• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 26 مهر 1401

از قدیم گفته‌اند فرش لباس منزل است و بدون آن خانه لخت و عریان است! این وسیله که از دیرباز با سبک زندگی ایرانی گره خورده است به دلیل نوع استفاده، هر سال نیاز به شستشو دارد. قالیشویی جردن یکی از بهترین قالیشویی‌های سطح تهران است که خدمات به‌روز و نوینی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
این قالیشویی هزینه خدمات خود را بر اساس تعرفه‌های اتحادیه قالیشویان تعیین کرده است و در آن خبری از قیمت‌های بالا نیست. می‌توان گفت که کیفیت بالا و قیمت پایین این مجموعه را از سایر همکاران خود متمایز کرده است.

شماره تماس بهترین قالیشویی در منطقه جردن
 

شماره تماس قالیشویی جردن021-77842005

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله جردن

فرش قیمتی و ارزشمند شما برای شستشو باید به مرکزی معتبر با دستگاه‌هایی نوین و پیشرفته سپرده شود. شستشوی دستی بسیاری از فرش‌های ابریشمی، دستبافت و قیمتی به تاروپود آن‌ها آسیب می‌زند و صدمه وارده غیرقابل‌جبران خواهد بود.
قالیشویی جردن یکی از چندین شعبه قالیشویی ملت در شهر تهران است. این قالیشویی از آخرین دستگاه‌های شستشوی مکانیزه فرش استفاده می‌کند. شستشوی مکانیزه آب کمتری استفاده می‌کند و به بافت فرش صدمه‌ای وارد نمی‌کند.
همچنین در انتخاب مواد شوینده به خوبی دقت می‌شود تا باعث تداخل رنگ‌های فرش، از بین رفتن پرز و آسیب به تاروپود نشود. تمام مواد شوینده مورداستفاده در این قالیشویی سازگار با محیط‌زیست هستند و برای اکوسیستم اطراف ضرری ندارند.

خدمات تخصصی قالیشویی جردن

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله جردن باشیم؟

بر خلاف شستشوی مبلمان که در محل انجام می‌شود، برای شستشوی فرش باید آن‌ها را به قالیشویی منتقل کرد. هر چه مسیر انتقال کوتاه‌تر باشد احتمال آسیب دیدن فرش نیز کمتر است، در مسیرهای طولانی این خطرات افزایش پیدا می‌کنند. پس اولین دلیل برای انتخاب یک قالیشویی در محله خودمان مانند قالیشویی جردن، جلوگیری از آسیب دیدن فرش در حین حمل‌ونقل است.
از طرفی بسیاری از ما در خانه‌ای که فرش ندارد احساس راحتی نمی‌کنیم. به همین دلیل بسیار مهم است که فرش در کوتاه‌ترین زمان ممکن شسته شود و به ما بازگردانده شود. در صورتی که از قالیشویی محله خود استفاده کنیم سرعت شستشو و تحویل فرش بالاتر می‌رود. پس دلیل دوم هم سرعت بیشتر شستشوی فرش و قالی است.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله جردن

اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در محله جردن می‌گردید پیشنهاد ما به شما قالیشویی ملت شعبه جردن است. در این قالیشویی انواع خدمات شستشوی فرش، قالیچه، موکت، پرده و مبلمان انجام خواهد شد. قالیشویی جردن یکی از بهترین شعب قالیشویی ملت است. کارشناسان پاسخگو بسیار باحوصله هستند، پرسنل شستشوی فرش باتجربه و متبحرند و همه سفارشات مطابق با زمان‌بندی اعلام شده انجام و به مشتری تحویل داده می‌شوند. در این قالیشویی هرگز خبری از بدقولی و تأخیر در انجام کار نیست!
از طرفی می‌توان گفت این قالیشویی با بهره‌گیری از متدهای مختلف به خوبی انواع لکه از سطح فرش را پاک می‌کند. در نتیجه یک شستشوی بی‌نقص انجام می‌دهد. همچنین فرش‌ها به خوبی خشک می‌شوند زیرا حتی مقدار کمی رطوبت می‌تواند باعث زردی فرش شود.

ساکنین کدام خیابان‌ها در محله جردن در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

خیابان جردن در زمان پهلوی نام‌گذاری شده بود، پس از انقلاب نام آن به آفریقا و سپس نلسون ماندلا تغییر کرد اما همچنان همه مردم این خیابان را با نام جردن می‌شناسند. منطقه‌ای که از شمال به الهیه، از شرق به بزرگراه مدرس، از جنوب به همت و از غرب به خیابان ولیعصر محدود می‌شود محله جردن نامیده می‌شود.
خیابان والی نژاد، بلوار میرداماد و خیابان صانعی از مهم‌ترین خیابان‌های محله جردن هستند. اگر شما هم در این مناطق سکونت دارید می‌توانید از خدمات قالیشویی جردن بهره ببرید. در قسمت‌های قبل به مزیت‌های انتخاب یک قالیشویی در محله خود اشاره شده است.

مقایسه قالیشویی ملت شعبه جردن با دیگر قالیشویی‌های عضو اتحادیه

قالیشویی ملت شعبه جردن در کنار ارائه انواع خدمات شستشوی فرش، تابلوفرش، قالیچه، انواع موکت، پرده‌ و مبلمان، فرش‌های آسیب‌دیده را هم به خوبی ترمیم و رفو می‌کند. یکی از جدیدترین خدمات این مرکز نانوشویی فرش است. در این روش از مواد شوینده نانو استفاده می‌شود و بیشتر برای فرش‌های قیمتی و ارزشمند مورداستفاده قرار می‌گیرد.
قالیشویی جردن سال‌هاست که بر روی طرح‌هایی برای رفاه مشتریان کار می‌کند. به طور مثال امکان ثبت سفارش شستشو به صورت آنلاین و در نظر گرفتن شعب مختلف برای همه مناطق مهم تهران چند مورد از اهداف تحقق‌یافته در جهت رفاه مشتریان است.

شستشوی تخصصی فرش در قالیشویی جردن

خطوط ارتباطی شما با ما در محله جردن

آیا شما تماس تلفنی را برای ثبت سفارش انتخاب می‌کنید یا سفارش آنلاین؟
قالیشویی جردن برای تمام افراد و هر دو انتخاب فوق امکاناتی را در نظر گرفته است. اگر تمایل دارید تا با یک تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید همین حالا با شماره 021-77842005 تماس بگیرید. کارشناسان پاسخگو قالیشویی ملت شعبه جردن همه‌روزه از 9 صبح تا 9 شب آماده ثبت سفارشات مشتریان گرامی هستند.
اگر هم تمایل دارید تا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید، به وب‌سایت قالیشویی ملت مراجعه و با چند مرحله ساده سفارش خود را در هر ساعت از شبانه‌روز ثبت نمایید. لازم به ذکر است که هر دو سفارش تلفنی یا آنلاین از یک زمان‌بندی یکسان استفاده می‌کنند و مدت‌زمان ثبت سفارش، شستشوی فرش و تحویل آن، در هر دو مرحله یکی است.

ثبت سفارش در قالیشویی جردن

نکات آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش‌های ارزشمند هدیه قالیشویی جردن به شما

حشرات موذی و رطوبت از مهم‌ترین عواملی هستند که باعث آسیب دیدن فرش‌های ارزشمند شما می‌شوند. در ادامه راهکاری برای مقابله با این دو عامل مخرب به شما معرفی خواهیم کرد:
    حشرات موذی: بهترین و ساده‌ترین راه برای مقابله با این حشرات، رفت‌وآمد و استفاده مکرر از فرش، نور و هواگیری منظم آن است. معمولاً فرش‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌شود کمتر در معرض خطر حشرات قرار می‌گیرند ولی اگر فرش را در انبار گذاشته‌اید باید هر چند وقت یکبار آن را باز کرده و هوا دهید.
    رطوبت: یکی دیگر از خطراتی که همه فرش‌ها را تهدید می‌کند، رطوبت است. با وجود اینکه با استفاده از آب می‌توان فرش را به خوبی لکه‌برداری و شستشو داد اما قرار دادن آن در مجاورت رطوبت خطرات بسیاری برای آن دارد. حتی مقاوم‌ترین فرش‌ها نیز در معرض رطوبت رنگ پس می‌دهند. رطوبت در طولانی‌مدت می‌تواند به تاروپود فرش صدمه زده و باعث پوسیدگی آن شود. پس اگر فرش شما خیس یا نم‌دار شد ترجیحاً آن را در هوای آزاد خشک کنید در صورتی که امکان آن را ندارید از باد ملایم سشوار برای رفع رطوبت استفاده کنید.

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه جردن

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت