• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 13 آبان 1402

زمانی که فرش نویی را خریداری می کنید از درخشندگی و تمیزی آن لذت می برد اما این آب و رنگ پس از مدتی از بین خواهد رفت و فرش شما کثیف و آلوده می شود. از آنجایی که افراد مختلف بر روی فرش راه می روند و آلودگی های مختلف را به فرش منتقل می کنند. این وسیله در منزل به شستشو و نظافت بیشتری احتیاج دارد.
اگر می خواهید فرش شما همانند روز اول زیبا و درخشان باشد باید حداقل هفته دو بار آن را با جارو تمیز کرده و تمام گردوغبار روی آن را پاک کنید. همچنین سالی دو بار آن را به قالیشویی معتبر برای شستشو بسپارید. تنها در این صورت است که فرش های شما همیشه تمیز و درخشان باقی می مانند. برای انتخاب یک قالیشویی باید به نکات بسیار زیادی توجه کنید.
در درجه اول این قالیشویی باید از تجهیزات تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش های شما استفاده کند. در قالیشویی شهران یکی از بهترین شعب قالیشویی ملت تمام عملیات شستشو به صورت مکانیزه انجام می شود. فرش شما پس از لکه برداری با برنامه مناسب شسته شده و سپس توسط دستگاه های مخصوص خشک می شود. 
بدین ترتیب رنگ های آن با یکدیگر تداخل پیدا نکرده و مانند روز اول تمیز و درخشان می شود. اگر شما هم می خواهید فرش، موکت، مبلمان، پرده یا تشک خوشخواب را مانند روز اول تمیز و از هرگونه آلودگی پاک نمایید بهتر است همین الان با قالیشویی شهران تماس بگیرید.
شماره تماس بهترین قالیشویی در منطقه شهران
شماره قالیشویی شهران

یک کلام حرف حساب با ساکنین محله شهران

اگر شما هم منطقه شهران تهران را برای سکونت انتخاب کرده اید بهتر است از خدمات قالیشویی محله خود استفاده کنید. تنها در این صورت است که می توانید زیبایی خانه خود را حفظ نمایید. همان طور که می دانید در شهر شلوغ و پرترافیک تهران، آلودگی های مختلفی وجود دارد. این گردوغبار آلودگی ها به داخل منزل شما نفوذ کرده و وسایل منزلتان را آلوده خواهند کرد. 
اگر شما هم می خواهید از فرش های خود به خوبی مراقبت کنید باید حداقل سالی یک تا دو بار آنها را شستشو دهید. از آنجایی که این روزها همه در آپارتمان ها زندگی می کنند امکان شستشوی فرش در فضای منزل وجود ندارد. از طرفی با شستن فرش به صورت دستی، به تاروپود آن آسیب می زنید. 
شما در منزل نمی توانید فرش را پس از شستشو بلافاصله خشک نمایید به همین دلیل بسیاری از رنگ های فرش با یکدیگر تداخل پیدا می کند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که فرش ها را به قالیشویی تمام اتوماتیک شهران بسپارید. 
در این قالیشویی پرسنل مجربی وجود دارند که برنامه و ماده شستشوی مناسب را انتخاب کرده و سپس فرش های شما را با استفاده از تجهیزات مکانیزه می شویند. پس از اتمام مراحل شستشو فرش در دستگاه خشک کن به طور کامل خشک می شود. از آنجایی که هر فرش قبل از انجام شستشو کارشناسی می شود تمام لکه های آن از بین خواهد رفت.

چرا باید به دنبال یک قالیشویی خوب در محله شهران باشیم؟

ما به شما ساکنین شهران پیشنهاد می کنیم تا فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی که در منطقه شما فعالیت می کند بسپارید. این پیشنهاد ما دلایل مختلفی دارد. از آنجایی که قالیشویی به شما نزدیک است، زمان شستشوی فرش کاهش پیدا کرده و می توانید در مدت زمان کوتاه تری آن را مانند روز اول خود، تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید. 
همچنین از آسیب دیدن فرش در حین حمل ونقل جلوگیری می شود. در شهر بزرگی مانند تهران آلودگی های مختلفی وجود دارد در صورتی که قالیشویی موردنظر شما از محل سکونتتان دور باشد، این آلودگی ها به بافت فرش شما نفوذ کرده و ممکن است دیگر پاک نشوند. اگر فرش های ماشینی و دستبافت خود را به قالیشویی شهران بسپارید، احتمال آسیب دیدن یا کثیف شدن آن بسیار کم خواهد شد.

قالیشویی شهران

معرفی یک قالیشویی خوب در محله شهران

قالیشویی ملت یکی از شعب ممتاز خود را در محله شهران افتتاح کرده است. در قالیشویی شهران انواع خدمات شستشوی فرش، پرده، موکت، گلیم، تشک خوشخواب و مبلمان به شما عزیزان ارائه می شود. از آنجایی که در این قالیشویی از مواد شوینده استاندارد و باکیفیت استفاده می شود، به بافت فرش شما آسیبی وارد نخواهد شد.
از طرفی پرسنل متعهد این مجموعه برای وقت شما ارزش قائل هستند به همین دلیل به شما بدقولی نکرده و فرش را در مورد مقرر به شما تحویل خواهند داد. خدمات ممتاز اعلاشویی فرش نیز در این مجموعه به شما عزیزان عرضه می شود. 
اگر فرش شما ارزشمند یا قیمتی است یا دوست ندارید فرش دوست داشتنی شما آسیب ببیند می توانید از نانوشویی آن استفاده کنید. در این نوع شستشو از مواد شوینده نانو استفاده می شود و فرش شما تا مدت ها در مقابل آب و لکه مقاوم خواهد شد. اگر فرش های دستبافت خود را با استفاده از مواد نانو شستشو دهید دیگر به محیط اطراف رنگ پس نمی دهد. استفاده از تجهیزات روز دنیا و تمام مکانیزه نیز ما را از سایر قالیشویی های فعال در شهر تهران متمایز می کند.

خطوط ارتباطی شما با ما در محله شهران

اگر می خواهید با قالیشویی شهران یکی از برترین شعب قالیشویی ملت در ارتباط باشید می توانید همین الان با شماره قالیشویی تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز برای شما فراهم شده است. برای این کار کافی است به وب سایت قالیشویی ملت مراجعه کرده و چند مرحله کوتاه را انجام دهید. 
پس از ثبت سفارش، کارشناسان این قالیشویی با شما تماس گرفته و در اسرع وقت برای دریافت فرش ها به محل سکونت شما مراجعه می کنند. ما برای حمل قالی های شما از باربری های مطمئن استفاده می کنیم. همچنین در زمان تعیین شده، فرش هایتان را به شما تحویل خواهیم داد.

ثبت سفارش آنلاین شهران

نحوه نگهداری از فرش های دستباف هدیه قالیشویی شهران به شما 

اگر می خواهید عمر فرش ماشین یا دستبافت شما افزایش پیدا کند باید به نکات مهم زیر توجه داشته باشید:
•    هر چند وقت یک بار فرش را برعکس پهن کنید تا محل تردد شما با دیگر نقاط فرش، تفاوتی پیدا نکند.
•    فرش ها رو دور از نور خورشید پهن کنید.
•    به هیچ عنوان پایه مبل یا میز را بر روی فرش قرار ندهید. در صورتی که می خواهید این کار را انجام دهید از محافظ هایی که فشار را بر روی فرش کم می کند استفاده کنید.
•    حداقل هفته ای دو بار فرش را با جاروبرقی تمیز کرده و تمام گردوغبار موجود بر روی آن را جمع آوری نمایید.
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت