه افراد این کار سخت و نشدنی است. انتخاب یک قالیشویی خوب در محله خود بسیار اهمیت دارد، زیرا هزینه های حمل و نقل را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.
قالیشویی ملت در سراسر تهران شعبه های مختلفی دارد. یکی از این شعب قالیشویی کاشانک بوده که کار را برای ساکنین این محله ساده کرده است.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله کاشانک

پیشنهاد ما به ساکنین محله کاشانک برای شستشو فرش های خود این است که حتما به قالیشویی معتبر مراجعه کنند. برای افراد زیادی پیش آمده است که در اثر انتخاب قالیشویی غیرمعتبر فرش های خود را از دست داده اند. چند بار با شکسته شدن فرش، ترکیب رنگ، زردی ریشه ها و ... روبه‌رو شده اید؟
قالیشویی کاشانک از معتبرترین قالیشویی های این منطقه است که زیر نظر اتحادیه عمل می کند. این قالیشویی سابقه بالایی در زمینه شستشو انواع فرش دارد و دارای کارخانه ای مجهز و پرسنلی مجرب است. از دلایل انتخاب این قالیشویی می توان به شستشوی سریع، امنیت بالا، کارگران حرفه ای، استفاده از بهترین مواد شوینده و جدیدترین دستگاه ها اشاره کرد.

ساکنین کدام محله ها در کاشانک در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

کاشانک یکی از محله های قدیمی در تهران است. اگر شما در نزدیکی مناطق دارآباد، نیاوران و آجودانیه ساکن هستید یا در ارتفاعات البرز، اقدسیه و صاحبقرانیه، کاخ و پارک نیاوران زندگی می کنید باید بدانید که بهترین قالیشویی در این منطقه قالیشویی کاشانک است. کلیه خدمات مورد نیاز در حوزه شستشوی انواع فرش، موکت، مبلمان و ... در این کارخانه انجام می‌ شوند.

مقایسه قالیشویی کاشانک با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

قالیشویی کاشانک که یکی از شعب قالیشویی ملت است خدمات زیادی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از:
•    شستشو انواع قالی، قالیچه، تابلو فرش، موکت و پرده
•    ترمیم و رفوی فرش
•    یکی از خدماتی که این قالیشویی را نسبت به سایر قالیشویی ها متمایز کرده است، خدمت نانوشویی این قالیشویی است.
•    تعرفه های این قالیشویی طبق تعرفه اتحادیه بوده و با هزینه بسیار مناسب خدمات موردنظر را ارائه می دهد.

اطمینان داریم با یک بار ثبت سفارش در قالیشویی ملت = خواهید شد به مشتری دائمی

خطوط ارتباطی شما در محله کاشانک

برای استفاده از خدمات قالیشویی کاشانک می توانید به دو روش تلفنی و اینترنتی عمل کنید. قالیشویی ملت برای آسایش شما عزیزان بستری راحت برای ثبت سفارشات فراهم کرده است.
•    ثبت سفارش به صورت آنلاین: در این روش شما می توانید در سایت قالیشویی تنها با چند کلیک ساده در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کرده و منتظر باشید تا فرش های شما را از درب منزل تحویل بگیرند.
•    ثبت سفارش به صورت تلفنی: در این روش نیز می توانید با استفاده از شماره گیری شماره های قالیشویی کاشانک از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت 9 صبح تا 9 شب از خدمات این قالیشویی بهره برید. با تماس با شماره ۲۱۲۲۸۱۰۱۲۷ می توانید با پرسنل مجرب و صبور صحبت کرده و مشاوره بگیرید.

اعلاشویی انواع فرش در قالیشویی کاشانک

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی کاشانک به شما

حال که با قالیشویی ملت آشنا شدید قصد داریم در اینجا به شما چند نکته درباره نگهداری فرش ها را یادآوری کنیم. در اینجا سعی کردیم که به برخی از موارد برای نگهداری از فرش اشاره کنیم تا شما طبق شرایط خود آن را انتخاب نمایید.
1.    انتخاب محیط مناسب برای نگهداری فرش: برخی از افراد فرش های اضافه خود را در انباری ها یا در معرض نور مستقیم خورشید نگهداری می کنند. در این شرایط فرش بافت خود را از دست داده و به زودی خراب می شود.
2.    لوله کردن: اگر قصد جمع کردن فرش را دارید بهترین نوع جمع کردن آن لوله کردن است.
3.    پهن کردن فرش در جای مناسب: فرش را در محیط مرطوب و زمین های گچی و آهکی پهن نکنید زیرا باعث پوسیدگی فرش می شود.
4.    جارو کردن درست فرش: جارو کردن فرش بهتر است در مسیر خواب فرش انجام شود و حتما حداقل هفته ای یکبار جارو شود تا گرد و غبار روی فرش نماند.

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه کاشانک

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت