• نوشته : مدیرسایت
  • شنبه 25 آذر 1402

در محله دولت آباد به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؟ بهترین قالیشویی دولت آباد را به شما در همین صفحه معرفی می کنیم پس تا انتها با ما همراهی باشید. 
با افزایش چشمگیر زندگی آپارتمانی و میل انسان‌ها به راحت زندگی کردن، همچنین نداشتن فضای کافی برای شستشوی فرش و اطلاعات لازم درباره اینکه در صورت امکان، فرش و قالی را با چه موادی بشوییم تا از عمر آن‌ها کم نشود؟ و آیا در صورتی که فرش را شستیم، به راحتی در پاییز و زمستان امکان خشک کردن آن را داریم؟ سبب شد استقبال مردم از شستشوی مکانیزه که توسط قالیشویی‌ها انجام می‌گیرد، افزایش یابد. یک قالیشویی خوب در دولت آباد زمانی می‌تواند اعتماد مشتریان خود را جلب کند و سبب اشتراک دائم آن‌ها شود که فرش و قالی‌های نفیس را بدون صدمه دیدن و تمیز و با کیفیت به خانه‌ها بازگرداند. قالیشویی ملت در محله دولت آباد تهران با کادری مجرب، دستگاه‌های مکانیزه و با استفاده از مرغوب‌ترین شوینده‌های درجه یک همواره آماده پاسخگویی به نیازات مشتریان خود است.

شماره قالیشویی دولت آباد

خدمات قالیشویی دولت آباد

دوستداران تمیزی و پاکیزگی در دولت آباد با یک تماس یا ثبت سفارش در سایت قالیشویی ملت می توانند قالی یا فرش خود را درب منزل به قالیشویی تحویل دهند و تمیز و خشک شده به صورت لوله در خانه تحویل بگیرند. خدمات این قالیشویی شامل موارد زیر می شود:
•    ترمیم، رفو و مرمت انواع فرش دستباف و ماشینی
فرش‌های دستباف و ابریشمی به عنوان گران‌ترین نوع فرش به مراقبت زیادی احتیاج دارند. در صورت هرگونه آسیب، پوسیدگی، پارگی و سوختگی، قالیشویی دولت آباد آن مشکل را حل می‌کند. همچنین رفوگران این قالیشویی کار ترمیم انواع فرش ماشینی را با کیفیت بالا انجام می‌دهند.
•    شستشوی کامل دو نوع فرش دستباف و ماشینی
قالیشویی دولت آباد با انتخاب شوینده مناسب و کاربردی و بهره‌گیری از روش شستشوی صحیح، کار شستشوی فرش دستباف و ماشینی را به نحو احسنت انجام می‌دهد.
•    لکه بری و ترمیم انواع ریشه در فرش و تابلوفرش
 ترمیم هرگونه ریشه و لکه ‌بری فرش، از خدمات تخصصی مجموعه قالیشویی دولت آباد به شمار می آید که با استفاده از پرسنل مجرب و متعهد صورت می گیرد.
•    مبلشویی و موکتشویی در محل
این قالیشویی امکان شستشوی موکت و مبل در منزل را برای راحتی کاربران خود مهیا کرده است.

خصوصیات قالیشویی دولت آباد

قالیشویی دولت آباد واقع در جنوب شرق تهران به عنوان یک مرکز شستشوی منظم و خوش قول، ویژگی‌های زیر را دارا است:

داشتن تعرفه منطقی و منصفانه

با وجود آن که خود فرش جزو یکی از اقلام گران قیمت هر خانه‌ای حساب می‌گردد و شستشوی با کیفیت آن در درجه اول اولویت قرار دارد، باز دریافت خدمات از مجموعه‌ای که ضمن داشتن خدمات با کیفیت، قیمت منصفانه‌ای نیز دارد، قابل اهمیت است که قالیشویی دولت آباد این مورد را به خوبی رعایت کرده است.

بهره‌گیری از پرسنل متعهد و با تجربه

قالیشویی هرچند مکانیزه باشد و از دستگاه برای شستشوی فرش و قالی بهره گیرد باز به کارگیری پرسنل متخصص و مسئولیت پذیر تاثیر بسیار زیادی در انجام کار به نحو احسنت و افزایش میزان رضایت مشتری دارد که این مهم یکی از ویژگی‌های قالیشویی دولت آباد است.

ارائه سریع خدمات

برای آن دسته از هموطنانی که در محله دولت آباد و حومه زندگی می‌کنند، حتی افرادی که در مناطق مختلف شهر تهران زندگی می‌کنند، قالیشویی دولت آباد همواره در سریع‌ترین زمان ممکن قابلیت دریافت و ارائه خدمات به  کاربران را دارد. این مجموعه فرش را به صورت لوله شده تحویل می‌گیرد و پس از اتمام مراحل شستشو آن را خشک و بسته بندی شده به مشتری تحویل می‌دهد.

قالیشویی دولت اباد

سابقه یک قالیشویی یک فاکتور مهم برای انتخاب آن

امروزه با گسترش درخواست‌های متعدد از سوی مردم برای شستشوی انواع فرش، قالی و قالیچه به صورت مکانیزه و به تبع آن پیدایش کارخانه‌های بسیاری در تهران و دیگر شهرها افزایش مرکز قالیشویی را نظاره‌گر هستیم اما آن چه که به نظر می‌رسد خیل عظیمی از آنان حتی سابقه کافی در این زمینه را ندارند و پس از مدت کوتاهی این حرفه را ترک می‌کنند. پس هنگام آشنا شدن با یک قالیشویی تازه کار و کم سابقه حتما دقت کنید، پرسنل مجرب، دستگاه‌های مجهز، مواد مصرفی مرغوب و در نهایت مجوز لازم از اتحادیه را داشته باشد. در بسیاری از موارد تحقیق از دیگر مشتریان و جستجو در سایت‌های مطلع کمک شایانی به انتخاب این موضوع می‌کند. قالیشویی دولت آباد به عنوان یک قالیشویی با سابقه در زمینه شستشوی فرش و قالی با داشتن تمام مجوزهای لازم، مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است زیرا همواره از تجهیزات پیشرفته و استانداردهای لازم بهره می‌گیرد.

عوامل موثر در تعیین هزینه قالیشویی

قالیشویی دولت آباد شعبه ملت همواره سعی کرده است در کنار ارائه خدمات، ایجاد نظم و برقراری ارتباط مناسب با مشتریان مناسب‌ترین تعرفه را نیز داشته باشد. فاکتورهای متعددی بر تعیین قیمت شستشو دخیل است. ترمیم فرش یا قالی، روش شستشو و یا درخواست خدمات اضافه همچون لکه بری بر هزینه خدمت تاثیر می‌گذارد. این قالیشویی سعی کرده است با بهره‌گیری از نرخ‌های اتحادیه و به کارگیری از تمام عوامل فوق، قیمتی معقول و منطقی به مشتری اعلام کند.

مزایای درخواست خدمت از قالیشویی دولت آباد

اگر بخواهیم مزایای استفاده از خدمات این قالیشویی مجرب را برشماریم به موارد زیر اشاره می‌کنیم:
•    استفاده از دستگاه های اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
•    خشک کردن درست و کامل فرش پس از شستشو
•    اهمیت زیاد به اکرام مشتری و داشتن نظم کاری
•    شستشوی اصولی و صحیح با بهره گیری از کادر مسئولیت پذیر و مواد شوینده باکیفیت
•    رفع هرگونه چربی و آلودگی از فرش و قالی 
•    نرم کردن پرزهای فرش و درخشان کردن آن
•    عدم تغییر رنگ فرش هنگام شستشو
•    بازررسی نتیجه کار توسط کارشناسان کنترل کیفیت
•    استفاده از شوینده متناسب با جنس فرش و میزان کثیفی

نحوه برقراری ارتباط با قالیشویی دولت آباد شعبه ملت

پیشتر به این نکته اشاره شد که امروزه با گسترش قالیشویی ها در سطح کشور، یافتن یک قالیشویی با سابقه و کاربلد کاری مشکل به حساب می آید و از اهمیت بالایی برخوردار است. کارخانه قالیشویی ملت با داشتن سال‌ها فعالیت و تجربه بر پایه صداقت و جذب پرسنل مسئولیت پذیر در زمینه شستشوی انواع فرش دست باف، ابریشمی زرباف و ماشینی همچنین خدمات مربوط به شستشوی مبل و موکت در محل با دستگاه، این مژده را به مشتریان خود می‌دهد که قالیشویی دولت آباد با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و به کارگیری بهترین مواد شوینده آماده خدمت‌گزاری به کاربران عزیز خود است. علاقه مندان می‌توانند سفارشات خود را از طریق سایت قالیشویی ملت یا از طریق شماره قالیشویی ملت ثبت و منتظر دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان باشند.

سفارش آنلاین در دولت اباد

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت