• نوشته : مدیرسایت
  • یکشنبه 9 بهمن 1401

گران شدن قیمت فرش ها در حال حاضر شستشوی آن ها را با ریسک بیشتری نسبت به قبل همراه نموده است. بسیار دیده شده که خیلی ها از سپردن فرش به خصوص فرش های رنگ روشن و یا دستبافت خود به قالیشویی ناراضی هستند، چرا که آن را کدرتر از پیش از قالیشویی تحویل گرفته اند و همین عامل باعث شده تا به سختی بتوانند به قالیشویی ها اعتماد نمایند. اگر شما هم یکی از افراد حساس به تمیزی فرش و ساکن در محله گیشا هستید با ما با معرفی بهترین قالیشویی گیشا همراه باشید.
اگر یک قالیشویی برای چند سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی تهران را از آن خود کرده باشد و درست در نزدیک ترین نقطه به محل سکونت شما باشد آیا به راحتی نمی شود به آن لقب بهترین قالیشویی گیشا را داد؟
اگر یک قالیشویی ضمن ارائه خدمات با کیفیت و بی نظیر با قیمت های مناسب، جشنواره های تخفیف دائمی نیز داشته باشد باز نمی توان از آن به عنوان بهترین قالیشویی گیشا یاد کرد؟
قالیشویی یک کارخانه شستشوی فرش تمام عیار است که در سرتاسر تهران بزرگ دارای چندین شعبه است و به راحتی می توان گفت از بین تمامی شعب آن قالیشویی گیشا مثال زدنی است. اما آیا می دانید چرا؟ زیرا شستشوی فرش در این قالیشویی به صورت کاملا مکانیزه مدرن انجام می شود.
شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت در این قالیشویی کاملا متفاوت از یکدیگر انجام می شود. در واقع لاین شستشوی فرش های دستبافت از لاین شستشوی فرش های ماشینی مجزا است و همین مسئله حساسیت این کارخانه شستشوی فرش را نسبت به فرش های گران بهای دستبافت مشتریان نشان می دهد.

قالیشویی گیشا تهران عضو رسمی اتحادیه و معتبرترین و بهترین قالیشویی شهر تهران

ما ارائه ‌دهنده کلیه خدمات حرفه ‌ای قالیشویی در تهران هستیم.

تماس با قالیشویی گیشا
قالیشویی ملت شعبه گیشا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در قالیشویی ملت شعبه گیشا خدمات زیر ارائه می شود:
•    شستشوی فرش ماشینی، دستبافت ( پشمی و ابریشمی)، فانتزی، سنتی، انواع گلیم، جاجیم، قالیچه و تابلوفرش های نفیس
•    خدمات ویژه مبل شویی در منزل
•    خدمات ویژه موکت شویی در منزل
•    خدمات تخصصی رفو، لکه گیری و غبار روبی

قیمت خدمات قالیشویی حوالی گیشا

برای آن دسته از افرادی که قبل از خرید از چند جا استعلام قیمت می گیرند می گوییم که  کلیه قیمت ها در قالیشویی ملت کاملا مبتنی بر نرخ نامه اتحادیه است پس خیالتان از بابت قیمت ها در این قالیشویی  کاملا راحت باشد.
 قیمت های تمامی خدمات در کمترین حد ممکن در نظر گرفته شده تا همگان بتوانند به راحتی از خدمات ویژه قالیشویی ملت برخوردار شوند.

خدمات قالیشویی گیشا

ساکنین کدام محله ها می توانند از خدمات قالیشویی گیشا بهره مند شوند؟

به طور کلی منطقه گیشا به 4 بزرگراه اصلی راه دارد: از شمال به حکیم، از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به جلال آل احمد و از غرب به شیخ فضل الله نوری.
ساکنین محترم خیابان گیشا، خیابان حسین فرحزادی، خیابان فروزانفر، بلوچستان، فاضل، ناظریان، خیابان جوادی، خیابان یاس، چهارراه های پیوند، پیمان، دوستی، پیام، پیشگام و پیشاهنگ در محدوده خدمات رسانی قالیشویی گیشا می باشند.

خدمات تخصصی مبل شویی در گیشا

مبل های رنگ روشن اگر کاور نداشته باشند خیلی زود پر از لکه شده و کثیف می شوند. وحشتناک ترین کاری که با یک مبل کثیف رنگ روشن می توانید انجام دهید این است که آن را با شامپو فرش یا مواد شوینده لکه بر غیر مجاز و بی کیفیت تمیز کنید. با این کار باعث می شوید تا آلودگی ها بیشتر جذب پارچه های رو مبلی شوند و یا اصطلاحاً چرک مرد شوند.در چنین حالتی بهتر است تا قبل از هر اقدام دیگر با یک مبل شویی معتبر و خوش نام که پرسنل کار آزموده دارد تماس بگیرید.
پرسنل متخصص قالیشویی گیشا علاوه بر شستشوی تخصصی انواع فرش می توانند در محل مورد نظر شما حاضر شده و با مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی مبل شویی، مبل های شما را از روز اولشان تمیز تر تحویل شما دهند. با توجه به این که در شستشوی دستی امکان تخلیه آب های آلوده وجود ندارد، هر چقدر که سعی کنید با اسفنج آغشته به مواد شوینده لکه های مبل را از بین ببرید باعث می شوید تا دامنه لکه گسترده تر شود، اما در شستشوی مبل توسط پرسنل مجرب مبل شویی ها فرآیند تخلیه آب با بهره گیری از دستگاه های مدرن و با قدرت مکش بسیار بالایی انجام شده و جای هیچ گونه نگرانی از جهت چرک مردشدگی بر جای نمی گذارد.

شستشوی تخصصی در قالیشویی گیشا

خدمات تخصصی موکت شویی حوالی گیشا

در بسیاری از خانه هایی که کفپوش آنها سرامیک یا پارکت نیست، موکت ها با چسب های ویژه موکت به کف منازل چسبیده شده اند. در حین اثباب کشی منازل نیز یکی از وسایلی که روی خانه باقی می ماند و جابه جا نمی شود، موکت است. شستشوی موکت های چسبیده اصلا کار راحتی نیست. به همین علت یکی دیگر از خدماتی که خیلی از مردم از آن استقبال می کنند خدمات تخصصی موکت شویی در منزل است.
ترافیک گیشا معمولاً همیشه سنگین است. با این وصف اگر شستشوی موکت در منزل شما انجام شود و نیازی نباشد تا خود شما موکت ها را به قالیشویی های منطقه تحویل دهید اتفاق خوشایندی است.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی حوالی گیشا

تا چندی پیش مردم برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب و معتبربه صفحه نیازمندی های روزنامه ها مراجعه می کردند اما امروزه معمولا مراجعه به سایت های ثبت آگهی خدماتی همانند سایت دیوار و یا جستجو در گوگل جای روش های قبل را گرفته اند.
قالیشویی ملت جزء آن دسته از قالیشویی های معتبر و حرفه ای است که دارای وب سایت اختصاصی می باشد.  به همین علت اگر در مرورگر جستجوی خود عبارت بهترین قالیشویی گیشا را جستجو کنید قطعا سایت قالیشویی ملت را در صفحه اول جستجویتان خواهید یافت.

تماس با قالیشویی ملت شعبه گیشا

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت