• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 10 بهمن 1402

اگر در کیانشهر به دنبال بهترین قالیشویی محله هستید در این صفحه تا انتها ما را همراهی کنید. قالیشویی ملت با پوشش دهی خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش و موکت در محله های مختلف تهران بزرگ همراه شماست. اگر شما هم فرش های کثیف و آلوده ای دارید یا می خواهید موکت، مبل یا پرده خانه خود را مانند روز اول تمیز و درخشان کنید باید به یکی از قالیشویی های معتبر مراجعه نمایید. ساکنین محله کیانشهر قالیشویی ملت شعبه کیانشهر را انتخاب می کنند زیرا خدمات متنوعی در این مرکز ارائه می شود. 
این خدمات با کیفیت بسیار بالا و قیمتی پایین در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از طرفی تجهیزاتی که برای شستشوی وسایل شما از آن ها استفاده می شود، تمام اتوماتیک هستند و هیچ آسیبی به بافت فرش یا مبل وارد نمی کند. با استفاده از این تجهیزات پرتابل می توان خدمات را در محل سکونت نیز به مشتریان ارائه کرد. قالیشویی کیانشهر به دلایل دیگری نیز از سایر همکاران خود متمایز شده است. این مرکز روشی متفاوت برای شستشوی فرش های شما دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین قالیشویی کیانشهر

مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی کیانشهر

ابتدا باید سفارش خود را در قالیشویی ملت شعبه کیانشهر به ثبت برسانید. پس از آن باربری های معتبر با استفاده از ماشین های سرپوشیده برای دریافت سفارشات به محل سکونت شما مراجعه می کنند. سلامت وسایل شما در حین حمل و نقل تضمین می شود. 
زمانی که فرش شما به محل قالیشویی می رسد ابتدا کارشناسان میزان آلودگی و لکه های موجود بر روی آن را به طور کامل بررسی می کنند. این کار برای تمیزی کامل فرش انجام می شود. در صورتی که لکه خاصی برای فرش وجود داشته باشد ابتدا با استفاده از شوینده مخصوص به طور کامل از بین می رود سپس فرش وارد لاین شستشوی تخصصی شده و با استفاده از تجهیزات تمام مکانیزه به طور کامل تمیز می شود. 
پس از شستشوی کامل، فرش وارد دستگاه های آبگیر شده و رطوبت آن با استفاده از نیروی گریز از مرکز خارج می گردد. در قالیشویی کیانشهر از گرمخانه های صنعتی برای خشک کردن کامل فرش استفاده می گردد. در این گرمخانه ها دمای محیط به صورت ثابت نگه داشته شده و فرش در مدت زمانی بسیار کوتاه خشک خواهد شد. 
در پایان نیز با استفاده فرش از باربری و به صورت کاور شده به شما تحویل داده می شود. همانطور که می بینید این مراحل با دقت بسیار زیادی انجام می شود. در نتیجه کیفیت خدمات در سطح بسیار بالایی قرار دارد. یکی از اصول ما در قالیشویی ملت این است که خدمات باکیفیت با قیمتی باورنکردنی به مشتریان ارائه دهیم. تنها در این صورت است که رضایت آنها را به دست آورده و آنها را به مشتری دائمی خود تبدیل می کنیم.

فقط ساکنین کیانشهر بخوانند...

اگر شما در محدوده بلوار امام رضا، خیابان بروجردی و شهرک جمهوری اسلامی سکونت دارید، حتماً به خدمات نظافت فرش و مبلمان نیاز پیدا خواهید کرد. ساکنین این محله به راحتی می توانند از خدمات شستشوی فرش، مبل و موکت در نزدیکی محل سکونت خود بهره مند شود. تنها برای شستشوی فرش است که باید آن را به محل قالیشویی ارسال کنید زیرا تجهیزات شستشوی فرش بسیار بزرگ و حجیم بوده و امکان انتقال آنها به محل سکونت مشتری وجود ندارد. 
اما مبل شویی و موکت شویی در محل سکونت شما نیز انجام می شود. دستگاه های شستشوی مخصوصی برای انجام این کار استفاده می شود. این دستگاه ها به صورت پرتابل هستند و به راحتی می توان آنها را به محیط منزل منتقل کرد. کف حاصل از مواد شوینده بافت مبلمان و موکت شما را تمیز کرده و سپس به طور کامل جمع آوری می شود. شما می توانید در طول یک الی دو ساعت مبلمان یا موکت منزل را مانند روز اول درخشان کنید.

قالیشویی کیانشهر

خدمات متنوع قالیشویی کیانشهر

تا اینجا شما را با ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی ملت شعبه کیانشهر آشنا کرده ایم اما در این قسمت قصد داریم تا مروری کلی بر روی خدمات این مجموعه داشته باشیم. برخی از خدمات متنوع قالیشویی کیانشهر به شرح زیر هستند:
•    در این مرکز انواع فرش ماشینی، قالی، قالیچه، فرش های دستباف، ابریشمی، فانتزی و زربافت شسته می شوند. روش شستشوی هر یک از این موارد با یکدیگر متفاوت است و کارشناسان ما این تفاوت را به طور کامل درک می کنند. بنابراین برنامه شستشو و مواد شوینده را مطابق با نیاز مشتری تغییر می دهند. این تغییرات باعث می شود که به نتیجه مطلوب رسیده و خدمات منحصر به فردی را به مشتری ارائه کنند.
•    انواع مبلمان راحتی، استیل و نیمه راحتی نیز در این قالیشویی تمیز خواهند شد. خدمات مبل شویی در محل سکونت به شما ارائه می شود. به همین دلیل در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی خواهد شد. قبل از آنکه شستشوی مبلمان آغاز شود ابتدا لکه های موجود بر روی آن به صورت تخصصی برطرف شده و سپس شستشوی مبلمان آغاز می گردد.
•    اگر بخشی از فضای منزل شما با موکت پوشیده شده است به راحتی می توانید از خدمت موکت شویی در منزل خود استفاده کنید. برای این کار از تجهیزاتی مخصوص شستشوی موکت استفاده می شود. در طول این فرایند هیچگونه آبریزی انجام نخواهد شد و سایر وسایلتان آسیب نمی بینند.

چگونه با قالیشویی کیانشهر تماس بگیریم؟

اگر شما هم مجذوب خدمات متنوع و ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی ملت و ویژگی های منحصر به فرد این قالیشویی شده اید می توانید به یکی از سه روش زیر سفارش خود را در این مجموعه به ثبت برسانید:
1)    به دفتر این قالیشویی مراجعه کرده به صورت حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.
2)    در طول هفته و در ساعات اداری با تلفن های این قالیشویی تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به ثبت برسانید.
3)    به وب سایت قالیشویی ملت مراجعه کرده و قسمت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید. این کار را می توانید در ساعات غیراداری نیز انجام دهید.
توجه داشته باشید که روند رسیدگی به این سفارشات یکسان بوده و همگی در اولین فرصت پیگیری می شوند. ما به مشتریان خود احترام گذاشته و با نهایت ادب با آنها برخورد خواهیم کرد. مطمئن باشید که از خدمات قالیشویی کیانشهر رضایت کامل داشته و مجدداً نیز به این مجموعه مراجعه می کنید.

شماره قالیشویی کیانشهر
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت