• نوشته : مدیرسایت
  • پنجشنبه 24 شهریور 1401

شما هم یکی از اهالی محله احتشامیه هستید؟ در این محله به دنبال قالیشویی جهت شستشو فرش، موکت و مبلمان خود هستید؟ برای انتخاب یک کارخانه قالیشویی چه معیارهایی دارید؟ به نظر شما چه چیزی یک قالیشویی را از سایرین متمایز می کند؟
قالیشویی ملت با بهره بردن از پرسنلی حرفه‌ ای و صبور و بهترین مواد شوینده تمیزی را به فرش های شما هدیه می دهد. فرش ها اغلب یکی از ضروریات زندگی امروزی هستند که به دلیل گران بودن قیمت باید بسیار به نحوه نگهداری و شستشوی آن ها توجه کرد. در این راستا قالیشویی احتشامیه تمام قد ایستاده است تا حرفی برای گفتن داشته باشد

فرش های شما را بدون هیچ گونه خرابی به دستتان خواهیم رساند.

شماره تماس قالیشویی احتشامیه


 یک کلام حرف حساب با ساکنین محله احتشامیه

برای شستشوی فرش های خود اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؟ ما به شما قالیشویی احتشامیه را پیشنهاد می کنیم. این قالیشویی با داشتن تمامی تجهیزات مدرن و دستگاه های شستشو بروز آماده خدمت رسانی به شما اهالی محترم احتشامیه است.

تجهیزات قالیشویی احتشامیه

چرا باید یک قالیشویی خوب در محله خود انتخاب کنیم؟

برای ادعای خود که مبنی بر انتخاب قالیشویی در محله احتشامیه است دلایل قانع کننده ای داریم:

  • چقدر دوست دارید در ترافیک باشید؟

قطعا اکثر افراد از ترافیک بیزار هستند و ترجیه می دهند از خانه خارج نشده و کثیفی فرش ها را تحمل کنند اما درگیر ترافیک وحشتناک تهران نشوند. ترافیک امروزه روی زندگی اغلب افراد تاثیر گذاشته است. اگر شما هم همچین دغدغه ای دارید پیشنهاد می کنیم با شماره های درج شده در سایت بگیرید.

  • سالمند، بیمار و کودک دارید؟ از آلودگی دور باشید

هوای پاکیزه یکی از الزامات زندگی است اما این روزها سرتاسر تهران پر شده از دود و آلودگی که برای اغلب افراد خطرناک است. به همین دلیل بهترین راه برای شستشو فرش ها انتخاب یک قالیشویی در محله خودتان است.

  • کاهش هزینه چیزی که همه دنبالش هستند

شما دوست ندارید برای شستشوی فرش های خود کم تر هزینه کنید؟ مسلما این خواسته همه افراد است به شرط آن که کیفیت کاهش نیابد. قالیشویی ملت با بالاترین کیفیت به اهالی محترم احتشامیه خدمت رسانی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با کم ترین هزینه و بر اساس نرخ نامه فرش های شما را خواهد شست.

فرش های خود را به قالیشویی احتشامیه بسپارید و در این راه درنگ نکنید.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله احتشامی

قالیشویی ملت انواع خدمات شستشو را در محله احتشامیه تهران انجام می دهد. خدمات این قالیشویی به شرح زیر هستند:

ترمیم فرش

به دلیل قیمت بسیار زیاد فرش ها افراد زیادی به دنبال تعمیر و ترمیم فرش های خود هستند و برای انجام این امر به دنبال قالیشویی های معتبر می گردند. قالیشویی احتشامیه با توجه به سابقه طولانی و درخشان خود در زمینه ترمیم فرش ها تبحر بسیار زیادی دارد. بسیاری از فرش های دستی با قدمت بالا به دلیل ارزش زیاد نیاز به ترمیم دارند که برای این امر می‌ توانید با قالیشویی ملت تماس بگیرید.

شستشوی مبلمان

در نظر اول افراد گمان می کنند که حیطه فعالیت قالیشویی ها تنها در زمینه شستشوی فرش های دستی و ماشینی است. اما باید گفت تنها تعدادی از قالیشویی های تمام مکانیزه این امکان را دارند که به شستشوی مبلمان هم بپردازند. قالیشویی احتشامیه یکی از این قالیشویی ها است که در زمینه شستشوی مبل نیز فعالیت دارد.

شستشوی فرش

شستشوی فرش یکی از حرفه های تخصصی است که با توجه به نوع فرش، بافت و تراکم آن نیاز به تخصص دارد. قالیشویی ملت با توجه و رعایت نکات اصلی و تخصصی به شستشوی انواع مختلف فرش ها می پردازد و در زمان تعیین شده فرش ها را به صورت کاور شده، درب منزل تحویل می دهد.

ساکنین کدام شهرک‌های در محله احتشامیه در محدوده قالیشویی ملت هستند؟

کافی است در منطقه ۳ شهرداری تهران ساکن باشید در این صورت می توانید جهت شستشوی فرش های خود قالیشویی ملت را انتخاب کنید. احتشامیه متشکل از خیابان های بصیری، کلاهدوز، دکتر شریعتی، پاسداران و ... است، لذا در هر یکی از این خیابان ها که ساکن هستید، می توانید با شماره های قالیشویی احتشامیه تماس بگیرید.

شستشوی تخصصی فرش در قالیشویی احتشامیه

مقایسه قالیشویی ملت با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

برای انتخاب شدن توسط شما دلایل خاص خود را داریم:

  • فرش های شما را عمقی خواهیم شست

هر چقدر هم که در خانه فرش شسته و حرفه ای شده باشید باز هم به خوبی قالیشویی نمی تواند آن ها را بشویید. علت این امر استفاده از دستگاه های پیشرفته است که فرش را از هر گونه کثیفی عاری می کند. در قالیشویی ملت فرش ها به صورت عمقی شسته می شوند.

  • با تمامی لکه ها خداحافظی کنید

در قالیشویی احتشامیه با به کار بردن روش های تخصصی و استفاده از مواد شوینده مخصوص انواع لکه ها به طور کامل از بین می روند.

  • مواد شوینده درجه یک

بهترین محلول ها برای شستن انواع فرش در قالیشویی ملت مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از مواد مرغوب باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش می شود. این موضوع در قالیشویی ملت بسیار حائز اهمیت است.

  • آبکشی کامل نکته ای که اغلب رعایت نمی شود

یکی از سخت ترین مراحل شستشو فرش آبکشی آن است. اگر به صورت صحیح این کار صورت نگیرد مواد شوینده به طور کامل از فرش خارج نخواهند شد. به همین دلیل فرش های خود را به یک قالیشویی معتبر همچون احتشامیه بسپارید.

تعرفه های منصفانه

شاید افراد گمان کنند که تعرفه های خدمات این قالیشویی تمام مکانیزه با توجه به خدمات ارائه شده بسیار زیاد باشد، اما باید گفت قالیشویی ملت تمام تعرفه های خود را بر اساس تعرفه های تعیین شده سازمان قالیشویی در نظر گرفته است و در ازای خدمات خود هزینه بسیار منصفانه ای را دریافت می کند.

خطوط ارتباطی شما با ما در محله احتشامیه

اگر برای شستن فرش های خود به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید می توانید با مراجعه به بخش سفارش آنلاین وب سایت قالیشویی ملت سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان فرش های خود را تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن های قالیشویی احتشامیه تماس گرفته و شستشوی فرش های خود را به کارشناسان این قالیشویی بسپارید.

ثبت سفارش قالیشویی احتشامیه

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی ملت به شما

اگر همچنان اصرار دارید فرش خود را در خانه بشویید و بعد از شستن آن فرش زرد شد با نکته های بیان شده در ادامه این مطلب، زردی آن را از بین ببرید.
•    استفاده از شوینده با میزان اسید کم تر
•    سرکه و نمک را مخلوط کنید و به محل های زرد رنگ بزنید.
•    محلول جوش شیرین و سرکه
•    پارچه مرطوب را روی زردی بکشید.
•    از شامپو فرش استفاده کنید.
•    صابون رختشویی هم گاهی زردی فرش را از بین می‌برد.

شماره تماس قالیشویی ملت شعبه احتشامیه

 

 

 

 

 

 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت