• نوشته : مدیرسایت
  • سه شنبه 10 بهمن 1402

ما در قالیشویی شوش بهترین هستیم

شما می توانید بهترین خدمات را در قالیشویی شوش دریافت نمایید. این قالیشویی یکی از شعب ممتاز قالیشویی ملت بوده که در نزدیکی محل سکونت شما احداث شده است. در این مجموعه نه تنها خدمات متنوع و باکیفیت به مشتریان ارائه می شود بلکه با دیدن تعرفه های آن تعجب خواهید کرد. تمامی تعرفه ها مطابق با نرخ نامه اتحادیه قالیشویی بوده و در مقایسه با کیفیت، قابل باور نیستند. 
همه ما می دانیم که زیبایی خانه ما به تمیزی فرش، مبلمان و موکت بستگی دارد. پس شما هم باید شستشوی این وسایل را در برنامه سالانه خود قرار دهید. در صورتی که شرایط خاصی مانند حیوان خانگی یا کودک نوپا در منزل دارید به سالی دو بار شستشوی این وسایل احتیاج پیدا می کنید. اما آیا می دانید کوتاه ترین راه برای رسیدن به تمیزی و درخشندگی روز اول این وسایل چیست؟ 
مطمئن ترین راه برای تمیز کردن این وسایل استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر است. قالیشویی های مجاز زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت کرده و هزینه ها را با توجه به نرخ نامه های اعلامی تعیین می کنند. از طرفی در قالیشویی های مدرن دیگر خبری از شستشوی سنتی فرش نیست و فرش ها به صورت اصولی و مکانیزه شسته می شوند. در دستگاه های شستشوی فرش هیچ فشاری به تاروپود فرش وارد نشده و در نتیجه فرش در طی شستشو آسیب نمی بیند. پس دیگر نگران سلامت فرش خود پس از شستشو نباشید به راحتی می توانید از خدمات قالیشویی شوش استفاده کرده و فرش خود را سالم و تمیز تحویل بگیرید.

سفارش آنلاین شوش

مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی شوش چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام شستن فرش باید به آن توجه کرد، انتخاب مواد شوینده است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در قالیشویی شوش بهترین مواد شوینده تهیه و در جایی مناسب از آنها استفاده می شود. همانطور که می دانید شستشوی فرش های ماشینی و دستباف با یکدیگر متفاوت است. یکی از این تفاوت ها در نوع مواد شوینده مصرفی است. 
از آنجایی که بافت فرش های دستباف ابریشمی و پشمی حساس تر هستند باید ماده شوینده مناسب آنها استفاده شود. در غیر این صورت ممکن است پس از پایان عملیات شستشو، فرش زبر شده یا رنگ های آن با یکدیگر تداخل پیدا کنند. از طرفی شما می توانید در سفارش خود ذکر کنید که فرش، مبل یا موکت شما با استفاده از مواد نانو شسته شوند. این مواد به عمق بافت فرش و پارچه نفوذ کرده و تمامی آلودگی ها و باکتری ها را از بین می برد. اگر از بوی نامطبوع فرش، مبل یا موکت خود را رنج می برید می توانید با استفاده از مواد شوینده نانو آن را به طور کامل برطرف نمایید.

چه خدماتی در قالیشویی ملت شعبه شوش ارائه می شود؟

ما در قالیشویی ملت شعبه شوش خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهیم. سه مورد از پرطرفدارترین خدماتی که در این مرکز به شما ارائه می شود عبارت اند از:
شستشوی اصولی فرش: در این قالیشویی فرش ها پس از بررسی کارشناس در لاینی تخصصی شستشو داده می شوند. تمامی تجهیزات مورد استفاده در این قالیشویی به صورت اتوماتیک عمل کرده و نیروی انسانی دخالتی در شستشوی فرش شما ندارند. شما می توانید با مشاهده تصاویر این قالیشویی تجهیزات مورد استفاده در این مرکز را بشناسید. از طرفی شستشوی فرش دستباف و ماشینی به صورت تخصصی انجام خواهد شد یعنی تمامی لکه های موجود بر روی این فرش ها از بین رفته و فرش بدون هیچ آسیبی شسته می شود.
موکت شویی: هنوز هم بسیاری از منازل و مراکز آموزشی از موکت برای پوشاندن کف منزل استفاده می کنند. فضای حسینیه ها و مساجد نیز با استفاده از موکت پوشانده می شود. گاهی متراژ موکت ها به قدری زیاد است که جمع آوری و شستشوی آنها سخت و دشوار می شود. در این مواقع ما به شما توصیه می کنیم از خدمت موکت شویی در قالیشویی شوش استفاده کنید. در این صورت پرسنل ما با استفاده از تجهیزات شستشوی مناسب به محل سکونت شما مراجعه کرده و عملیات شستن و تمیز کردن موکت را در محل منزلتان انجام می دهند.
شستشوی مبلمان: یکی دیگر از خدماتی که در قالیشویی ممتاز شوش ارائه می شود، شستشوی مبلمان است. برای این کار نیاز نیست که مبلمان خود را به محل قالیشویی ارسال کنید. این کار برای شما هزینه بسیار زیادی در پی دارد. فقط کافی است با کارشناسان قالیشویی ملت شعبه شوش تماس گرفته تا در اولین فرصت به محل منزل شما مراجعه کنند. شستشوی مبلمان در منزل هیچگونه کثیفی و آبریزی نداشته و در مدت زمانی کوتاه انجام می شود. پس قبل از اینکه به فکر خرید مبلمان جدید بیفتید بهتر است با ما تماس بگیرید!

قالیشویی شوش

فرش بشویید، تخفیف بگیرید!

بسیاری از قالیشویی ها تعرفه ای معین دارند و هیچگونه تخفیفی به مشتریان خود نمی دهند اما ما در قالیشویی ملت این قانون را زیر پا گذاشته ایم. با شرکت در طرح های پیشنهادی و جشنواره های تخفیف می توانید از خدماتی باکیفیت، با قیمتی بسیار مناسب بهره مند شوید. مطمئن باشید که شستشوی فرش برای شما با کمترین هزینه در این مجموعه انجام خواهد شد.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی ملت شعبه شوش

ساکنین محترم محله شوش شما می توانید برای ثبت سفارشات خود به دفتر مرکزی این مجموعه مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت حضوری به ثبت برسانید. البته بسیاری از مشتریان تماس تلفنی با قالیشویی را ترجیح می دهند. برای این کار کافی است با شماره تلفن های این مجموعه در تماس بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.
راه دیگری نیز برای ثبت سفارش شستشو در قالیشویی شوش وجود دارد. شما می توانید به وب سایت قالیشویی ملت مراجعه کرده و قسمت مربوط به سفارش آنلاین را تکمیل نمایید. این مراحل تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت اما در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که با استفاده از خدمات شستشوی قالیشویی شوش بهترین شستشو را با قیمتی مناسب دریافت خواهید کرد.

شماره قالیشویی شوش
 

تماس 1745 سفارش آنلاین
قالیشویی ملت