• نوشته : مدیرسایت
  • پنجشنبه 2 تیر 1401

در حوالی محله ازگل به دنبال یک قالیشویی مکانیزه و تمام عیار می گردید؟ با سرچ عبارت " قالیشویی ازگل " در مرورگر گوگل و کلیک روی سایت قالیشویی ملت

شستن قالی از جمله اصلی ‌‌‌ترین کار‌‌هایی است که ما ایرانی‌‌‌ها در مواقع عید و خانه‌‌‌تکانی به سراغش می‌‌رویم؛ برخی افراد دست به پارو و چتکه زده و خود وارد عمل می‌‌‌شوند و برخی هم با ترس و تردید به سراغ قالیشویی‌‌ها می‌‌‌روند‌ که حق هم دارند! زیرا در حال حاضر در هر منطقه‌‌‌ای چندین قالیشویی وجود دارد که فرد از نحوه خدمات‌‌دهی و امنیت آن هیچ گونه اطمینان خاطری ندارد!

قالیشویی ازگل واقع در شمال شرق تهران به یاری شما عزیزان آمده تا با خاطری آسوده قالی خود را به آن بسپارید و در اسرع زمان تحویل بگیرید. نا‌‌گفته نماند که این قالیشویی از مرغوب‌‌تربن مواد شستشو دهنده استفاده می‌‌‌کند و ذره‌‌‌ای آسیب به فرش شما نخواهد زد؛ علاوه بر این دارای ویژگی‌‌های برتر دیگر همچون ایمن بودن، خدمات با دستگاه‌‌های پیشرفته، شستشو سریع و تمیز و ... نیز می‌‌‌باشد. برای ارتباط گرفتن با این قالیشویی کافیست با شماره‌‌هایی که در زیر درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله ازگل

 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us

تماس با قالیشویی ازگل

 

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله ازگل

در دوره امروزه که بشر پیشرفت کرده و دست به اختراع محصولات متنوع جهت ایجاد آسایش و راحتی بیشتر انسان زده است، دیگر زمان شستن قالی در حیاط خانه نیست!

به شما ساکنین محله ازگل توصیه می‌‌‌کنیم که با توجه به تولید دستگاه‌‌های پیشرفته در زمینه خدماتی هم‌‌‌چون شستشو فرش و موکت، رفو‌‌گری، ترمیم فرش و موکت، شستشو مبلمان و ... بهتر است که انجام این امور در خانه را به فراموشی بسپارید و به مجموعه پر‌‌‌قدرت و با‌‌‌سابقه قالیشویی ازگل اعتماد کنید. کافیست یکبار از خدمات ما بهره بگیرید تا مهر پایان به تمامی دغدغه‌‌‌های این چنینی خود بزنید!

مجموعه ازگل با به کارگیری بهترین و بروز‌‌‌ترین دستگاه‌‌ها و خدمات‌‌دهی فوری به ساکنین این محله با‌‌صفا یکی از قالیشویی‌‌‌های معتبر و برتر در منطقه یک تهران و هم‌‌چنین در کل تهران تبدیل شده است.

خدمات قالیشویی ازگل

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خود باشیم؟

بدون اغراق بیان می‌‌‌کنیم که در منطقه شمال شرقی تهران، قالیشویی ازگل بهترین قالیشویی موجود در آن منطقه است که به شما شرق نشینان تهرانی نیز نزدیک می‌‌باشد! بنابراین وجود قالیشویی ازگل در محله شما یک نوع امتیاز و برتری نسبت به دیگر محلات تهران به حساب می‌‌‌آید‌؛ شاید برایتان سوال پیش آید که چرا نزدیکی قالیشویی نوعی امتیاز است؟!

به طور کلی نزدیک بودن قالیشویی به منزل به علت نزدیکی راه و نماندن پشت ترافیک‌‌‌های سنگین تهران  باعث تسریع زمان تحویل و بارگیری فرش و موکت شما خواهد شد؛ همچنین در طول مسیر هیچ گونه آسیبی به وسایل‌‌‌تان زده نمی‌‌‌شود که این دو دلیل باعث برتری خدمات‌‌‌دهی به ساکنین محله ازگل نسبت به دیگر محلات تهران شده است.

معرفی یک قالیشویی خوب در محله ازگل

ساکنین محله ازگل دیگر نگران شستن فرش‌‌هایتان نباشید! تمامی خدمات خود را اعم از شستن فرش، قالی، موکت و مبلمان، رفو‌‌گری و ترمیم، چرم‌‌دوزی و ریشه‌‌‌بافی و دیگر خدمات مربوطه را با اطمینان خاطر به نزدیک‌‌‌ترین قالیشویی در محله خود یعنی قالیشویی ازگل بسپارید!

قالیشویی ازگل به علت خدمات برتر و کیفیت کاری عالی خود به اولین و معتبر‌‌ترین قالیشویی در منطقه یک تهران مبدل گشته است.

ساکنین کدام خیابان ها در محله ازگل در محدوده قالیشویی ازگل هستند؟

در اینجا باید بیان کنیم که محله ازگل از قدیمی‌‌‌ترین محله‌‌های تهران است که در منطقه ۱ یا به عبارتی شمال شرق تهران واقع شده که از شمال به شهرک‌‌‌های شهید محلاتی و دانشگاه و نفت، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به میدان نوبنیاد منتهی می‌‌‌شود. نا‌‌‌گفته نماند که دلیل نام‌‌‌گذاری این منطقه به نام ازگل وجود گل‌‌‌ها، درخت‌‌ها و باغات مختلف بوده است که باعث ایجاد آب و هوای پاک، خنک و تمیز شده و مردم نام ازگل را به این منطقه نسبت داده‌‌‌اند‌.

مقایسه قالیشویی ازگل با دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه

قالیشویی ازگل با داشتن ۳۰ سال تجربه و سابقه کاری درخشان نسبت به دیگر قالیشویی‌‌‌های عضو اتحادیه دارای ویژگی‌‌‌ها و ارائه خدماتی جدای از خدمات ارائه شده می‌‌‌باشد که باعث محبوبیت بیشتر میان کاربران شده است؛ این ویژگی‌‌‌ها و خدمات عبارت‌‌اند از:

_ ارائه خدماتی چون شستشو فرش، موکت و مبلمان در محل‌‌های متفاوت نظیر منزل، اداره، سالن، مسجد، حسینیه و ... با اعمال تخفیف ویژه!

  •  پاسخگویی و سرویس‌‌‌دهی فوری در سراسر کلان شهر تهران
  •  استخدام و به کارگیری از نیروی کار با‌‌‌تجربه، آموزش‌‌دیده و متعهد
  •  ارائه ضمانت تمامی خدمات همچون قالیشویی، مبل‌‌‌شویی، ترمیم، بازسازی و...
  • شستشو و تحویل قالی در اسرع وقت و در محل مقرر شده
  • به کارگیری از بهترین و بروز‌‌‌ترین دستگاه‌‌ها در شستشو فرش و موکت جهت جلوگیری از بروز آسیب‌‌‌های احتمالی
  • ارائه خدماتی بیش ار شستن قالی مثل رفو‌‌گری، مرمت فرش، لکه‌‌برداری، قلم‌‌‌زنی، ترمیم فرش و موکت، ریشه‌‌‌بافی، رنگ‌‌‌برداری، چرم‌‌‌دوزی فرش و...
  • داشتن ضمانت‌‌‌نامه کتبی و امکان مطرح کردن شکایت و پیگیری آن برای خدمات شستشو فرش هنگام بروز نا‌‌رضایتی حتی از خدمات شستشو
  • امکان تحویل فرش در آدرس جدید و نگرفتن هیچ هزینه‌‌ای در قبال این کار هنگامی که فرد به مکانی دیگر نقل مکان کرده باشد.

شستشوی شرعی فرش در قالیشویی ازگل

خطوط ارتباطی شما با ما در محله ازگل

قالیشویی ازگل در همه جا به فکر شما مشتریان عزیز بوده و همیشه سعی داشته که علاوه بر ارائه بهترین خدمات، دسترسی به این خدمات را هم آسان کند! به طوری که شما هنگامی که در منزل خود نشسته و در حال استراحت هستید کافیست با شماره‌‌‌هایی که در زیر درج شده تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید تا کارکنان ما برای خدمت‌‌‌دهی به شما در هر منطقه‌‌‌ای در تهران حضور یابند.

البته راه ارتباطی کاربران عزیز با قالیشویی ازگل به شماره تلفن ختم نشده و شما می‌‌توانید با ورود به سایت قالیشویی ازگل، درخواست خود را به صورت انلاین نیز ثبت کنید.

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی ازگل به شما

در اینجا نکته‌‌‌ای من باب تمیز کردن آدامس از روی فرش با سرکه به عنوان یک هدیه کوچک از سوی قالیشویی ازگل بیان می‌‌‌داریم:

از قدیم‌‌‌الایام برای از بین بردن و جدا کردن آدامس از روی فرش، از یخ استفاده می‌‌‌کردند که روشی خوب و کاربردی است! چنانچه با یخ کارتان راه نیوفتاد کافیست یک فنجان سرکه سفید را در مایکروویو گرم کرده و با پارچه یا حوله تمیز آن را روی آدامس بزنید و بعد با استفاده از چاقوی تیز یا سر قاشق شروع به جداسازی آدامس از فرش کنید؛ در انتها برای تمیز کردن باقی مانده آن با مسواک قدیمی که استفاده‌‌‌ای ندارید، روی قسمت مورد نظر بکشید تا کاملا لکه آدامس پاک شود.

شماره تماس با بهترین قالیشویی محله ازگل

 77842005 -021

لینک ثبت سفارش آنلاین:

https://melatcarpet.com/contact-us 

تماس با قالیشویی ملت شعبه ازگل

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت