• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 28 آبان 1401

همشهریان عزیزی که در محله بنی‌هاشم سکونت دارید، دیگر لازم نیست به دنبال یک قالیشویی معتبر به دور از محله خود بگردید. اگر تاکنون در جستجوی یک قالیشویی مطمئن که از کیفیت بالایی در عملکرد برخوردار باشد، بوده‌اید، دیگر لازم نیست به جستجوی خود ادامه دهید. ما می‌خواهیم شما را با قالیشویی بنی‌هاشم که در محله شما دایر است، آشنا نماییم.
نه بر شما و نه بر هیچکس دیگه‌ای پوشیده نیست که فرش از ضروریات هر خانه‌ای می‌باشد. همگی ما به‌خوبی می‌دانیم که فرش‌ها علاوه بر آنکه به محیط خانه جلوه‌ی زیبایی می‌بخشند، زمینه‌بخش ایجاد محیطی آرام نیز هستند. مسلما کسی دوست ندارد که از زیبایی محیط منزلش کم بشود اما متاسفانه گاهی اوقات با مسائلی چون آلودگی در فرش‌ها که ناشی از عوامل مختلف هستند، روبه‌رو می‌شویم. در چنین مواقعی برای اینکه مجددا زیبایی را به منزل برگردانیم، به شستشوی فرش‌های آلوده روی می‌آوریم تا از این طریق به آن‌ها جان دوباره بخشیده و محیط خانه را مجددا زیبا و دلنشین کنیم. شما برای شستن فرش‌ها چه کار می‌کنید؟ خودتان دست به کار می‌شوید یا از قالیشویی‌ها کمک می‌گیرید؟ اگر از قالیشویی‌ها قصد دریافت خدمات را دارید، ما می‌خواهیم یک قالیشویی درجه یک به شما معرفی کنیم.

تماس با قالیشویی بنی هاشم

چند کلمه حرف حساب با اهالی محله بنی‌هاشم

همشهریان محترم که محل سکونت شما در محله بنی‌هاشم می‌باشد، قالیشویی بنی‌هاشم که در فاصله کمی از محل زندگی شما واقع شده است، این آمادگی را دارد که در شستشوی موارد مختلف همچون فرش، قالی، مبل، موکت، پرده و... به شما خدمت رسانی نماید. این قالیشویی که از دستگاه‌های مجهز و کادری خبره در زمینه شستشوی فرش بهره می‌برد، قادر است تا فرش‌های شما را با استفاده از اصول استاندارد مورد شستشو قرار داده و در نهایت آن‌ها را با بهترین کیفیت ممکن تقدیم شما نماید. بهتر است بدانید که قالیشویی بنی‌هاشم در طول سالیان فعالیت خود همواره بر کسب رضایت مشتری تاکید داشته و برای اینکار همواره از بهترین مواد شوینده، بهترین افراد و بهترین دستگاه‌ها استفاده کرده است.
فرش‌های خود را با خیالی آسوده به قالیشویی ملت و شعباتش بسپارید تا به آن‌ها تمیزی دوباره ببخشند.

چند دلیل مهم برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب در محله خود

ما در طول زندگی خود همواره سعی کرده‌ایم کارهای خود را به سرعت و به راحتی انجام دهیم. برای اینکار به یافتن نزدیک‌ترین مرکز درمانی، نزدیک‌ترین بانک، نزدیک‌ترین اداره و... پرداخته‌ایم. پیدا کردن یک قالیشویی خوب در نزدیکی محل سکونت نیز باعث می‌شود فرش‌های خود را به سرعت تحویل داده و به سرعت هم تحویل بگیریم. از طرفی دیگر، حمل و نقل فرش‌ها از جایی به جای دورتر برای شستشو کاری منطقی محسوب نمی‌شود. بنا به دلایلی که در ادامه بیان شده‌اند، پیدا کردن یک قالیشویی خوب در محله برای ساکنین عزیز محله بنی‌هاشم ضرورت دارد.
•    دور بودن از آلودگی همیشگی هوا در تهران
•    دور بودن از ترافیک شهری
•    صرفه‌جویی در وقت و هزینه

خدمات قالیشویی بنی هاشم

آشنایی با یک قالیشویی ممتاز در محله بنی‌هاشم

پیش از آنکه شما را با یک قالیشویی ممتاز در محله بنی‌هاشم آشنا کنیم، قصد داریم چند سوال را مطرح نماییم. ویژگی‌های یک قالیشویی خوب و ممتاز، چیست؟ یک قالیشویی باید به ارائه چه خدماتی بپردازد تا در زمره قالیشویی‌های خوب محسوب شود؟ آیا در سطح شهر، قالیشویی‌ای وجود دارد که تمامی ویژگی‌های خوب را در خود داشته باشد؟ توصیه می‌کنیم ادامه مطالب بیان شده در این بخش را مطالعه کنید تا به پاسخ تمامی سوالات مطرح‌شده در بالا دست یابید.
یک قالیشویی ممتاز بایستی دارای ویژگی‌های زیر باشد و چنین خدماتی را ارائه دهد:
1.    در ارائه خدمات به روز باشد و آن‌ها را با کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهد.
2.    در لیست خدماتش، رفو و تعمیر فرش‌های قدیمی وجود داشته باشد.
3.    در شستن فرش‌ها از بهترین تجهیزات و مدرن‌ترین دستگاه‌های مربوطه استفاده نماید.
4.    آبگیری کامل و صحیح فرش‌ها را انجام دهد.
5.    علاوه بر شستن فرش، شستن مبل، موکت، پرده و قالی را نیز انجام دهد.
6.    متعهد و مسئولیت‌پذیر باشد و در حفظ و نگهداری از فرش‌های مشتری نهایت دقت را در نظر گیرد.
7.    فرش‌ها را به موقع تحویل دهد.


7 موردی که در بالا ذکر شد، ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و خدماتی است که یک قالیشویی خوب بایستی داشته باشد و ارائه دهد. با اطمینان می‌توان گفت که قالیشویی ملت و تمامی شعبات تحت نظرش ازجمله قالیشویی بنی‌هاشم، تمامی ویژگی‌های مطرح‌شده در بالا را دارند.
اگر فرشی برای شستن دارید، همین حالا با قالیشویی ملت تماس بگیرید.

ساکنین کدام محله‌ها به قالیشویی بنی‌هاشم نزدیک هستند؟

قالیشویی بنی‌هاشم در منطقه 4 تهران بزرگ قرار گرفته است. تمامی عزیزانی که در این منطقه سکونت دارند و به محله بنی‌هاشم نزدیک هستند، می‌توانند از خدمات که توسط این قالیشویی ارائه می‌شود، بهره‌مند شوند. خیابان‌هایی مانند مخابرات، قدیری، منصوری، رحیمی و... که نزدیک به بنی‌هاشم هستند می‌توانند با برقراری تماس با قالیشویی فوق، خدمات دریافت نمایند.

قالیشویی بنی‌هاشم را با دیگر قالیشویی‌ها مقایسه کنید.

اگر به مقایسه قالیشویی بنی‌هاشم با دیگر قالیشویی‌های عضو اتحادیه بپردازید، می‌توانید به کیفیت بالای خدمات ارائه‌شده توسط این قالیشویی پی ببرید.
•    استفاده از تجهیزات مدرن
•    رفع تمامی آلودگی‌ها در فرش
•    خشک کردن کامل و آبگیری دقیق
•    خریداری بهترین شوینده‌ها و استفاده از آن‌ها در امر شستشوی فرش‌ها
•    داشتن تعرفه مناسب

خدمات تخصصی قالیشویی بنی هاشم

چگونه می‌توانید با ما در قالیشویی بنی‌هاشم ارتباط برقرار کنید؟

اکنون که با قالیشویی بنی‌هاشم و ویژگی‌های قابل‌توجهش آشنا شدید، شاید تمایل داشته باشید فرش‌ها، موکت‌ها، مبل‌ها و پرده‌های خود را برای شستشو به ما بسپارید. برای اینکار کافیست از طریق خطوط ارتباطی که در ادامه معرفی شده است، با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شویم.

یک هدیه به شما

در انتهای مطلب می‌خواهیم یک هدیه به شما بدهیم. هدیه ما به شما ارائه یک نکته آموزشی در نگهداری از فرش‌های قیمتی می‌باشد. اگر بر روی فرشتان، لک شکلات مشاهده کردید، می‌توانید با استفاده از شیوه‌ای که معرفی خواهد شد، به رفع کردن لکه بپردازید.
برای اینکار می‌توانید از محلولی استفاده کنید که از ترکیب آب، وایتکس و سرکه سفید تهیه می‌شود. لازم است سه لیوان آب را با سه لیوان سرکه سفید ترکیب کرده و به آن یک قاشق وایتکس اضافه نمایید. این ترکیب را بر بخش‌های لکه‌دار شده مالیده و سپس آن بخش را با آب و شامپو شستشو دهید.

تماس با قالیشویی ملت شعبه بنی هاشم

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت