• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 29 مرداد 1401

فرش ها اشیایی بی جانند که جان می بخشند به خانه و  در کالبد بی رمق زندگی روحی تازه می دمند.
این روح بخش زیبا نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد وگرنه جان بی جانش از دست خواهد رفت.
 شما با شستشوی به موقع و صحیح فرش ها به آن ها عمری دوباره خواهید بخشید و بسیاری از آلودگی ها و بیماری ها را از خانه و کاشانه خود دور خواهید کرد. معیارتان برای انتخاب قالیشویی مناسب چیست؟ کیفیت، نزدیکی و یا قیمت؟ اهالی محترم کامرانیه این مژده را به شما می دهیم که با وجود قالیشویی ملت دیگر جای نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت. این قالیشویی با برخورداری از به روزترین امکانات و پیشرفته ترین تجهیزات قادر است تمامی معیار های شما در انتخاب قالیشویی را بر آورده کند. تمیزی بی نظیر فرش ها جلوه ای دوباره به زندگی خواهد داد. با اطمینان به قالیشویی کامرانیه به ما این فرصت را خواهید داد تا جلوه بخش منازل پر عشقتان باشیم.

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه کامرانیه

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله کامرانیه

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی یکی از مهمترین مسائلی است که برای افراد مطرح است. اگر شما در محله کامرانیه سکونت دارید می توانید با خیال راحت کار شستن فرش های خود را به قالیشویی ملت بسپارید . قالیشویی ما نزدیکترین قالیشویی به اهالی محترم کامرانیه است. علاوه بر ملاک نزدیکی کیفیت کار مهمترین ملاک خواهد بود که رضایت مشتریان گواهی بر کیفیت بی نظیر خدمات قالیشویی ملت است.

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خود باشیم؟

مسیر طولانی و سختی حمل و نقل فرش به قالیشویی یکی از مهمترین مشکلاتی است که باعث می‌شود همیشه به دنبال نزدیک ترین قالیشویی باشیم. شما در هر نقطه از کامرانیه که سکونت داشته باشید قالیشویی ملت نزدیکترین قالیشویی به شما است. شستشوی فرش در خانه شاید با هزینه کمتری صورت بگیرد اما حرفه ای و اساسی انجام نخواهد شد. در زیر به برخی از معایب شستن فرش در خانه اشاره می کنیم:
●    کشیدن زحمت زیاد در شستن فرش همیشه نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت. گاهی رنگ ها قاطی می شوند، لک ها به خوبی تمیز نمی شوند و … . در قالیشویی ملت پرسنل حرفه ای و متخصص که کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند روزانه تعداد زیادی فرش می شویند و این خود گواه تجربه و مهارت بالای آن ها است.
●    مواد شوینده تاثیر زیادی بر تار و پود فرش دارند به گونه ای که اگر بیش از اندازه از این مواد در شستشوی فرش استفاده کنیم به زودی شاهد خرابی و از بین رفتن فرش خواهیم بود. مورد دیگر نوع مواد شوینده ای است که برای فرش مورد نظر استفاده می شود. اگر نوع ماده شوینده با نوع فرش تناسب نداشته باشد نیز کیفیت فرش از بین خواهد رفت.
●    آیا می دانید خیس کردن بیش از اندازه فرش چه مشکلاتی ایجاد می کند؟ شاید دانستن این موضوع برای شما جالب باشد که اگر فرش را بیش از اندازه خیس کنید رنگ های آن از بین خواهند رفت. یکی دیگر از معایب این کار طولانی شدن مدت زمان خشک شدن فرش است. حتی باد کردن فرش نیز بر اثر  خیس کردن بیش از اندازه آن ایجاد می شود.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله کامرانیه

قالیشویی کامرانیه به عنوان بهترین قالیشویی در این منطقه شناخته می شود. رضایت مشتری، تحویل به موقع، کیفیت بالای شستشو، به کارگیری و استفاده از تجهیزات به روز و پرسنل آموزش دیده از مهمترین مزایای یک قالیشویی معتبر و شناخته شده هستند. اگر شما نیز جز ساکنین محله کامرانیه هستید، می توانید از خدمات قالیشویی ملت استفاده کنید. با ثبت سفارش خود در مجموعه ما فرش های تمیز و پاکیزه خود را با بهترین کیفیت شستشو از ما تحویل بگیرید.

ساکنین کدام خیابان ها در محله محمودیه در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

شما در کدام محله کامرانیه سکونت دارید؟ شمال؟ جنوب؟ غرب و یا شرق. در هر کجای کامرانیه که باشید می توانید از خدمات قالیشویی ملت استفاده کنید. ما با پوشش دهی تمامی منطقه کامرانیه سعی در برطرف کردن دغدغه شما برای یافتن با کیفیت ترین قالیشویی بوده ایم. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید و توفیق خدمت رسانی به خود را نصیب ما کنید.

مقایسه قالیشویی کامرانیه با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

قالیشویی کامرانیه با سابقه طولانی و درخشان در صنعت قالیشویی خدمات بی نظیر و متمایزی به تمامی هم محله ای های خود ارائه می کند. سرویس دهی فوری و استفاده از به روزترین تجهیزات و دستگاه های شستشو از ویژگی های قالیشویی کامرانیه هستند. از دیگر مشخصات و مزایای این قالیشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
●    بهره بودن از نیروهایی متعهد و آموزش دیده
●    ضمانت نامه برای کلیه خدمات ارائه شده
●    شستشوی به موقع و تحویل سریع
●    وسعت و گستردگی خدمات
برای شستن بهتر فرش های دستباف نیز قالیشویی کامرانیه تمهیداتی در نظر گرفته است:
●    مرمت، ترمیم و بازسازی فرش های دستباف
●    ترمیم و بازسازی رنگ و نقوش قالی های دستباف
●    رفو و مرمت ریشه های تخریب شده فرش  
قالیشویی ملت علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری نیز به مشتریان خود ارائه می ‌کند. از مهمترین این خدمات مبل شویی در منزل و شستن موکت ها در محل هستند.

قالیشویی کامرانیه

خطوط ارتباطی شما با ما در محله کامرانیه

لذت دیدار شما در وصف نمی گنجد و همیشه از دیدن چهره شما خرسند خواهیم شد. اگر توفیق دیدار حضوری میسر نبود می توانید از طریق تلفن و یا اینترنتی بدون هیچ گونه زحمتی سفارش خود را ثبت کنید. تیم متخصص قالیشویی ملت در اولین فرصت آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود. امکان ثبت سفارش برای شما از طریق شماره های زیر مهیا است.

همواره بهترین ها را برای شما خواهانیم.

شماره تماس بهترین قالیشویی منطقه کامرانیه

021-77842005

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com

 یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی ملت به شما

نکته ای مهم و کاربردی در بحث لکه بری از فرش های نفیس را مهمان ما باشید. آیا می‌دانستید شما می توانید لکه جوهر روی فرش را تنها با استفاده از ماست از بین ببرید. برای این کار کافی است فقط روی لکه به اندازه لازم ماست بریزید و کامل روی لکه پخش کنید. بعد از اینکه ماست کامل با جوهر مخلوط شد می توانید با استفاده از قاشق ماست را از روی فرش جمع کنید. اگر این کار را چند بار تکرار کنید لکه جوهر به طور کامل از روی فرش زیبای شما پاک خواهد شد. به همین راحتی فقط و فقط با استفاده از چند قاشق ماست، به جنگ لکه سرسخت جوهر بروید.

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت