• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 10 بهمن 1402

قالیشویی طرشت مرکزی تخصصی برای شستشو

وسایلی مانند فرش، مبل، موکت و تشک ممکن است پس از مدتی استفاده آلوده شده و نیاز به شستشو پیدا کنند. در گذشته های نه چندان دور این لوازم در منازل شسته می شد اما با تغییر سبک زندگی دیگر روش های سنتی شستشوی فرش و دیگر وسایل منزل منسوخ شده است. شما ناگزیر هستید که فرش خود را به یکی از مراکز تخصصی شستشوی آن بسپارید اما چگونه می توان بهترین مرکز شستشو را برای تمیز کردن قالی و سایر وسایل انتخاب نمود؟ 
بیشتر مشتریان به دنبال دریافت سفارشات خود در مدت زمانی کوتاه هستند. تنها مراکزی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن وسایل شما را شسته و به شما تحویل دهند که از تجهیزات مدرن دنیا استفاده کنند. دیگر در قالیشویی ها از روش های سنتی برای شستن فرش ها استفاده نمی شود زیرا این روش ها نه تنها آب زیادی مصرف می کنند بلکه در مدت زمانی طولانی تر انجام می شوند. فرش با استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک به صورت اصولی شسته شده و در گرمخانه ها با سرعت هرچه تمام تر خشک می شود و به دست مشتری می رسد. 
پس زمانی که می خواهید فرش خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید تحقیق کنید که آیا از تجهیزات مکانیزه استفاده می کند یا خیر؟ ما در قالیشویی طرشت از به روزترین تجهیزات شستشوی فرش همراه با شوینده های درجه یک استفاده می کنیم. در نتیجه شستشو به صورت کامل انجام خواهد شد. رطوبت فرش ابتدا در آبگیرهای لوله ای و سپس در گرمخانه های این قالیشویی کاملاً گرفته می شود و فرش به صورت خشک به شما تحویل داده خواهد شد.

سفارش آنلاین قالیشویی طرشت

بهترین راه شستشوی موکت

اگر شما هم در قسمتی از منزل خود از موکت استفاده می کنید حتماً از کثیف و آلوده بودن آن خسته شده اید. موکت به سرعت آلودگی را به خود جذب نموده و تمیز کردن آن کار آسانی نیست. خصوصاً اگر این موکت ها را با چسب به کف محل موردنظر چسبانده باشید، سختی شستشوی آن چند برابر خواهد شد. با وجود آنکه خدمات موکت شویی در اکثر قالیشویی های تهران ارائه می شود اما ما در قالیشویی ملت شعبه طرشت موکت ها را با مواد درجه یک نانو می شوییم. 
این مواد نه تنها کلیه لکه های موجود بر روی موکت را از بین می برند بلکه درخشندگی بی نظیری به آنها می بخشند. ما مدعی هستیم که موکت های شما را در مدتی کوتاه و با موادی درجه یک بسیار تمیز و درخشان خواهیم کرد. این خدمت در محل سکونت به شما عرضه می شود در نتیجه دیگر نیازی به جدا کردن موکت از کف منزل نیست.

مبل های خود را از قلم نیندازید!

یکی دیگر از وسایلی که باید به صورت دوره ای تمیز شوند، مبلمان هستند. در غیر این صورت ممکن است آلودگی به بافت پارچه مبل نفوذ کرده و دیگر پاک کردن آن امکان پذیر نباشد. اگر در منزل خود از حیوانات خانگی نگهداری می کنید نیاز بیشتری به تمیز کردن مبلمان دارید. همچنین خانواده هایی که کودک خردسال در منزل دارند مبل هایشان زودتر کثیف می شود. شاید فکر کنید مانند شستشوی فرش باید مبلمان را به قالیشویی ارسال کرد، در صورتی که اینطور نیست. 
پرسنل باتجربه قالیشویی طرشت به محل سکونت شما اعزام می شوند. همراه این پرسنل تجهیزات بسیار پیشرفته است که با استفاده از آن پارچه مبلمان شستشو داده شده و تمام کف و آب موجود بر روی آن جمع آوری می شود. مکنده هایی که از آن ها استفاده می شود بسیار قدرتمند بوده و حدود ۷۰ الی ۸۰ درصد از رطوبت مبل را جمع آوری می کند. پس می توانید ۳ الی ۴ ساعت پس از شستشو از مبلمان خود استفاده کنید. 
در حین مبل شویی هیچ آسیبی به اسکلت مبل وارد نمی شود زیرا کادر قالیشویی طرشت آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند. نگران وسایل دیگر خود در خانه نباشید، رطوبت حاصل از مبل شویی به هیچ یک از اقلام منزل شما منتقل نخواهد شد. به عبارت دیگر هیچگونه آبریزی در عملیات شستشوی مبل وجود ندارد.

چرا قالیشویی طرشت به این میزان از محبوبیت رسیده است؟

با وجود اینکه قالیشویی های متعددی در محله طرشت فعالیت می کنند اما قالیشویی ملت شعبه کرج یکی از ممتازترین مراکز شستشو در این منطقه است. این شعبه از قالیشویی ملت موفقیت خود را مدیون ویژگی های زیر است:
تنها از پرسنل آموزش دیده و باتجربه برای ارائه خدمات در این قالیشویی استفاده می شود.
تجهیزاتی که از آن برای شستشوی فرش استفاده می شود کاملاً مکانیزه هستند و امکان بروز خطای انسانی در عملیات شستشو وجود ندارد.
هزینه ای که بابت ارائه خدمات از مشتری دریافت می شود، منصفانه است. سطح کیفیت خدمات نیز بسیار بالا بوده و رضایت مشتریان را جلب می نماید.
مواد شوینده مورد استفاده در این قالیشویی با دقت بسیار بالایی انتخاب می شوند.
قبل از آنکه شستشو سفارشات آغاز شود، توسط کارشناسان بازدید می شوند و لکه های موجود بر روی آن شناسایی خواهد شد. در صورتی که نیاز به شوینده ای خاص باشد ابتدا آن لکه از بین می رود و سپس فرایند شستشو آغاز می شود.

قالیشویی طرشت

تعرفه خدمات قالیشویی طرشت چقدر است؟

تا اینجا در مورد کیفیت بالای خدمات قالیشویی ملت شعبه طرشت و تنوع آن با شما سخن گفته ایم. اما شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که برای دریافت این خدمات چقدر باید هزینه کرد؟ هزینه خدمات شستشو با توجه به نوع سفارش شما، ماده شوینده مورد استفاده و میزان آلودگی تعیین می شود. 
به طور مثال در خدمت موکت شویی قالیشویی انواع موکت های پرز بلند، ساده یا چمن های مصنوعی شستشو داده می شوند. هر یک از این موارد روش مخصوصی برای شستشو داشته و میزان مشخص شوینده را مصرف می کنند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در قالیشویی طرشت تعرفه ها بسیار منصفانه بوده و مطابق با نرخنامه تنظیم شده اند.

روش های تماس با قالیشویی ملت شعبه طرشت

اگر شما هم می خواهید سفارش شستشوی خود را در قالیشویی ملت شعبه طرشت ثبت کنید می توانید با شماره تماس این مجموعه ارتباط برقرار کنید. ثبت سفارش به صورت تلفنی در زمانی کوتاه انجام می شود اما برای آن باید در ساعات کاری ثبت سفارش خود را انجام دهید. 
اگر شما هم ساکن محله طرشت هستید می توانید به دفتر مجموعه مراجعه کرده و سفارش شستشوی خود را به صورت حضوری ثبت نمایید. اگر می خواهید در زمانی غیر از ساعات اداری سفارش خود را ثبت کنید می توانید از پلتفرم آنلاین این قالیشویی استفاده نمایید. 
برای این کار کافی است تا به سایت قالیشویی ملت مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به سفارش آنلاین را تکمیل کنید. این کار بیشتر از یک دقیقه زمان شما را نخواهد گرفت اما روش نوین برای ثبت سفارش در قالیشویی طرشت است. ما با افتخار سفارشات شما را دریافت و در اولین فرصت پرسنل خود را اعزام خواهیم کرد.

شماره قالیشویی طرشت
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت