• نوشته : مدیرسایت
  • پنجشنبه 2 تیر 1401

حکمت ای است که در محله حکمت ساکن باشید و بهترین قالیشویی تهران درست در نزدیکی شما شعبه داشته باشد.

قالیشویی حکمتقالیشویی شما و یک ملت

همان طور که می‌دانید، یکی از اصلی‌ترین معیار‌های انتخاب قالیشویی در بین اکثر خانواده‌های ساکن در شهر‌های بزرگ همچون تهران، ارائه خدماتی با‌کیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن و همچنین تعیین تعرفه‌هایی متناسب با‌ نرخ عمومی اتحادیه کل قالیشویان است؛ چراکه قطعا میزان هزینه‌های قابل پرداخت جهت شستن فرش برای اکثر آنان بسیار مهم است.

اگر شماهم جز آن دسته از مردم تهران هستید که از تغییر رنگ و یا به اصطلاح کثیفی فرش‌های منزلتان رنج می‌برید و هنوز نتوانستید یک قالیشویی با ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد بشناسید، دیگر نگران نباشید. ما به شما قالیشویی حکمت را معرفی می‌کنیم. توجه داشته باشید که فقط  با یک بار تماس با این مجموعه و بهره‌مندی از خدمات آن، نظر منفی که نسبت به تقریبا تمامی قالیشویی‌های شهر تهران داشتید، از بین خواهد رفت و شما نیز به یکی از مشتریان همیشگی آن تبدیل می‌شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات بی‌نظیر قالیشویی حکمت و همچنین رزرو وقت، کافی است با شماره تلفن‌هایی که در زیر درج شده ‌است تماس حاصل فرمایید و تمامی سوال‌ها و ابهاماتی که در ذهنتان وجود دارد را از کارشناسان متخصص قالیشویی حکمت بپرسید.

با بهره‌مندی از خدمات منحصر به فرد قالیشویی حکمت، زیبایی و درخشندگی اصیل ایرانی را به سراسر منزل خود و اطرافیانتان هدیه دهید.

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله حکمت

 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us 

تماس با قالیشویی حکمت

چند کلمه حرف حساب با ساکنین محله حکمت

یکی از قدیمی‌ترین و خوش آب و هوا‌ترین محله‌های تهران، حکمت است. محله حکمت در منطقه یک شهرداری تهران قرار گرفته است و نسبتا پر‌جمعیت است؛ پس وجود یک قالیشویی با‌کیفیت و مجرب در این محل تقریبا ضروری است.

هدف از ترسیم این مقاله، دادن مژده به تمامی ساکنین محله حکمت تهران به منظور افتتاح قالیشویی حکمت در این محله است. امید است این قالیشویی بتواند گامی مهم در زمینه شستشوی هرگونه فرش، گلیم، جاجیم، تابلوفرش، مبل شویی، موکت شویی و ... اهالی گرامی این محله بردارد.

 نا‌گفته نماند که علاوه بر اهالی فهیم محله حکمت، تمامی خانواده‌های ساکن تهران در هر نقطه از شهر می‌توانند با این قالیشویی ارتباط برقرار کنند و از تمامی خدمات منحصر به فرد آن برخوردار شوند. جهت شستشوی هرگونه فرش و موکت کافی است با شماره تلفن‌هایی که در زیر نوشته شده تماس حاصل فرمایید و یا اگر قصد دارید به صورت حضوری مراجعه کنید، می‌توانید به آدرس قالیشویی به نشانی تهران، حکمت مراجعه فرمایید.

خدمات قالیشویی حکمت

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خود باشیم؟!

 ممکن است این سوال در ذهنتان پیش بیاید که چرا وجود یک قالیشویی معتبر در محله‌ زندگی فرد می‌تواند اینقدر حائز اهمیت باشد؟! حق دارید! چراکه قطعا در گذشته به این موضوع فکر نکرده‌اید و درصد نا‌رضایتی افراد از اکثر قالیشویی‌ها نیز از حد نگذشته بود. به همین خاطر معمولا با هر قالیشویی که به ذهنتان می‌رسید و یا نامش در جایی به گوشتان می‌خورد فورا تماس می‌گرفتید و فرش‌های ارزشمند خود را در امان خدا و بدون هیچ شناختی به آن جا می‌سپردید؛ اما امروزه تقریبا همه می‌دانند که این کار بسیار پر‌خطرو ریسک است و به احتمال زیاد می‌تواند فرش‌ها و مبلمانتان را در معرض خطر جدی قرار دهد. خطری که خودتان باعث و بانی آن بوده‌اید.

در ادامه سعی داریم شما را با مزایای مهم وجود یک قالیشویی در محله خود فرد آشنا کنیم تا بهتر بتوانید به جدیت ماجرا پی ببرید:

۱.شناخت بیشتر به قالیشویی و اعتماد به آن

وجود یک قالیشویی نام آشنا در منطقه و محل زندگی فرد قطعا این امکان را به او می‌دهد که بهتر و بیشتر آن را بشناسد و به صورت دقیق با نحوه کار و کیفیت خدمات آن آشنا شود. همچنین اینکه می‌تواند رضایت و یا شکایت تمامی همسایگان و هم محله‌ای‌های خود را نیز به طور مستقیم بررسی کنید تا در نهایت مهری دقیق بر اعتبار قالیشویی بزنید.

 حال یک قالیشویی که در منطقه دیگری است که أصلا با آن آشنایی ندارید را مد‌نظر قرار داده‌اید. خب قطعا نمی‌توانید شناخت دقیق و قابل اعتمادی از آن داشته باشید و همین مسئله سبب ایجاد ترس و نگرانی شما نسبت به آن می‌شود.

۲.افزایش سرعت در حمل فرش‌ها

همان طور که خودتان هم در جریانید، اصلی‌ترین مزیت وجود یک قالیشویی در محله خود فرد، افزایش سرعت در حمل و نقل فرش‌ها و در نهایت زود‌تر برگرداندن آن‌ها است؛ چراکه این موضوع سبب می‌شود زمان مشتریان به بطالت نگذرد و در اسرع وقت درخشندگی و پاکیزگی را به منزل خود هدیه دهند.

۳.کم‌خطر بودن حمل و نقل فرش‌ها

توجه داشته باشید که اگر قالیشویی مد‌نظرتان در نزدیک محل سکونت شما و یا در محله شما باشد، حمل فرش‌ها و مبلمان بسیار ساده‌تر است و هیچ گونه خطری آن‌ها را حین حمل و نقل تهدید نمی‌کند؛ بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که فرش‌ها در صحت و سلامت کامل و بدون هیچ آسیب خاصی به دستتان می‌رسند.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله حکمت تهران

در این قسمت روی سخنمان فقط با افراد محله‌ای خاص نیست؛ بلکه با تمام مردم تهران در سراسر نقاط آن است؛ چراکه تمامی مردم حق دارند از خدمات یک قالیشویی خوب و با‌کیفیت برخوردار شوند.

قالیشویی حکمت در محله حکمت تهران نامی آشنا در بین بسیاری از خانواده‌های شهر تهران است. این مجموعه با خدمات منحصر به فرد خود تاکنون توانسته است رضایت اکثر مشتریان و مراجعه کنندگان را به خود جلب کند و روز‌به‌روز اعتبار و رونق خود را افزایش دهد.

در ادامه نیز در نظر داریم برخی از خدمات ارزنده قالیشویی حکمت را به شما عزیزان معرفی کنیم:

۱.شستشوی انواع مختلف فرش‌ها و تابلو‌فرش‌های دستبافت و ماشینی

۲.ترمیم و مرمت انواع فرش و تابلو‌فرش

۳.شستشوی أنواع مختلف مبلمان اداری و منازل

۴.شستشوی انواع موکت، پادری، گلیم فرش و ...

خیابان‌های تحت پوشش قالیشویی حکمت

اگر بخواهیم در مورد خیابان‌هایی که در اطراف قالیشویی حکمت هستند صحبت کنیم، می‌توانیم خیابان‌های دزاشیب در شمال خیابان حکمت، قیطریه در جنوب آن، محله فرمانیه در شرق و همچنین خیابان شریعتی در جنوب آن را نام ببریم.

دقت کنید که لازم نیست حتما در محله‌های اطراف قالیشویی حکمت باشید. بلکه می‌توانید در هرنقطه از این شهر وسیع هستید، به راحتی و با حداکثر سرعت با این قالیشویی در ارتباط باشید. افراد ساکن در تمامی محله‌های تهران از پایین‌ترین نقطه شهر گرفته تا شمالی‌ترین محله‌ها می‌توانند تنها با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرند و در مورد بردن فرش‌ها و موکت‌های خود با کارشناسان متخصص این مجموعه هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

شستشوی شرعی فرش در قالیشویی حکمت

مقایسه قالیشویی حکمت با سایر قالیشویی‌ها‌

در ادامه سعی داریم قالیشویی حکمت را با سایر قالیشویی‌های سطح شهر که عضو اتحادیه هستند مقایسه کنیم و دلایل اصلی تمایز آن را برای شما عزیزان ذکر کنیم:

۱.داشتن بیش از.. سال تجربه و سابقه درخشان و رضایت‌بخش در صنعت قالیشویی

۲.برخورداری از کارخانه‌ای کاملا اختصاصی و مجهز به به‌روز‌ترین تجهیزات لازم در زمینه قالیشویی

۳.سرویس‌دهی بسیار سریع در هر نقطه از سطح شهر

۴.برخورداری از نیروی کار ورزیده، آموزش دیده و کاملا متعهد

۵.ارائه تمامی خدمات مربوط به مرمت، ترمیم و باز‌سازی فرش و مبل

قالیشویی حکمت را مهری تضمینی بر تمامی نگرانی‌ها و دغدغه‌هایتان بدانید.

خطوط ارتباطی با قالیشویی حکمت

دقت کنید که جهت ارتباط و هماهنگی با قالیشویی حکمت کافی است به وب سایت رسمی آن مراجعه نمایید و با مشاهده و بررسی دقیق آن، تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله آدرس، شماره تلفن‌های مجموعه، قیمت‌های تعیین شده و ...  مشاهده کنید. همچنین می‌توانید صریحا نظرات و کامنت‌های مشتریان گرامی قالیشویی که تجربه همکاری با ما را دارند، مشاهده کنید.

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله حکمت

 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us 

نکته آموزشی‌

جهت حسن ختام تلاش کردیم یکی از نکته‌های آموزشی کاربردی جهت از بین بردن رد پایه مبلمان بر روی فرش‌های قیمتی را به شما همراهان همیشگی هدیه دهیم.

روش‌های مختلفی برای این موضوع وجود دارد. یکی از آن‌ها استفاده از یخ است. به گونه‌ای که یخ را بر روی فرورفتگی فرش قرار دهید و اجازه دهید ذوب شود؛ سپس به کمک برس یک مسواک قدیمی بر روی آن بکشید. یکی دیگر از راه‌های رفع این مشکل، استفاده از پارچه‌ای مرطوب است. شما می‌توانید این پارچه را بر روی فرورفتگی بکشید و سپس به کمک یک اتو با درجه حرارت متوسط آن را روی پارچه مرطوب در محل فرورفتگی قرار دهید.

همین حالا با ما تماس بگیرید!

 77842005 -021

تماس با قالیشویی ملت شعبه حکمت

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت