• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 12 آذر 1401

ساکنین عزیز محله هروی، آیا برای یافتن یک قالیشویی خوب دغدغه دارید؟ آیا برایتان اهمیت دارد که فرش‌هایتان را به کدام قالیشویی تحویل دهید؟ آیا مدت زمان طولانی است که به دنبال یافتن یک قالیشویی خوب در نزدیکی محله خود هستید؟ تا انتهای این مطلب از قالیشویی هروی ما را همراهی کنید تا در بخش‌های مختلف به سوالات مطرح‌شده و دیگر سوالات موجود در این زمینه بپردازیم.
حتما تا به حال تجربه خرید فرش را در زندگی خود داشته‌اید و به یاد دارید که در هنگام انتخاب فرش به زیبایی نقش و نگار آن اهمیت زیادی میدادید. شما در هنگام خرید فرش به انتخاب طرح فرش مورد نظرتان وسواس نشان میدادید چون زیبایی منزلتان برایتان اهمیت داشت. همگی می‌دانیم که فرش از جمله ملزوماتی است که وجود آن برای جان بخشیدن به خانه و ایجاد زیبایی در محیط لازم است. همانگونه که زیبایی فرش برایتان اهمیت دارد، تمیز نگه داشتن آن نیز برایتان حائز اهمیت است. حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که فرش منزل شما به هر دلیلی کثیف شده باشد، در چنین مواقعی یا خودتان برای تمیز کردن آن دست به کار شده‌اید یا وظیفه شستشوی آن را به قالیشویی‌ها محول کرده‌اید.
اگر محل سکونت شما در محله هروی و یا نزدیک به این محله است، ما می‌خواهیم یک قالیشویی معتبر و حرفه‌ای را به شما معرفی کنیم تا از این به بعد در صورت نیاز، فرش‌هایتان را برای شستشو به آنجا تحویل دهید. قالیشویی هروی که یکی از شعبات قالیشویی ملت می‌باشد، به دلیل برخوردار بودن از اصول شستشوی استاندارد و تجهیزات پیشرفته، بهترین گزینه است که شما ساکنین محترم محله هروی می‌توانید شستشوی فرش‌هایتان را به آن‌ها محول نمایید.

تماس با قالیشویی هروی

اهالی محله هروی، چند جمله حرف منطقی با شما داریم.

همشهریان محترمی که منزل شما در محله هروی واقع شده است، قالیشویی هروی که در فاصله کمی از محل زندگی شما قرار دارد، با پشتوانه به یک سابقه درخشان و طولانی آماده است تا با ارائه خدماتی همچون شستن فرش، مبل و موکت به شما خدمت رسانی کند. کارکنان قالیشویی فوق که در کار خود دارای تجربه و مهارت کافی هستند، برای شستن فرش‌های شما از مجهزترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند تا ضمن از بین بردن کامل لکه‌ها و کثیفی‌های موجود در فرش، آن را به طور کامل آبکشی و خشک نمایند. مطمئن باشید که این قالیشویی با هدف کسب رضایت شما، کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

راه زیبایی بخشیدن به فرش‌های شما = شستشوی فرش‌های شما توسط قالیشویی هروی

لازم است که در نزدیکی محله خود، قالیشویی معتبر پیدا کنیم؟

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای آنکه فرش‌های خود را از مناطق مختلف تهران به دیگر مناطق برای شستشو جا به جا نکنید، به پیدا کردن یک قالیشویی معتبر در نزدیکی محله خود اقدام کنید. با اینکار هم می‌توانید از ترافیک سرسام‌آور تهران و آلودگی‌‌اش نجات پیدا کنید و هم در سریع‌ترین زمان ممکن شستشوی فرش خود را به اتمام رسانید. برای شما همشهریان عزیزی که در محله هروی هستید، قالیشویی هروی در نزدیک‌ترین فاصله ممکن قرار گرفته است.

خدمات قالیشویی هروی

معرفی یک قالیشویی خوب در محله هروی

در این بخش از مطلب می‌خواهیم با شما درباره ویژگی‌های یک قالیشویی خوب به گفتگو بپردازیم. یک قالیشویی خوب برای آنکه بتواند نظر مشتری را به خود جلب کند بایستی ویژگی‌های ممتازی از لحاظ کاری، زمانی و... داشته باشد. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های لازم که در یک قالیشویی بایستی به تحقیق آن‌ها اقدام کنیم به شرح زیر می‌باشند:
1.    دقت لازم را در شستن فرش‌ها داشته باشد و در انجام این کار از اصول استاندارد استفاده کند.
2.    دارای دستگاه‌های پیشرفته و مدرن باشد و از آن‌ها در شستشوی فرش‌ها استفاده نماید.
3.    پرسنلی متخصص و مجرب داشته باشد.
4.    در انجام وظایف خود، مسئولیت‌پذیر باشد.
5.    به خواسته مشتری در تحویل فرش‌ها احترام بگذارد.
6.    فرش‌ها را به طور کامل آبگیری کند و اثرات خیسی در آن دیده نشود.
شاید برایتان قابل توجه باشد اگر بدانید تمامی ویژگی‌های ذکر شده در قالیشویی ملت و شعبات آن مانند قالیشویی هروی وجود دارد. پس با خیال راحت، فرش‌هایتان را برای شستشو به این قالیشویی تحویل دهید.

شهرک‌های نزدیک به قالیشویی هروی

محله هروی که در منطقه 4 شهرداری تهران بزرگ قرار دارد، در شمال شرق این شهر قرار گرفته است که به روستاهای سرسبز مبارک آباد و حسین آباد و همچنین مناطق پاسداران و سید خندان نزدیک است. علاوه بر افراد ساکن در محله هروی، همشهریان عزیز ساکن در مناطق فوق نیز می‌توانند از خدمات قالیشویی هروی بهره‌مند شوند.

مقایسه قالیشویی ملت با دیگر قالیشویی‌ها

اگر بخواهیم قالیشویی ملت را با دیگر قالیشویی‌ها مقایسه کنیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.
•    کیفیت مناسب
•    تعرفه معقول
•    خشک کردن کامل فرش‌ها با استفاده از روش‌های مکانیزه
•    از بین بردن تمامی لکه‌ها
•    دارا بودن دستگاه‌های مجهز و به روز

در هرکجای تهران که هستید، می‌توانید از خدمات قالیشویی ملت بهره‌مند شوید.

شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی هروی

با ما در محله هروی در ارتباط باشید.

اگر در محله هروی و مناطق مجاور آن ساکن هستید، می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی ذکر شده در زیر به ثبت سفارش خود و دریافت خدمات در زمینه شستن فرش، موکت، مبل و پرده اقدام نمایید. پس از آنکه سفارش شما ثبت شد، کارکنان این مرکز در آدرس ثبت‌شده توسط شما حاضر می‌شوند و فرش‌های شما را برای شستن تحویل می‌گیرند و آن‌ها را در اسرع وقت تحویلتان می‌دهند.

هدیه قالیشویی ملت به شما، ارائه یک نکته آموزشی مهم در حفظ فرش‌های قیمتی

حتما تا به حال با ایجاد لکه بر روی فرش مواجه شده‌اید، برخی از لکه‌ها را نمی‌توان با روش‌های معمول از بین برد. در بخش انتهایی مطلب قصد داریم روشی را به شما بگوییم که با استفاده از آن بتوانید به راحتی لکه‌ها را از بین ببرید. این روش را به عنوان هدیه از قالیشویی ملت پذیرا باشید.
شما می‌توانید با استفاده از نمک و سرکه، لکه ایجاد شده بر فرش را از بین ببرید. برای اینکار لازم هست تا دو ماده نامبرده را به شکل خمیر درآورده و سپس بر روی لکه بریزید. در قدم آخر لازم است با یک دستمال مرطوب، محل مورد نظر را تمیز کرده و با استفاده از جارو برقی، جارو نمایید.

تماس با قالیشویی ملت شعبه هروی

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت