• نوشته : مدیرسایت
  • یکشنبه 9 بهمن 1401

نزدیک عید است و فرش های شما هنوز چرک و کثیف هستند؟ لکه های روغن و آلودگی روی فرش های شما خودنمایی می کنند و با هیچ شامپو فرشی موفق به پاک کردن آن نشده اید؟ لکه های چرک روی مبل ها شما را کلافه کرده است و هرچه آن ها را سابیده اید پررنگ تر شده اند؟ پس بهتر است دست از تلاش بیهوده و خسته تر کردن خود بردارید و کارها را به قالیشویی انقلاب بسپارید تا پاکیزگی مهمان خانه های شما شود.
قالیشویی انقلاب شعبه ملت با به‌کارگیری پرسنل مجرب از هر حیث سلامت فرش شما را تضمین می‌کند. همچنین این قالیشویی از دستگاه‌های مدرن تمام مکانیزه برای شستشوی فرش‌های شما استفاده می‌کند. در نتیجه فرش شما از تمامی صدمات ناشی از شستشوی دستی نیز در امان خواهد بود.در روش مکانیزه و با استفاده از شوینده‌های مناسب می‌توان از تداخل رنگ های فرش نیز جلوگیری کرد و این نیز یکی دیگر از دلایلی است که متقاضیان پس از یک‌ بار استفاده از خدمات ما، به مشتریان ثابت این قالیشویی تبدیل می‌شوند.

تماس با قالیشویی انقلاب
یک کلام حرف حساب با ساکنین محله انقلاب

اگر خانواده‌ای پرجمعیت دارید و در منزل شما تردد بسیار زیاد است، مطمئناً فرش‌های شما زودتر از سایرین نیاز به شستشو پیدا خواهند کرد. از طرفی مانند گذشته ها نمی‌توان فرش‌ها را در منزل شست؛ زیرا اکثر ما ساکن آپارتمان هستیم و فضا و امکانات مناسب برای شستن فرش در منزل را نداریم.
همچنین فرش‌هایی که زمینه‌های روشن مانند کرم دارند در صورتی که در منزل شسته شوند، ممکن است رنگ پس ‌دهند و زرد شوند. پس شستشوی فرش در منزل را فراموش کنید و به دنبال یک قالیشویی معتبر در محله خود بگردید. ما در قالیشویی انقلاب از شعب قالیشویی ملت تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان محترم انجام می‌دهیم زیرا مشتری برای ما بسیار ارجمند است. به همین دلیل علاوه بر ارائه خدمات بسیار باکیفیت سعی کرده‌ایم تا در تمامی هزینه‌های شما صرفه‌جویی کرده و کمترین هزینه را از شما دریافت نماییم.

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی انقلاب

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله انقلاب باشیم؟

منطقه انقلاب بسیار پرتردد است، به گونه‌ای که برای خارج شدن از آن و رفتن به منطقه دیگری باید ساعت‌ها در ترافیک بمانید. حال تصور کنید اگر فرش خود را به قالیشویی در محله دیگری بسپارید چقدر زمان تنها برای رسیدن سفارشات شما به محل قالیشویی و ثبت سفارش نیاز است؟ همچنین پس از شستشو برای تحویل آن به مشتری چقدر باید در ترافیک های سرسام آور ماند؟ مسلماً این مسیرهای طولانی باعث می‌شود تا کار شستشوی فرش‌های شما به مدت‌زمان بسیار بیشتری احتیاج داشته باشد. به همین دلیل چنان چه دوست دارید فرش خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شسته شده و پاکیزه تحویل بگیرید، باید یک قالیشویی خوب در محله خود انتخاب کنید.
ساکنین محترم محله انقلاب اگر به سلامت فرش‌های گران بهای خود اهمیت می‌دهید حتماً یک قالیشویی در محله خود انتخاب کنید. برای انتقال فرش‌های شما به سایر مناطق معمولاً از ماشین‌های باری کوچک استفاده می‌شود. اگر فرش شما فاقد بسته‌بندی باشد، ممکن است صدمات جبران‌ناپذیری به آن وارد شود. به همین دلیل ما به شما قالیشویی انقلاب را معرفی می‌کنیم.

معرفی یک قالیشویی خوب در خیابان انقلاب

قالیشویی ملت جهت رفاه حال مشتریان، در تمام مناطق و معابر اصلی شهر بزرگ تهران شعب بزرگی را احداث کرده است. اکنون به خوبی با مزایای انتخاب یک قالیشویی در محله خودتان آشنا شده اید. قالیشویی انقلاب یکی از بهترین شعب قالیشویی ملت است که در آن پرسنلی باتجربه و ماهر مشغول به کار هستند. کار لکه‌زدایی از فرش ها در این مجموعه به خوبی انجام می‌شود و سپس با استفاده از دستگاه‌های مدرن و شوینده‌های درجه یک فرش‌ها به خوبی شستشو می‌شوند. در پایان نیز با استفاده از دستگاه‌های مخصوص فرش را به طور کامل خشک و اتو می‌کنند و در کاور به شما تحویل می‌دهند.

ساکنین کدام خیابان‌ها در محله انقلاب در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

اگر در محله ها و خیابان های ولیعصر، حافظ، کارگر، نوفل لوشاتو، جمهوری اسلامی، خیابان دماوند، هفده شهریور، مازندران، امام حسین، مدنی، نامجو، سپه، بهار، شریعتی، روشندلان، شمیران، سعدی، مفتح جنوبی، فردوسی، قرنی، حافظ، آزادی و یا خیابان کارگر ساکن هستید می توانید از خدمات قالیشویی انقلاب بهره مند شوید. فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پرسنل ما به درب منزل شما اعزام شوند.
اگر شما هم ساکن این محله بی‌نظیر هستید و در یکی از خیابان‌های فوق زندگی می‌کنید، در محدوده قالیشویی ملت شعبه انقلاب قرار دارید. ما برای شهروندان ساکن انقلاب طرح‌های ویژه خدماتی در نظر گرفته‌ایم.

مقایسه قالیشویی ملت شعبه انقلاب با دیگر قالیشویی‌های عضو اتحادیه

همان‌طور که می‌دانید قالیشویی انقلاب یکی از شعب ممتاز قالیشویی ملت در سطح شهر تهران است. قالیشویی ملت در میان همکاران خود در اتحادیه قالیشویان شهر تهران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. استفاده از دستگاه‌هایی مدرن و پیشرفته، مواد شوینده قوی و درجه یک و همچنین ارائه خدمات مختلف و متنوع ما را از سایر قالیشویی‌های شهر متمایز می‌کند.
خدماتی مانند شستشوی فرش، موکت شویی، شستشوی پرده و مبلمان با بهترین شوینده‌ها در این مجموعه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گرفته است. در این شرایط سخت اقتصادی تمام تلاش ما در جهت کاهش هزینه‌های جانبی و همچنین کاهش تعرفه خدمات است. ما از مقایسه شدن با رقبا نمی‌ترسیم، پس کیفیت و قیمت خدمات ما را حتما با دیگران مقایسه کنید!

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی انقلاب

خطوط ارتباطی شما با ما در محله انقلاب

برای اطلاع از تعرفه خدمات و ثبت سفارش شستشوی مبل، موکت، فرش و پرده از ساعت 9 صبح تا 9 شب با شماره‌تلفن 021-77842005 تماس بگیرید. سفارش شما به سرعت ثبت می شود  و پرسنل وقت شناس و متعهد ما در موعد مقرر برای دریافت فرش به درب منزل شما مراجعه می‌کنند. همچنین می‌توانید در هر ساعت و روزی که تمایل دارید به وب‌سایت قالیشویی ملت مراجعه کنید و با انجام چند مرحله کوتاه و ساده، سفارش شستشوی خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. در این مورد نیز پرسنل ما وقت‌شناس و خوش قول خواهند بود و در زمان مشخص شده و با هماهنگی قبلی برای تحویل سفارش به منزل شما مراجعه خواهند کرد. همچنین می توانید با مراجعه حضوری به دفتر کارخانه بزرگ قالیشویی انقلاب شعبه قالیشویی ملت، سفارش خود را به صورت حضوری ثبت نمایید.

تماس با قالیشویی ملت شعبه انقلاب

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت