• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 31 خرداد 1401

قابل توجه ساکنین محله دارآباد

روی صحبت ما با شما ساکنین منطقه دارآباد است. برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در منطقه خودتان فقط کافی است در موتور جستجوگر گوگل قالیشویی دارآباد را سرچ کنید تا با قالیشویی ملت دارآباد آشنا شوید.

منطقه دارآباد در شمال شرق تهران قرار گرفته و به دلیل دور بودن از مرکز و جنوب تهران، ما می توانیم به ساکنین این محله این مژده را بدهیم که با یک تماس با قالیشویی ملت شعبه دارآباد، در کمترین زمان همکاران ما نزد شما آمده و فرش ها، قالی ها و مبلمان شما را تحویل گرفته و به سرعت و با کیفیت، اجناس شما را درب منزل تحویل خواهند داد.

شماره تماس: 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us

از بین بردن لکه های فرش، قالی، موکت، مبلمان، پرده، تشک خوشخواب و ... تخصص ماست

تماس با قالیشویی داراباد

خدمات قالیشویی دارآباد

هوای خانه با یک فرش کثیف می تواند آلوده شود. فرش ها به دلیل اینکه زیر پای ما قرار می گیرند و در زیر همه وسایل پهن می شوند، بعید نیست که زودتر از وسایل دیگر کثیف شوند. قالیشویی دارآباد برای شست و شوی فرش های شما از روش ها و فنون اثبات شده به روز و پیشرفته استفاده می نماید تا نتایجی را به دنبال داشته باشد که محیط زندگی و کسب و کارتان را پاک و سالم نگه دارد.

قالیشویی ملت شعبه دارآباد مجری کلیه خدمات قالیشویی از جمله موارد زیر است:

  • شست و شوی انواع فرش های ماشینی، دست باف و انواع موکت
  • شست و شوی انواع روفرشی، پتو و تشک خوشخواب
  • شست و شوی انواع مبلمان منزل و اداری با دستگاه (قالیشویی دارآباد انواع مبلمان شما را در منزل و محل کار شما با دستگاه­های تخصصی شست و شو می­دهد و دیگر نیازی نیست دغدغه حمل و نقل مبلمان و احتمال آسیب رسیدن به آن ها را داشته باشید.)
  • کلیه خدمات شست و شو با رعایت اصول مذهبی، شرعی و بهداشتی
  • با کمترین هزینه و بهترین کیفیت
  • تحویل رایگان درب منزل به صورت لول و کاور شده و کاملاً بهداشتی

برتری خدمات قالیشویی دارآباد نسبت به قالیشویی های دیگر

شستن فرش قواعد و استاندارد خاص دارد و اگر به درستی رعایت نشود، می تواند فرش را کامل از بین ببرد. برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات، نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد است. همین طور حضور پرسنل ماهر و رفوگرهای حرفه ای لازمه یک قالیشویی خوب است. قالیشویی باید در برابر دریافت فرش های شما ضمانت نامه کتبی ارائه دهد تا شما نگرانی خاصی بابت آسیب دیدن فرش هایتان نداشته باشید. قالیشویی دارآباد با پرسنلی حرفه ای، دستگاه های مجهز، مواد شوینده با کیفیت و ارائه ضمانت نامه کتبی، تمامی ویژگی های یک قالیشویی خوب را داراست.

در قالیشویی ملت شعبه دارآباد بر روی فرش و قالی های شما عمل غبار شویی انجام می­شود. غبار شویی در این قالیشویی توسط ماشین آلات اتوماتیک انجام می­شود. این ماشین آلات اتوماتیک به شکل ماشین لباس شویی هستند که دارای یک گردونه متحرک همراه با میله­های فلزی است. داخل این دستگاه به شکل یک محفظه فلزی شکل است که با باز کردن در دستگاه می توان تعدادی فرش را داخل آن برای غبار گیری قرار داد. فرش های شما در این دستگاه قرار گرفته و توسط برس های مخصوص شانه می شوند که این عمل برای مرتب کردن تار های فرش است. سپس به کمک ابزار های خاصی به پشت و روی فرش کوبیده شده تا خاک درون بافت فرش خارج شود. دستگاه های اتوماتیک غبار گیری امروزه پیشرفت بسیاری داشته اند، به طوری که در طول زمان کم، تعداد فرش زیادی را برای خاک زدایی آماده می کنند.

خدمات قالیشویی داراباد

چرا قالیشویی دارآباد؟؟؟

اگر برایتان مهم است که فرش هایتان مثل روز اول نو و تمیز شده و از طرفی نمی خواهید عمر فرش هایتان کوتاه شود، ما به شما پیشنهاد می کنیم فرشتان را به هر قالیشویی نسپارید. قالیشویی دارآباد فرش شما را جمع می کند، در بهترین کارخانه قالیشویی می شوید و سر وقت به شما بر می گرداند.

تعرفه قالیشویی دارآباد

قالیشویی های مجاز مناسب ترین قیمت را ارائه خواهد نمود و تمامی نرخ های قالیشویی دارآباد طبق نرخ اتحادیه قالیشویان است. این در حالی است که قالیشویی های غیر مجاز ممکن است هر قیمتی را به صورت دلخواه برای خدمات شست و شوی فرش های شما در نظر گرفته و بر قیمت آن ها هیچ نظارتی وجود نخواهد داشت.

تماس با قالیشویی دارآباد

پشتیبانی فعال رسیدگی به امور مشتریان، نشان دهنده مشتری مدار بودن شرکت است. پاسخگویی به سوالات قبل از ثبت سفارش و پیگیری های آنی از نکاتی است که در قالیشویی دارآباد رعایت شده است.

با ما تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر قالیشویی ملت شعبه دارآباد بهره مند شوید.

شماره تماس: 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us

تماس با قالیشویی ملت شعبه داراباد 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت