• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 29 شهریور 1401


 از شستشوی فرش‌های خود خسته شده‌اید؟ آیا به دنبال یک قالیشویی‌ مطمئن و با سابقه می‌گردید؟
اگر شما هم به دنبال یک قالیشویی خوب در شهر تهران هستید و می‌خواهید با اطمینان قالی‌های خود را به یک مجموعه مطمئن بسپارید، پیشنهاد ما به شما قالیشویی‌ اختیاریه است که با ارائه خدمات خود به بهترین شکل به طور قطع رضایت شما را جلب خواهد کرد. سپردن قالی‌ها به مجموعه‌های قالیشویی‌ مخصوصا در مناطق بالا شهر امری طبیعی است چرا که امروزه دیگر کم‌تر کسی شخصا فرش خود را می‌شوید. این کار دردسرهای زیادی را برای افراد در پی دارد که موجب می‌شود افراد قالیشویی‌ را ترجیح دهند.
در ایامی که به عید نزدیک می‌شویم با توجه به مشغله‌های فراوان افراد شستن قالی به دست خود اشخاص امکان‌پذیر نخواهد بود اینجا است که یک قالیشویی‌ خبره و متعهد مانند قالیشویی‌ ملت شعبه اختیاریه آن می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این مجموعه با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پرسنلی کارآزموده خدمات خود را به نحو احسن ارائه می‌دهد.

شماره تماس قالیشویی اختیاریه

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله اختیاریه

 اگر شما هم در محدوده محله اختیاریه تهران ساکن هستید و می‌خواهید از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنید می‌توانید با خیالی آسوده قالیشویی‌ اختیاریه را انتخاب کنید. این مجموعه با خدماتی مانند ارائه رسید فاکتور، سرعت عمل بالا، امکان پرداخت اینترنتی و انجام شست و شو توسط دستگاه در جهت جلب رضایت مشتریان خود فعالیت می‌کند.
قالی و فرش شما توسط سرویس‌های قالیشویی‌ از محل با دقت و تبهر کافی به کارگاه انتقال پیدا می‌نند و بعد هم با رعایت کامل نکات بهداشتی فرش را به  منزل شما برمی‌گردانند. 

 قالیشویی اختیاریه یک انتخاب مطمئن 

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خودمان باشیم؟

یکی از مواردی که موجب می‌شود تا افراد به دنبال یک قالیشویی در محله خود باشند این است که بتوانند با کمترین هزینه و صرف وقت قالی و فرش خود را به مجموعه مورد نظر تحویل داده و پس بگیرند.
 اگر شما از یک قالیشویی در محل خود استفاده کنید با کمترین آسیب می‌توانید فرش‌های خود را تحویل بگیرید چرا که کوتاهی مسافت تمامی احتمالات آسیب را کم خواهد کرد.
اگر ساکن محله اختیاریه هستید می‌توانید با انتخاب قالیشویی ملت شعبه اختیاریه فرش‌های خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

خدمات قالیشویی اختیاریه

معرفی یک قالیشویی خوب در محله اختیاریه

قالیشویی ملت واقع در محله اختیاریه با دارا بودن ویژگی‌های زیر یک انتخاب عالی برای شما است:
•    عدم استفاده از مواد شوینده غیر مجاز 
•    حضور فعال 
•    داشتن سابقه طولانی در شستشوی انواع فرش و مبل شویی
•     استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته 
•    تحویل قالی‌ها به شکل کاور شده 
با توجه به موارد ذکر شده قطعا شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که قالیشویی‌ ملت شعب اختیاریه تا چه اندازه به کیفیت انجام کار اهمیت می‌دهد و در تلاش است تا خدمات خود را به بهترین شکل انجام دهد. 
کارکنان آموزش دیده و تجهیزات عالی موجب می‌شود تا خدمات این مجموعه به بالاترین کیفیت انجام بگیرد. پشتیبانی و خدمات آنلاین این قالیشویی نیز به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهتر و آسان‌تر از خدمات استفاده کنید.

ساکنین کدام خیابان‌ها در محله اختیاریه در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

یکی از منطق پرجمعیت و مرفه تهران اختیاریه است که در شمال پایتخت واقع شده است و دارای یکی از طولانی‌ترین خیابان‌های تهران نیز می‌باشد.
از جمله خیابان‌های این محدوده می‌توان به کاوه، اخلاقی و دیباجی اشاره کرد.
این محله به مناطق احتشامیه، پاسداران و رستم آباد منتهی می‌شود.
وجود مراکز خرید و بوستان‌ها در این منطقه موجب جذابیت آن شده است.
ساکنین این محله برای سهولت در شستشو قالی‌های خود را به قالیشویی‌ می‌سپارند و اینجا است که مجموعه قالیشویی‌های ملت می‌تواند کارساز باشند.
سپردن قالی به قالیشویی‌ شاید هزینه‌بر باشد اما قطعا از هزینه‌های دیگر جلوگیری می‌کند که با کمی دقت متوجه می‌شوید تا چه اندازه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

مقایسه قالیشویی اختیاریه با دیگر قالیشویی‌های عضو اتحادیه

مجموعه قالیشویی ملت شعبه اختیاریه با ارائه انواع خدمات در زمینه‌های پارگی تار و پود، لک، سوختگی، رفع زردی، ریشه‌زنی، رفوعیوب شیرازه، تعویض ریشه و... در جهت رفع این مشکلات فعالیت می‌کند.
این مجموعه با دارا بودن قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص در بین قالیشویی‌‌های عضو اتحادیه توانسته است با جلب رضایت مشتریان و کسب اعتماد آن‌ها، یکی از بهترین مجموعه‌های این حوزه باشد.
همشهری عزیز اگر محل سکونت شما در محله اختیاریه است، سرویس کاران قالیشویی‌ ملت در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما هستند پس با اطمینان از خدمات این مجموعه استفاده کنید و فرشتان را اتو، لول و پک شده دریافت کنید.
           

خدمات بی نظیر قالیشویی اختیاریه منتظر شما است.

تجهیزات قالیشویی اختیاریه

 

خطوط ارتباطی شما با ما در محله اختیاریه

اگر شما هم قصد دارید تا از خدمات مجموعه قالیشویی ملت شعبه اختیاریه استفاده کنید می‌توانید همه روزه در هر ساعتی سفارش خود را در وب سایت به ثبت برسانید. 
کارشناسان ما شبانه روز پاسخگوی شما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس گرفته تا پس از ارتباط با خطوط ما به راحتی سوالات خود را بپرسید.
پس از ثبت سفارش کارکنان ما در اسرع وقت جهت تحویل فرش‌های شما اقدام می‌‌کنند.

هدیه قالیشویی‌ اختیاریه به شما 

قالیشویی اختیاریه در جهت استفاده درست از فرش و قالی‌های دستباف سعی دارد در این قسمت توصیه کوچکی به شما داشته باشد تا بتوانید از داشته‌های خود به بهترین شکل مراقبت کنید.
اگر فرش دستبافی دارید که در نگهداری آن با مشکل مواجهید سعی کنید به این دو مورد توجه فرمایید. اول اینکه تا حد امکان سعی کنید فرش یا قالی دستباف خود را در محل‌های پر رفت و آمد پهن نکنید تا پاخوری کمتری داشته باشد.
دوم اینکه بر خلاف تصور عموم هر چند وقت آن‌ها را جاروبرقی بکشید چرا که این کار موجب می‌شود تا اگر گرد و غباری در تار و پود فرش نهفته است به آسانی پاک شود.

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه اختیاریه
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت