• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 10 بهمن 1402

فرش کثیف به قالیشویی کریمخان تحویل دهید و مانند روز اول تحویل بگیرید!

یکی از زیباترین کفپوش های دنیا در خانه ما ایرانی ها، فرش است که شهرتی جهانی دارد. اگر فرش منزل شما کثیف و پر از لکه شده باشد ممکن است دیگر زیبایی اولیه خود را نداشته و دکوراسیون داخلی شماره تحت تأثیر قرار دهد. با وجود آنکه بسیاری از آلودگی ها در شستشوی فرش از بین می رود اما برخی از لکه ها هستند که اگر بر روی فرش باشند افراد را به فکر تعویض آن با نمونه نو می اندازند. قبل از آنکه هزینه زیادی برای خرید فرش نو پرداخت کنید بهتر است با خدمات قالیشویی کریمخان آشنا شوید. 
در این قالیشویی انواع لکه برداری از فرش و شستشوی اصولی آن انجام خواهد شد. از آنجایی که تمام تجهیزات این مجموعه مدرن و به روز بوده می تواند فرش شما را در کوتاه ترین زمان ممکن سفید و پاکیزه کند. تجهیزات مورد استفاده در این قالیشویی تمام مکانیزه بوده و بدون دخالت دست فرش شما را به بهترین نحو شستشو می دهد. پس اگر فرش شما کثیف شده است یا لکه های بسیار زیادی بر روی آن به وجود آمده بهتر است با کارشناسان بهترین قالیشویی در کریمخان تماس بگیرید.

شماره قالیشویی کریم خان

چرا قالیشویی کریمخان ممتازترین قالیشویی در این منطقه است؟

قالیشویه های متعددی در محدوده کریمخان تهران فعالیت می کنند اما قالیشویی ملت شعبه کریمخان به یکی از ممتازترین مراکز در این منطقه تبدیل شده است. این امر به دلیل بازرسی دقیق کارشناسان از فرش است. بسیاری از قالیشویی ها از یک برنامه شستشو آماده و شوینده مشخص برای شستشوی تمام فرش های دستباف و ماشینی استفاده می کنند. 
در قالیشویی کریمخان نه تنها فرش های دستباف و ماشینی به صورت جداگانه شستشو داده می شوند بلکه قبل از شروع فرایند شستشو کارشناسان تمام فرش را بررسی می کنند. لکه هایی موجود بر روی فرش، شناسایی و ماده شوینده مناسب انتخاب می شود. در نهایت فرش پس از شستشو بسیار تمیز و مانند روز اول خود درخشان است. به همین دلیل مشتریان پس از دریافت فرش خود، از شستشوی آن رضایت کامل دارند.

علاوه بر فرش شویی چه خدماتی در قالیشویی کریمخان ارائه می شود؟

همانطور که می دانید به هر پوششی که کف منزل را می پوشاند، قالی گفته می شود. پس انواع فرش، گلیم، کناره و فرش های فانتزی، قالی نامیده می شوند. زمانی که می گوییم قالیشویی منظورمان این است که تمام این فرش ها در این مرکز تخصصی شسته می شوند. پس اگر هر یک از لوازم فوق در منزل شما کثیف و آلوده شده است می توانید از خدمات قالیشویی کریمخان استفاده کنید. البته این تنها خدمت این مجموعه نیست بلکه خدمات متنوع زیر نیز به مشتریان ارائه می شود:
•    موکت شویی: یکی از مواردی که به سرعت کثیف می شود و شستشوی آن کار ساده ای نیست، موکت است. برخی از موکت ها زمان نصب به زمین چسبانده می شوند و شستشوی آنها کار سخت و دشوار است. اگر می خواهید با کمترین زحمت موکت ها را تمیز کنید باید از خدمات موکت شویی در محل قالیشویی ملت شعبه کریمخان استفاده کنید. در این روش با استفاده از تجهیزات پرتابل، موکت در محل منزل شما شسته می شود بدون آنکه نیاز باشد آن را از زمین جدا کنید.
•    مبل شویی: یکی از وسایلی که کثیفی آن تأثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی منزل شما دارد، مبلمان است. حمل و نقل مبلمان کاری بسیار سخت و هزینه بر است به همین دلیل قالیشویی کریمخان شستشوی این وسیله را در محل سکونت شما انجام می دهد. این کار نیز با استفاده از تجهیزات به روز و بدون نیاز به آبریزی انجام خواهد شد. پس نگران دیگر وسایل در منزل خود نباشید. عملیات لکه برداری از روی مبل قبل از شروع فرایند شستشو انجام می شود. پس از آن نیز تمام سطح پارچه مبلمان تمیز خواهد شد. در پایان نیز تمام آب و کف موجود بر روی مبل جمع آوری و پارچه آن به صورت نیمه خشک به شما تحویل داده می شود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که چند ساعتی از مبلمان خود استفاده نکنید تا عمق آن نیز کاملاً خشک شود. مطمئن باشید اگر یک بار از خدمات مبل شویی قالیشویی ملت شعبه کریمخان استفاده کنید دیگر هرگز به فکر خرید مبلمان جدید نمی افتید.
•    رفوی فرش: همانطور که می دانید فرش ها بسیار ارزشمند هستند و برای خرید آن ها باید هزینه بسیار زیادی بپردازید. به همین دلیل می توانید بسیاری از مشکلات پیش آمده در فرش های خود را با استفاده از خدمات رفوی فرش برطرف نمایید. بدین ترتیب پارگی، سوختگی یا حتی کم پشت شدن ریشه ها به طور کامل برطرف می شود و فرش شما مجدداً قابل استفاده می گردد. این خدمت متمایز نیز در قالیشویی کریمخان با بالاترین سطح کیفی به شما ارائه می شود. کسانی که این کار را برای شما انجام می دهند سال هاست که با بافت و رنگ فرش آشنایی دارند بنابراین نتیجه رضایت شما را به دست می آورد.

قالیشویی کریم خان

نحوه تعیین تعرفه خدمات در قالیشویی کریمخان

ما این اطمینان را به شما می دهیم که در هیچ قالیشویی در سطح شهر تهران خدمات باکیفیت و متنوع قالیشویی کریمخان را دریافت نخواهید کرد اما نکته مهم اینجاست که برای ارائه این خدمات از شما هزینه بالایی دریافت نمی شود. تمامی تعرفه های این مرکز تخصصی با توجه به نرخنامه اتحادیه قالیشویی تعیین می گردد. در این مرکز هیچ خبری از دریافت هزینه های جانبی از مشتری نیست. 
ما می خواهیم رضایت شما را به طور کامل به دست آوریم تنها در این صورت است که شما به عنوان یک مشتری راضی به تبلیغ خدمات و کیفیت آن ها می پردازید. این امر برای ما ارزش بسیار زیادی داشته و حاضریم برای آن هر تلاشی بکنیم. قالیشویی ملت تخفیفات و طرح های بسیار زیادی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد پس اگر در زمان این جشنواره ها از خدمات این قالیشویی استفاده کنید، هزینه بسیار کمتری را پرداخت خواهید کرد.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی کریمخان

قالیشویی کریمخان یکی از شعب ممتاز قالیشویی ملت است و برای برقراری ارتباط با این مجموعه می توانید یکی از راه های متنوع زیر را انتخاب نمایید. آسان ترین راه برای مشتریان تماس تلفنی با قالیشویی است. شما می توانید با شماره تماس قالیشویی ملت شعبه کریمخان ارتباط برقرار کرده و ضمن دریافت مشاوره رایگان کارشناسان، سفارشات خود را نیز ثبت نمایید. 
البته اگر در این محدوده سکونت می کنید می توانید به صورت حضوری به دفتر مرکزی این قالیشویی مراجعه نمایید. البته این تمام ماجرا نیست راه دیگری نیز برای ثبت سفارش در این قالیشویی وجود دارد. ما در وب سایت قالیشویی ملت امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین را در اختیار مشتریان قرار داده ایم. برای این کار کافی است به صفحه اصلی وب سایت قالیشویی ملت مراجعه کرده و اطلاعات موجود در قسمت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید. این کار کمتر از یک دقیقه طول می کشد و راحت ترین روش برای ثبت سفارش است. مفتخریم که در این مجموعه با ارائه خدمات باکیفیت با قیمتی منصفانه رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.

ثبت سفارش آنلاین قالیشویی کریمخان
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت